Rishikimi i kazinosë Mr Green - About

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusDeri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green
Deri në 1200 dollarë + 200 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

Mr Green është kazinoja e parë në industri që filloi të ofrojë një gamë të larmishme lojërash nga ekipe të ndryshme zhvillimi. Frederik Sidfalk dhe Henrik Bergquist, të cilët themeluan më parë iGaming, dhe Mikael Pawlo, një guru i njohur marketingu, kishin një ide unike për një kazino. Ata donin të krijonin kazinonë e parë në internet që do të ofrojë baste sportive në internet dhe do të fokusohet vetëm në lojërat e kazinosë virtuale dhe rezultoi se ideja e tyre ishte një sukses i madh.

Në Mr Green lojtari vendoset në një piedestal, ata e dinë se një kazino nuk ka të bëjë vetëm me lojërat e fatit. Është një formë relaksimi dhe argëtimi, dhe kjo është kur lojtari mund të shijojë pak "kohë me mua" dhe të shpërblehet. Z. Green është në pronësi të z. Green & Co AB, e cila u themelua në vitin 2012. Z. Green është një operator i madh kazinoje në të gjithë Evropën, por fillimisht u lançua në vitin 2008 për tregun suedez.

Çmimet Mr Green

Çmimet Mr Green

Në kënaqësinë e lojtarit të z. Green është një përparësi kryesore. Ata besojnë se nëse lojtarët e tyre janë të lumtur dhe argëtohen, ata e kanë bërë punën siç duhet. Të gjitha ato çmime që kanë marrë ndër vite janë vetëm një dëshmi tjetër e tyre`po bën diçka të drejtë. Industria e kazinove është një nga më konkurrueset sot, dhe marrja, çmimi dhe njohja nga kolegët e tyre është një sukses i madh. Ata deri më sot kanë fituar këto shpërblime:

 • SBC 2017 Bookmaker i Vitit me Përgjegjësi Shoqërore
 • IGA 2017 Operatori i Vitit i Lojërave
 • EGR 2017 Operatori Nordik i Vitit
 • IGA 2016 Operatori Celular i Vitit
 • Operatori i Vitit i Kazinosë Online IGA 2015
 • EGR 2014 Operator shumë i vlerësuar i lojërave elektronike
 • IGA 2014 Operatori i Vitit i Kazinosë Online
 • Marka e Vitit e Kazinosë EGR 2014
 • IGA 2013 Operatori i Vitit i Kazinosë Online
 • EGR 2012 Operatori Shoqëror Përgjegjës i Vitit
 • Çmimi INTERNETWORLD TOPP 100 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009
 • Kompania e lojërave me ndikim EGR "Power 50"
Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari i kazinosë është Mr Green & Co AB. Dhe CEO i tyre aktual është Patrick Jonker.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Mr Green drejtohet nga Mr Green Ltd, e cila është një kompani me bazë në Maltë. Të gjitha licencat që paraqet kazinoja lëshohen nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas Rregulloreve të Lojërave në distancë. Numri i licencës së tyre është MGA/CRP/121/2006 i lëshuar më 1 nëntor 2018 dhe i vlefshëm deri më 19 mars 2028.

Ku është i bazuar z. Green?

Ku është i bazuar z. Green?

Kazinoja është e vendosur në Maltë dhe adresa e tyre aktuale është Tagliaferro Business Centre, Level 7, High Street, Sliema SLM 1549, Malta.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë