Melbet Rishikimi 2024 - About

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
About

About

Melbet është një kazino që u lançua në vitin 2012 dhe ishte një sukses i menjëhershëm. Kazinoja ofron një gamë të gjerë ngjarjesh dhe tregjesh sportive dhe shanset e tyre të mahnitshme joshin entuziastët e basteve nga e gjithë bota çdo ditë. Për më tepër, Melbet ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese që i bëjnë gjërat më të lehta për lojtarët.

Ju mund të gjeni mbi 1000 ngjarje në ditë dhe nëse jeni adhurues i sporteve mund të vendosni një bast në ato të mëposhtme, futboll, tenis, basketboll, volejboll, hokej mbi akull, golf, boks, hendboll, futboll amerikan, hokej, bejsboll, tavolinë tenis, biatlon, rregullat e Aussie dhe bandy.

Pronari dhe CEO i Melbet

Pronari dhe CEO i Melbet

Pronari i Melbet Casino është Pelican Entertainment Ltd.

Numri i Licencës Melbet

Numri i Licencës Melbet

Melbet Casino ka një licencë Curacao me një nr. 8048/JAZ.

Ku është i bazuar Kazino Melbet?

Ku është i bazuar Kazino Melbet?

Kazinoja bazohet në adresën e mëposhtme Aristofanous, 219, Mauros Court 140, banesë/Zyra 202, Strovolos, 2038, Nicosia