Melbet Rishikimi 2024

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme të disponueshme në Melbet Casino si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Gjëja më e mirë që tërheq shumicën e lojtarëve është bonusi i mirëseardhjes që mund të sjellë deri në 1750 dollarë në bilancin tuaj.

bonus mirëseardhjeje në Melbet Casino shpërndahet në pesë depozitat tuaja të para dhe arrin deri në__ $1,750 __në bilancin tuaj. Bonusi i mirëseardhjes shpërndahet në pesë depozitat tuaja të para dhe çdo herë që bëni një depozitë ju mund të rrisni gjendjen tuaj deri në 350 dollarë. Do të merrni gjithashtu 290 rrotullime falas në total, që duhet të pranoni se është një shtesë vërtet e mirë për bonusin e mirëseardhjes.

Përpara se të bëni një tërheqje, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit, të cilat janë 40 herë për çdo bonus. Mbani në mend se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Shumica e lojërave slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, por në të njëjtën kohë, disa lojëra elektronike janë të përjashtuara nga oferta e mirëseardhjes. Ne ju rekomandojmë që të shikoni faqen e bonusit të kazinosë dhe të kaloni Termat dhe Kushtet para se të pranoni bonusin. Për ta përmbledhur, këto janë kushtet dhe kërkesat për bonusin e mirëseardhjes në kazino Melbet:

 • Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm për lojtarët e rinj që krijojnë një llogari me para të vërteta në Melbet.
 • Ju mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes vetëm një herë.
 • Ofrohet vetëm një bonus mirëseardhjeje për familje ose adresë IP.
 • Për t'u kualifikuar për bonusin, duhet të bëni të paktën 1 dollarë depozitë.
 • Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 40 herë dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të kërkoni një tërheqje.
 • Nëse nuk respektoni rregullat e bonusit, kazinoja rezervon të drejtën të anulojë bonusin.
 • Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit brenda 30 ditëve, bonusi do të anulohet.
 • Kazinoja duhet të verifikojë llogarinë tuaj përpara se të miratohet tërheqja.

Pasi të zgjidhni ofertën që dëshironi, do të ketë një fushë që kërkon një kod promocional. Nëse kazinoja nuk ka dhënë një të tillë, atëherë lëreni bosh dhe klikoni në llogarinë 'regjistrohu'. Shkoni te arkëtari dhe bëni depozitën tuaj të parë dhe jeni gati të shkoni.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, llogaria juaj kryesore do të kreditohet me shumën fillestare të bonusit, nëse ka mbetur diçka.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Kazino Melbet krenohet me lojëra të ndryshme për t'u kujdesur për çdo lojtarnevojave të. Pasi të krijoni llogarinë tuaj dhe t'i bashkoheni kazinosë, mund të shihni se çfarë ka për t'ju ofruar. Për më tepër, ju mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues për të parë se për çfarë bëhet fjalë loja. Për më tepër, do t'ju jepet një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të provoni më shumë lojëra se zakonisht.

Lojëra me para të vërteta

Nëse dëshironi të shihni ngjyrat e vërteta të Melbet Casino, duhet të luani lojëra me para të vërteta. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Të gjitha lojërat në Melbet janë të renditura në disa kategori, kështu që do të jetë më e lehtë për ju të gjeni atë që kërkoni. Për më tepër, ju mund t'i luani lojërat në një modalitet argëtues ku kazino do t'ju shpërblejë me para virtuale në mënyrë që të mund të luani çdo lojë që dëshironi. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme, për të provuar një lojë të re dhe për të parë se çfarë karakteristikash dhe simbolesh të veçanta ofron ose për të luajtur një lojë me rregulla më të ndërlikuara për të praktikuar të njëjtën gjë.

