Mr Green Rishikimi 2024

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Paratë e bonusit që merrni nga z. Green janë vetëm një shans i dytë për ju. E shihni, ata kanë vendosur një sistem bonusesh që funksionon në favorin tuaj. Kur bëni një depozitë dhe merrni një bonus, ju gjithmonë luani me paratë tuaja së pari. Nëse fitoni, mund të bëni një tërheqje pa pasur nevojë të plotësoni ndonjë kërkesë për bast. Por nëse jeni i pafat dhe humbni paratë tuaja, mirë në atë rast mund të luani me paratë e bonusit. Kështu funksionojnë si një shans i dytë për ju.

Lista e plotë e bonuseve të Mr Green
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Mr Green ofron një gamë të gjerë lojërash me aftësi dhe pa aftësi. Ju lutemi lexoni më poshtë për ofertën e tyre të plotë.

+13
+11
Mbyll

Software

Kjo kazino mbështetet në çdo pajisje që është në gjendje të ekzekutojë këtë softuer. Ata kanë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash që janë zhvilluar nga NetEnt, Quickspin, Yggdrasil, Play N Go, Betsoft, Microgaming, Evolution, Isoftbet dhe Thunderkick. Këto kompani prodhojnë tituj si Gold Rush, Ghouls Gold dhe Jack Hammer.

Payments

Payments

Mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese në Mr Green Casino. Ata pranojnë të gjitha kartat e kreditit dhe debitit të markës si Visa, Visa Electron, Maestro dhe MasterCard. Zoti Green gjithashtu pranon kuletat elektronike si Skrill, Neteller dhe Paypal gjithashtu.

Pagesa maksimale është 10,000 dollarë dhe tërheqjet mbi këtë shumë paguhen me këste mujore.

$10, €/£10
Depozita minimale
$10, €/£30
Tërheqja minimale

Deposits

Si të bëni një depozitë në Mr Green?

Përpara se të bëni një depozitë në Mr Green, duhet të krijoni një llogari. Pasi të keni mbaruar me krijimin dhe verifikimin e llogarisë tuaj, mund të klikoni mbi bilancin dhe të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 1. Së pari ju duhet të zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës nga ato që janë të listuara.
 2. Futni shumën që dëshironi të depozitoni.
 3. Klikoni "Depozitoni në llogarinë time"

Withdrawals

Si të bëni një tërheqje?

Ka shumë metoda të tërheqjes në dispozicion në Mr Green. Ju mund të përdorni transfertën bankare, Neteller, PayPal, Visa Electron, Visa, Entropay dhe Skrill.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Mr Green mund të aksesohet në dy gjuhë, duke përfshirë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • polonisht
 • çeke
 • suedeze
 • finlandez
 • Bokmål norvegjez
 • Nynorsk norvegjez.
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës, Autoriteti Danez i Lojërave të Fatit, Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit: Autoritetet e Besuara të Kumarit

Kazinoja e përmendur është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Lojërave të Maltës (MGA), Autoriteti Danez i Lojërave të Fatit dhe Autoriteti Suedez i Kumarit. Këto autoritete me reputacion të lojërave të fatit mbikëqyrin operacionet e kazinosë për të siguruar lojën e ndershme dhe mbrojtjen e lojtarëve.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike: Mbrojtja e të dhënave të lojtarit

Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare nga sytë kureshtarë, kazinoja përdor masa të fuqishme kriptimi dhe sigurie kibernetike. Teknologjia e avancuar e enkriptimit siguron që të gjitha informacionet e ndjeshme të mbeten të sigurta gjatë transmetimit.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta: Sigurimi i drejtësisë dhe sigurisë

Kazinoja i nënshtrohet auditimeve ose certifikimeve të rregullta të palëve të treta për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të tyre dhe sigurinë e platformës së tyre. Këto auditime u ofrojnë lojtarëve sigurinë se ata po luajnë në një platformë të besueshme.

Politikat për të dhënat e lojtarit: Transparenca është çelësi

Kazinoja ka politika të qarta se si ato mbledhin, ruajnë dhe përdorin informacionin e lojtarëve. Ata i japin përparësi transparencës duke ofruar shpjegime të hollësishme rreth praktikave të tyre të të dhënave në politikën e tyre të privatësisë. Lojtarët mund të kenë paqe mendore duke ditur se si trajtohen informacionet e tyre.

