Mr Green

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Mr Green është kazinoja e parë në industri që filloi të ofrojë një gamë të larmishme lojërash nga ekipe të ndryshme zhvillimi. Frederik Sidfalk dhe Henrik Bergquist, të cilët themeluan më parë iGaming, dhe Mikael Pawlo, një guru i njohur marketingu, kishin një ide unike për një kazino. Ata donin të krijonin kazinonë e parë në internet që do të ofrojë baste sportive në internet dhe do të fokusohet vetëm në lojërat e kazinosë virtuale dhe rezultoi se ideja e tyre ishte një sukses i madh.

/mr-green/about/

Games

Mr Green ofron një gamë të gjerë lojërash me aftësi dhe pa aftësi. Ju lutemi lexoni më poshtë për ofertën e tyre të plotë.

Withdrawals

Si të bëni një tërheqje?

Ka shumë metoda të tërheqjes në dispozicion në Mr Green. Ju mund të përdorni transfertën bankare, Neteller, PayPal, Visa Electron, Visa, Entropay dhe Skrill.

Bonuses

Paratë e bonusit që merrni nga z. Green janë vetëm një shans i dytë për ju. E shihni, ata kanë vendosur një sistem bonusesh që funksionon në favorin tuaj. Kur bëni një depozitë dhe merrni një bonus, ju gjithmonë luani me paratë tuaja së pari. Nëse fitoni, mund të bëni një tërheqje pa pasur nevojë të plotësoni ndonjë kërkesë për bast. Por nëse jeni i pafat dhe humbni paratë tuaja, mirë në atë rast mund të luani me paratë e bonusit. Kështu funksionojnë si një shans i dytë për ju.

Payments

Mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese në Mr Green Casino. Ata pranojnë të gjitha kartat e kreditit dhe debitit të markës si Visa, Visa Electron, Maestro dhe MasterCard. Zoti Green gjithashtu pranon kuletat elektronike si Skrill, Neteller dhe Paypal gjithashtu.

Pagesa maksimale është 10,000 dollarë dhe tërheqjet mbi këtë shumë paguhen me këste mujore.

Account

AjoËshtë shumë e lehtë për të krijuar një llogari te Mr Green. Për të krijuar një llogari, duhet t'i jepni kazinosë disa detaje tuajat personale.

Languages

Mr Green mund të aksesohet në dy gjuhë, duke përfshirë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • polonisht
 • çeke
 • suedeze
 • finlandez
 • Bokmål norvegjez
 • Nynorsk norvegjez.

Mobile

Një nga arsyet kryesore që të gjithë i pëlqejnë bastet celulare është aftësia për të transmetuar sporte të drejtpërdrejta në lëvizje, dhe jo vetëm kaq, por lojtarët kanë akses të plotë në librin e sporteve dhe mund të kryejnë të gjitha operacionet standarde vetëm me disa prekje të gishtave të tyre.

Tips & Tricks

Këtu keni një koleksion këshillash dhe trukesh për lojtarët e rinj dhe me përvojë

Live Casino

Tregtari në internet është një nga elementët më të mirë që një kazino mund të ofrojë. Në Mr Green, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen përmes përdorimit të sistemit të komunikimit video dhe audio. Kjo i lejon lojtarit të shohë tregtarin në çdo kohë. Mund të flisni edhe me tregtarin nëse dëshironi dhe meqenëse furnizimet janë drejtpërdrejt, mund të bëni pyetje në çdo kohë.

Promotions & Offers

Kodi promovues Mr Green ofron deri në 100 dollarë bonus kazino falas. Ju duhet vetëm të klikoni mbi ofertën dhe pasi oferta të zbulohet klikoni për t'u bashkuar. Për të marrë paratë e bonusit, duhet së pari të bëni një depozitë dhe të vendosni bast 20 dollarë ose më shumë për të zhbllokuar 100 rrotullime falas. Kjo nuk është e gjitha kur bëhet fjalë për këtë bonus, ju gjithashtu do të merrni 5 rrotullime falas çdo ditë në periudhën prej 20 ditësh.

Responsible Gaming

Kumari në kazino duhet të konsiderohet si një formë arratisjeje, një mënyrë për t'u çlodhur dhe për t'u argëtuar. Por për disa njerëz mund të bëhet lehtësisht një varësi.

Software

Kjo kazino mbështetet në çdo pajisje që është në gjendje të ekzekutojë këtë softuer. Ata kanë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash që janë zhvilluar nga NetEnt, Quickspin, Yggdrasil, Play N Go, Betsoft, Microgaming, Evolution, Isoftbet dhe Thunderkick. Këto kompani prodhojnë tituj si Gold Rush, Ghouls Gold dhe Jack Hammer.

Support

Ka mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni kazinonë në rast se jupo merren me disa çështje. Më i përshtatshmi është biseda e drejtpërdrejtë e cila është e disponueshme 24/7. Opsione të tjera janë megjithatë në dispozicion

Deposits

Si të bëni një depozitë në Mr Green?

Përpara se të bëni një depozitë në Mr Green, duhet të krijoni një llogari. Pasi të keni mbaruar me krijimin dhe verifikimin e llogarisë tuaj, mund të klikoni mbi bilancin dhe të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 1. Së pari ju duhet të zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës nga ato që janë të listuara.
 2. Futni shumën që dëshironi të depozitoni.
 3. Klikoni "Depozitoni në llogarinë time"

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigjet për pyetjet më të shpeshta rreth z. Green në FAQ-të tona.

Affiliate Program

Si të bashkohemi me programin e filialeve Mr Green?

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Motorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (45)
Argjentina
Austria
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)