+4
+2
Mbyll

Software

Melbet Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për t'ju sjellë lojërat më të mira të mundshme. Ju mund të luani lojëra elektronike ose lojëra tavoline, pavarësisht nga preferencat tuaja. Jemi të sigurt që mund ta gjeni sapo të bashkoheni në Kazino Melbet. Nëse klikoni më poshtë, mund të lexoni më shumë për disa nga ofruesit e programeve kompjuterike të ofruara nga Melbet Casino

Payments

Payments

Melbet është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Melbet duke përdorur një nga metodat 6 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Pasi të hapni llogarinë tuaj në Melbet Casino, hapi tjetër duhet të jetë bërja e një depozite. Kjo është mënyra e vetme për të luajtur lojëra për para të vërteta dhe për të tërhequr fitimet tuaja

Withdrawals

Tërheqja në Melbet Casino është shumë e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, të vendosni shumën dhe të konfirmoni tërheqjen. Mbani në mend se kur bëni një tërheqje, duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese që keni përdorur për të depozituar.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Banorët nga vende të caktuara nuk lejohen të krijojnë një llogari në Melbet Casino dhe të luajnë një nga lojërat e shumta që kanë për të ofruar. Arsyet për këtë mund të jenë të shumta dhe në shumicën e rasteve, kjo ndodh sepse kumari konsiderohet i paligjshëm në juridiksionin tuaj ose kazinoja nuk i ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar.

+165
+163
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+20
+18
Mbyll

Languages

Melbet Casino mbështet shumë gjuhë të ndryshme që lojtarët të shijojnë një përvojë të qetë dhe të këndshme. Ju mund të ngarkoni kazinonë në gjuhët e mëposhtme, Azerbajxhani , arabisht , bjellorusisht, bullgare , daneze , gjermanisht , greke , anglisht, Spanjisht , estoneze , persisht, finlandez , frëngjisht , hungareze , indonezisht , italisht , japoneze , koreane , Letonisht, Norvegjisht, portugeze , rumun , rusisht , suedeze, Thai , turk , ukrainase , kineze , vietnameze , dhe Uzbekistani.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Curacao, Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico: Autoriteti i Lojërave të Fatit

Curacao, Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico shërben si autoriteti i lojërave të fatit që mbikëqyr licencimin dhe rregullimin e kazinosë së përmendur. Kjo siguron që kazinoja të funksionojë brenda kufijve ligjorë dhe ofron një mjedis të sigurt dhe të drejtë lojrash për lojtarët.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike

Kazinoja përdor protokolle të fuqishme kriptimi për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare nga aksesi i paautorizuar. Teknologjia e avancuar SSL mbron informacionin e ndjeshëm, duke siguruar që ai të mbetet konfidencial dhe i sigurt nga sytë kureshtarë.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta

Për të vërtetuar drejtësinë në lojërat e tyre dhe për të siguruar sigurinë e platformës, kazinoja i nënshtrohet auditimeve dhe certifikimeve të rregullta nga palët e treta. Këto vlerësime të pavarura verifikojnë që të gjitha lojërat janë të paanshme, të rastësishme dhe i përmbahen standardeve të industrisë. Për më tepër, ato vërtetojnë se masat e sigurisë së platformës janë të përditësuara.

Politikat e të dhënave të lojtarit

Kazinoja ka politika transparente në lidhje me mbledhjen, ruajtjen dhe përdorimin e të dhënave të lojtarëve. Ata mbledhin informacionin e nevojshëm gjatë regjistrimit, por respektojnë rreptësisht rregulloret e privatësisë. Të dhënat e luajtësit ruhen në mënyrë të sigurt duke përdorur metoda të avancuara të kriptimit për të parandaluar hyrjen ose shkeljet e paautorizuara.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion

Kazinoja e përmendur demonstron përkushtimin e saj ndaj integritetit përmes bashkëpunimeve me organizata me reputacion në industrinë e lojrave. Këto partneritete theksojnë përkushtimin e tyre për të ofruar një përvojë të besueshme lojrash për lojtarët.

