Mr Green Rishikimi 2024 - About

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
About

About

Mr Green është kazinoja e parë në industri që filloi të ofrojë një gamë të larmishme lojërash nga ekipe të ndryshme zhvillimi. Frederik Sidfalk dhe Henrik Bergquist, të cilët themeluan më parë iGaming, dhe Mikael Pawlo, një guru i njohur marketingu, kishin një ide unike për një kazino. Ata donin të krijonin kazinonë e parë në internet që do të ofrojë baste sportive në internet dhe do të fokusohet vetëm në lojërat e kazinosë virtuale dhe rezultoi se ideja e tyre ishte një sukses i madh.

NĂ« Mr Green lojtari vendoset nĂ« njĂ« piedestal, ata e dinĂ« se njĂ« kazino nuk ka tĂ« bĂ«jĂ« vetĂ«m me lojĂ«rat e fatit. ËshtĂ« njĂ« formĂ« relaksimi dhe argĂ«timi, dhe kjo Ă«shtĂ« kur lojtari mund tĂ« shijojĂ« pak "kohĂ« me mua" dhe tĂ« shpĂ«rblehet. Z. Green Ă«shtĂ« nĂ« pronĂ«si tĂ« z. Green & Co AB, e cila u themelua nĂ« vitin 2012. Z. Green Ă«shtĂ« njĂ« operator i madh kazinoje nĂ« tĂ« gjithĂ« EvropĂ«n, por fillimisht u lançua nĂ« vitin 2008 pĂ«r tregun suedez.

Çmimet Mr Green

Çmimet Mr Green

Në kënaqësinë e lojtarit të z. Green është një përparësi kryesore. Ata besojnë se nëse lojtarët e tyre janë të lumtur dhe argëtohen, ata e kanë bërë punën siç duhet. Të gjitha ato çmime që kanë marrë ndër vite janë vetëm një dëshmi tjetër e tyre`po bën diçka të drejtë. Industria e kazinove është një nga më konkurrueset sot, dhe marrja, çmimi dhe njohja nga kolegët e tyre është një sukses i madh. Ata deri më sot kanë fituar këto shpërblime:

 • SBC 2017 Bookmaker i Vitit me PĂ«rgjegjĂ«si ShoqĂ«rore
 • IGA 2017 Operatori i Vitit i LojĂ«rave
 • EGR 2017 Operatori Nordik i Vitit
 • IGA 2016 Operatori Celular i Vitit
 • Operatori i Vitit i KazinosĂ« Online IGA 2015
 • EGR 2014 Operator shumĂ« i vlerĂ«suar i lojĂ«rave elektronike
 • IGA 2014 Operatori i Vitit i KazinosĂ« Online
 • Marka e Vitit e KazinosĂ« EGR 2014
 • IGA 2013 Operatori i Vitit i KazinosĂ« Online
 • EGR 2012 Operatori ShoqĂ«ror PĂ«rgjegjĂ«s i Vitit
 • Çmimi INTERNETWORLD TOPP 100 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009
 • Kompania e lojĂ«rave me ndikim EGR "Power 50"
Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari i kazinosë është Mr Green & Co AB. Dhe CEO i tyre aktual është Patrick Jonker.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Mr Green drejtohet nga Mr Green Ltd, e cila është një kompani me bazë në Maltë. Të gjitha licencat që paraqet kazinoja lëshohen nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas Rregulloreve të Lojërave në distancë. Numri i licencës së tyre është MGA/CRP/121/2006 i lëshuar më 1 nëntor 2018 dhe i vlefshëm deri më 19 mars 2028.

Ku është i bazuar z. Green?

Ku është i bazuar z. Green?

Kazinoja është e vendosur në Maltë dhe adresa e tyre aktuale është Tagliaferro Business Centre, Level 7, High Street, Sliema SLM 1549, Malta.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.