Bashkëpunimet me Organizata me Reputacion: Përkushtim ndaj Integritetit

Kazinoja përmendi integritetin duke bashkëpunuar me organizata me reputacion në industrinë e lojrave. Këto partneritete demonstrojnë përkushtimin e tyre për të ruajtur standarde të larta për sa i përket drejtësisë, praktikave të përgjegjshme të lojërave dhe mbrojtjes së lojtarëve.

Reagime nga lojtarët e vërtetë: Një emër për t'u besuar

Lojtarët e vërtetë kanë dhënë reagime pozitive në lidhje me besueshmërinë e kazinosë së përmendur. Dëshmitë nxjerrin në pah pagesat e besueshme, përvojat e drejta të lojës, mbështetjen e shkëlqyer të klientit dhe kënaqësinë e përgjithshme me shërbimet e tyre.

Procesi i zgjidhjes së mosmarrëveshjeve: Adresimi i shqetësimeve në mënyrë efektive

Në rast se lojtarët kanë shqetësime ose probleme, kazinoja e përmendur ka një proces të mirëpërcaktuar të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Ata i trajtojnë këto çështje menjëherë dhe me profesionalizëm për të siguruar një zgjidhje të kënaqshme për të gjitha palët e përfshira.

Aksesueshmëria në mbështetjen e klientit: Shqetësimet e besimit dhe sigurisë trajtohen në mënyrë të përgjegjshme

Lojtarët mund të kontaktojnë me lehtësi mbështetjen e klientit të kazinosë së përmendur për çdo shqetësim besimi dhe sigurie. Kazinoja ofron kanale të shumta komunikimi, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin dhe mbështetjen telefonike. Ekipi i tyre i mbështetjes së klientit është shumë i përgjegjshëm dhe i përkushtuar për të adresuar menjëherë pyetjet e lojtarëve.

Si përfundim, kazinoja e përmendur është vendosur si një emër i besuar në botën e lojërave online duke marrë licenca nga autoritete me reputacion të lojërave të fatit, duke zbatuar masa të forta enkriptimi dhe sigurie kibernetike, duke iu nënshtruar auditimeve të palëve të treta për drejtësi dhe vërtetim të sigurisë, duke mbajtur politika transparente për lojtarin. të dhëna, duke bashkëpunuar me organizata me reputacion në industri, duke marrë reagime pozitive nga lojtarët e vërtetë për besueshmërinë e tyre, duke ofruar një proces efektiv të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve dhe duke ofruar mbështetje të aksesueshme ndaj klientit për shqetësimet e besimit dhe sigurisë. Lojtarët mund të ndihen të sigurt në zgjedhjen e kësaj kazino për përvojën e tyre të lojërave në internet.

Security

Siguria dhe siguria në Mr Green: Udhëzuesi juaj për një përvojë të sigurt lojërash

Licencuar nga Autoritete të Njohura për Siguri të Pashoqe

Në Mr Green, siguria juaj është prioriteti ynë kryesor. Kjo është arsyeja pse ne mbajmë licenca nga autoritete me reputacion si Autoriteti i Lojërave të Maltës, Autoriteti Danez i Lojërave të Fatit dhe Autoriteti Suedez i Kumarit. Këto licenca sigurojnë që kazinoja jonë të funksionojë sipas rregullave strikte, duke ju siguruar një mjedis të sigurt lojrash që mund t'i besoni.

Teknologjia e fundit e enkriptimit për të mbrojtur të dhënat tuaja

Jini të sigurt se informacioni juaj personal është në duar të mira. Ne përdorim teknologjinë më të fundit të enkriptimit për t'i mbajtur të dhënat tuaja të sigurta dhe konfidenciale. Masat tona të fuqishme të sigurisë garantojnë që të gjitha transaksionet dhe komunikimet mes jush dhe platformës sonë janë të koduara, duke ju mbrojtur nga çdo kërcënim i mundshëm.

Certifikatat e palëve të treta për sigurimin e lojës së ndershme

Ne besojmë në lojën e ndershme, kjo është arsyeja pse ne kemi marrë certifikata të palëve të treta që garantojnë integritetin e lojërave tona. Këto çertifikata sigurojnë që çdo rrotullim i rrotullës ose riorganizimi i kartave të jetë krejtësisht i rastësishëm dhe i paanshëm, duke ju dhënë paqe mendore ndërsa shijoni lojërat tuaja të preferuara.

Terma dhe kushte transparente për qartësi

Ne e vlerësojmë transparencën, kështu që jemi siguruar që termat dhe kushtet tona të jenë të qarta. Nuk ka surpriza të fshehura ose shkronja të imta kur bëhet fjalë për bonuse ose tërheqje. Ne dëshirojmë që ju të kuptoni plotësisht se si funksionon gjithçka, në mënyrë që të merrni vendime të informuara pa ndonjë konfuzion.