Reagime nga lojtarët e vërtetë

Lojtarët e vërtetë kanë lavdëruar vazhdimisht besueshmërinë e kësaj kazinoje. Dëshmitë pozitive theksojnë besueshmërinë e tij për sa i përket lojës së drejtë, pagesave në kohë, shërbimit të shkëlqyer ndaj klientit dhe transparencës së përgjithshme.

Procesi i Zgjidhjes së Mosmarrëveshjeve

Në rast shqetësimesh ose çështjesh të ngritura nga lojtarët, kazinoja e përmendur ka një proces efikas të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Ekipet e përkushtuara mbështetëse trajtojnë ankesat menjëherë duke mbajtur kanale të hapura komunikimi me individët e prekur derisa të arrihet një zgjidhje e kënaqshme.

Aksesueshmëria e mbështetjes së klientit

Lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht me mbështetjen e klientit në çdo kohë në lidhje me shqetësimet e besimit ose të sigurisë. Ekipi mbështetës është shumë i përgjegjshëm në shumë kanale komunikimi, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin dhe telefonin. Angazhimi i tyre për të adresuar menjëherë shqetësimet e lojtarëve rrit më tej besueshmërinë e kazinosë.

Si përfundim, mbikëqyrja e Curacao-s siguron që kazinoja e përmendur të funksionojë ligjërisht dhe të ofron një mjedis të sigurt lojrash. Me masa të fuqishme kriptimi, auditime nga palët e treta, politika transparente të të dhënave, bashkëpunime me reputacion, reagime pozitive nga lojtarët, procese efikase të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve dhe mbështetje të aksesueshme ndaj klientit; kjo kazino është vendosur si një emër i besuar në lojërat online.

Security

Melbet Casino përdor firewall-in më të fundit dhe teknologjitë e enkriptimit 128-bit SSL për t'u siguruar që të gjitha të dhënat e transferuara në dhe nga faqja e internetit janë të sigurta. Melbet është një kazino të cilit mund t'i besoni dhe mund të bëni depozita dhe tërheqje nga llogaria juaj pa probleme.

Responsible Gaming

Bixhozi është një formë argëtimi të cilës duhet t'i qaseni me disa njohuri të mëparshme. Nëse e dini mirë se bixhozi mund të dëmtojë jetën tuaj, do t'i qaseni më me kujdes.

About

About

Melbet është një kazino që u lançua në vitin 2012 dhe ishte një sukses i menjëhershëm. Kazinoja ofron një gamë të gjerë ngjarjesh dhe tregjesh sportive dhe shanset e tyre të mahnitshme joshin entuziastët e basteve nga e gjithë bota çdo ditë. Për më tepër, Melbet ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese që i bëjnë gjërat më të lehta për lojtarët.

Account

Kur dëshironi të luani lojëra për para të vërteta në Melbet Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Për këtë arsye, kazino ofron tre opsione për ta bërë këtë. Mund të zgjidhni opsionin me një klikim, me numrin e telefonit, me email dhe përmes rrjeteve të mediave sociale.

Support

Melbet Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre sa herë që ata kanë një problem. Ka disa mënyra se si mund të kontaktoni kazinonë. Mund të përdorni veçorinë e bisedës live, t'i telefononi ose t'u dërgoni një email, çfarëdo që preferoni.

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Melbet . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Melbet . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Melbet është shumë bujar me klientët e tyre të rinj dhe ata gjithashtu shpërblejnë lojtarët e tyre besnikë me promovime dhe bonuse të ndryshme. Kur regjistroheni në kazino, do të merrni një bonus mirëseardhjeje deri në 1,750 dollarë. Kur regjistroheni në kazino, duhet të përdorni një kod promocional për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Mbani në mend se do t'ju duhet të përdorni kodin promovues vetëm një herë.

FAQ

Lexoni koleksionin e pyetjeve të bëra shpesh të mbledhura.

Si të vendosni baste dhe a ka një tutorial për Melbet si ta bëni këtë?

Po, ju mund të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet në faqen e internetit. Ekziston një seksion i disponueshëm për lojtarët e rinj me udhëzime që do t'i ndihmojnë ata të mësojnë se si të vendosin baste në Melbet Casino.

Çfarë është 'përfundimi i njëkohshëm'?

Përfundimi i njëkohshëm është një term që përdoret për një rezultat ku ka dy ose më shumë fitues në një ngjarje.

Cili është aksioni minimal që mund të vendos në një ngjarje të vetme?

E gjitha varet nga loja që po luani, por shuma minimale e aksioneve në Melbet fillon deri në 0,2 dollarë.

Cila është fitimi maksimal për një ngjarje të vetme në Melbet Casino?

Shuma maksimale që mund të fitoni nga një ngjarje e vetme në kazino Melbet është 60,000 dollarë.

A mund të vendos baste duke përdorur celularin tim?

Po, mund të vendosni baste duke përdorur versionin celular të kazinosë.

A është e sigurt Kazino Melbet?

Po, Melbet ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Lojërat auditohen dhe kazinoja përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm.

Kam harruar fjalëkalimin tim, a ka ndonjë mënyrë për ta rikuperuar atë?

Po, ju mund të rikuperoni të dhënat tuaja të hyrjes në çdo kohë. Mund të ndiqni lidhjen në ekranin e identifikimit të Melbet ose nëse keni probleme mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

A ka Melbet mbështetje për klientët?

Po, Melbet ofron mbështetje për klientët 24/7 për lojtarët e tyre. Sa herë që keni një problem, mund të kontaktoni një agjent klienti dhe ai do t'ju ndihmojë sa më shpejt të jetë e mundur.

A pranon Melbet lojtarë nga MB?

Melbet është një kazino që ka një licencë nga Qeveria e Curacaos, që do të thotë se kazinoja është e ligjshme dhe ofron shërbimet e saj për lojtarët në MB.

A mund të luaj në Melbet në celularin tim?

Melbet Casino ka një version celular të faqes në internet dhe ato gjithashtu ofrojnë aplikacione celulare për përdoruesit e Android dhe iOS. Falë versionit celular të faqes, tani mund të vendosni baste në lëvizje.

A ofron kazino një funksion të kthimit të parave?

Po, ka një veçori të kthimit të parave në Melbet Casino, por këtu quhet veçoria e shitjes së fletëve të bastit. Falë kësaj veçorie ju mund të shisni të gjithë aksionin tuaj ose një pjesë të tij.

A mund të përdor kriptovaluta për të depozituar?

Melbet ndjek të gjitha trendet më të fundit dhe për këtë arsye, ata kanë shtuar kriptovalutat në shumë mënyra të tjera pagese që pranojnë. Tani, ju mund të depozitoni duke përdorur bitcoin, litecoin dhe dogecoin.

Sa është tërheqja minimale?

Shuma minimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj e Melbet Casino është vërtet e ulët. Shuma minimale e tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni të përdorni. Për shembull, mund të tërhiqni 1,50 dollarë në një kohë kur përdorni një kartë krediti ose debiti.

Si të përdorni kazinonë Melbet?

Nëse dëshironi të luani disa lojëra në Melbet Casino dhe të provoni fatin tuaj, atëherë duhet të regjistroheni për një llogari. Lajmi i mirë është se kur të bashkoheni në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus bujar mirëseardhjeje që do t'ju lejojë të luani disa lojëra më shumë se zakonisht dhe të zgjasni seancën tuaj të lojës.

A paguhen ndonjë tarifë për depozitimin?

Melbet nuk ngarkon asnjë tarifë kur kryeni një transaksion.

A mund të luaj lojëra live falas?

Ju mund të luani shumicën e lojërave në Melbet Casino falas, përveç lojërave live. Këto lojëra kryhen nga një tregtar i drejtpërdrejtë, kështu që do t'ju duhet të keni një llogari me para reale dhe të bëni një depozitë përpara se të luani.

A mund të luajnë lojtarët nga SHBA në Melbet Casino?