Mjete për lojëra të përgjegjshme - Sepse ne kujdesemi

Lojërat duhet të jenë gjithmonë të këndshme, por kurrë në kurriz të mirëqenies suaj. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë mjete të ndryshme për të mbështetur lojërat e përgjegjshme. Vendosni kufijtë e depozitave sipas buxhetit tuaj ose përfitoni nga opsionet e vetëpërjashtimit nëse është e nevojshme. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të qëndroni në kontroll ndërsa argëtoheni.

Çfarë thonë lojtarët - Një reputacion që mund t'i besoni

Mos e pranoni fjalën tonë për të! Dëgjoni çfarë kanë për të thënë lojtarët e tjerë për përvojat e tyre në Mr Green. Reputacioni ynë flet vetë, me reagime pozitive nga klientët e kënaqur. Bashkohuni me komunitetin tonë dhe zbuloni pse lojtarët na besojnë neve për të ofruar një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash.

Siguria juaj ka rëndësi për ne mbi të gjitha. Eksploroni botën emocionuese të lojërave në internet në Mr Green me besim, duke e ditur se ne ju kemi mbështetur në çdo hap të rrugës.

Responsible Gaming

Kumari në kazino duhet të konsiderohet si një formë arratisjeje, një mënyrë për t'u çlodhur dhe për t'u argëtuar. Por për disa njerëz mund të bëhet lehtësisht një varësi.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti i kufirit të seancës kohore
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Mr Green është kazinoja e parë në industri që filloi të ofrojë një gamë të larmishme lojërash nga ekipe të ndryshme zhvillimi. Frederik Sidfalk dhe Henrik Bergquist, të cilët themeluan më parë iGaming, dhe Mikael Pawlo, një guru i njohur marketingu, kishin një ide unike për një kazino. Ata donin të krijonin kazinonë e parë në internet që do të ofrojë baste sportive në internet dhe do të fokusohet vetëm në lojërat e kazinosë virtuale dhe rezultoi se ideja e tyre ishte një sukses i madh.

Fakte të shpejta

Kompania: WILLIAM HILL ORGANIZATION LIMITED, Mr Green Ltd Casinos
Viti i themelimit: 2008

Account

AjoËshtë shumë e lehtë për të krijuar një llogari te Mr Green. Për të krijuar një llogari, duhet t'i jepni kazinosë disa detaje tuajat personale.

Support

Ka mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni kazinonë në rast se jupo merren me disa çështje. Më i përshtatshmi është biseda e drejtpërdrejtë e cila është e disponueshme 24/7. Opsione të tjera janë megjithatë në dispozicion

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Këtu keni një koleksion këshillash dhe trukesh për lojtarët e rinj dhe me përvojë

Promotions & Offers

Kodi promovues Mr Green ofron deri në 100 dollarë bonus kazino falas. Ju duhet vetëm të klikoni mbi ofertën dhe pasi oferta të zbulohet klikoni për t'u bashkuar. Për të marrë paratë e bonusit, duhet së pari të bëni një depozitë dhe të vendosni bast 20 dollarë ose më shumë për të zhbllokuar 100 rrotullime falas. Kjo nuk është e gjitha kur bëhet fjalë për këtë bonus, ju gjithashtu do të merrni 5 rrotullime falas çdo ditë në periudhën prej 20 ditësh.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigjet për pyetjet më të shpeshta rreth z. Green në FAQ-të tona.

Live Casino

Live Casino

Tregtari në internet është një nga elementët më të mirë që një kazino mund të ofrojë. Në Mr Green, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen përmes përdorimit të sistemit të komunikimit video dhe audio. Kjo i lejon lojtarit të shohë tregtarin në çdo kohë. Mund të flisni edhe me tregtarin nëse dëshironi dhe meqenëse furnizimet janë drejtpërdrejt, mund të bëni pyetje në çdo kohë.

Mobile

Mobile

Një nga arsyet kryesore që të gjithë i pëlqejnë bastet celulare është aftësia për të transmetuar sporte të drejtpërdrejta në lëvizje, dhe jo vetëm kaq, por lojtarët kanë akses të plotë në librin e sporteve dhe mund të kryejnë të gjitha operacionet standarde vetëm me disa prekje të gishtave të tyre.

Affiliate Program

Affiliate Program

Si të bashkohemi me programin e filialeve Mr Green?

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy
Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.