Ashtu si shumica e kazinove online që janë të licencuara në Curacao, Melbet gjithashtu nuk pranon lojtarë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

A mund të përdor Bitcoin ose kriptovaluta të tjera për të depozituar në Melbet Casino?

Në këtë pikë, Melbet Casino pranon kriptovalutat e mëposhtme, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash, Ethereum, Monero, ZCash, GameCredits, NEM, Bytecoin, DigiByte, Bitcoin Gold, Verge, QTUM, Stratis, TRON, Ripple, USD Coin, TrueUSD , Paxos Standard Token, Tether, Bitcoin Cash, Chainlink, OmiseGO, Basic Attention Token, Ethereum Classic dhe BitShares.

Cilat janë kërkesat e basteve të bonus mirëseardhjeje ?

Melbet Casino është shumë bujare me lojtarët e saj të rinj. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje që mund të përmirësojë bilancin tuaj me një shtesë prej 1,750 dollarësh dhe mbi të do të merrni edhe 290 rrotullime falas. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni brenda 7 ditëve. Kërkesat e bastit janë vetëm 30x.

A ka kazinoja një program Refero a Friend?

Për fat të keq, Kazino Melbet nuk ofron një program Refer a Friend në këtë pikë.

Sa kohë duhet që një tërheqje të përpunohet?

Kazinoja përpunon të gjitha tërheqjet sa më shpejt të jetë e mundur. Nëse e keni kaluar procedurën e verifikimit, atëherë mund të duhen më pak se 15 minuta që kazinoja të përpunojë kërkesën tuaj për tërheqje. Pastaj, do të varet nga mënyra juaj e pagesës se kur do t'i merrni fondet tuaja, për shembull, nëse përdorni kuletat elektronike, mund t'i merrni fondet tuaja pothuajse menjëherë, ndërsa për mënyrat e tjera të pagesës mund të zgjasë deri në 7 ditë.

Si mund ta aktivizoj llogarinë time?

Në momentin që regjistroheni në kazino do të merrni një email me një lidhje verifikimi, klikoni mbi të dhe llogaria juaj është e mirë dhe gati. Sigurohuni që të kontrolloni dy herë informacionin që ndani me kazinonë, të gjitha duhet të jenë tuajat dhe të sakta.

A ka ndonjë kod bonusi pa depozite?

Në këtë pikë, nuk ka asnjë kod bonus pa depozite të disponueshme në Melbet Casino.

A ka një ofertë speciale për përdoruesit e celularëve?

Melbet Casino ofron të njëjtin trajtim për përdoruesit e desktopit dhe celularëve. Pra, bonuset që janë të disponueshme në kazino janë të disponueshme për këdo, pavarësisht se cilën pajisje përdorni.

Live Casino

Live Casino

Kazinoja live është forma më e mirë e lojërave të fatit. Ju mund të luani lojëra me tregtarë të vërtetë drejtpërdrejt nga komoditeti i shtëpisë tuaj ose kudo që të jeni në këtë moment. Këtu është një listë e llojeve të lojërave që mund të gjeni në Melbet Casino për të luajtur drejtpërdrejt:

 • Ruletë
 • Blackjack
 • Baccarat & Sic Bo
 • Poker
 • Loja Tregon
 • Kazino Hold'Em
 • Lojëra Bingo
 • TOTO
Mobile

Mobile

Melbet Casino ka bërë një punë të jashtëzakonshme për t'u siguruar që ju mund të vendosni një bast sa herë që dëshironi. Nuk ju nevojitet më laptopi juaj për të luajtur në kazino, pasi mund të arrini në platformë duke përdorur pajisje të ndryshme dore.

Affiliate Program

Affiliate Program

Programi i filialeve në Melbet Casino i lejon lojtarët të fitojnë para shtesë ndërsa bëjnë diçka që u pëlqen. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bashkoheni në program dhe të reklamoni kazinonë duke përdorur mediat tuaja sociale ose faqen tuaj të internetit.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy