Slotat

February 23, 2021

Publikimet kryesore të lojërave elektronike këtë vit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Pavarësisht sfidave të shumta të vitit 2020, zhvilluesit e programeve kompjuterike të kazinove patën sukses. Kishte lëshime të shumta nga markat kryesore si Microgaming, NetEnt, Playtech e kështu me radhë. Dhe me 2021 tashmë me ne, këto kompani tashmë po bëjnë gjithçka për të ofruar më shumë argëtim kazino online lojëra. Pra, nëse po kërkoni për lojëra elektronike të reja për të luajtur, këtu janë disa shtesa të shkëlqyera këtë 2021.

Publikimet kryesore të lojërave elektronike këtë vit

Chicago Gold - Microgaming

Është e drejtë ta filloni këtë listë duke përmendur diçka nga zhvilluesi i padiskutueshëm më i dekoruar i sloteve – Microgaming. Më 4 shkurt 2021, studiot e lojërave Microgaming dhe Pear Fiction u bashkuan për të nxjerrë në treg Chicago Gold. Ky çmim i parë progresiv ka 40 linja pagese, 5 rrotulla dhe vjen me funksione të shumta si Respin Collect, Multi Collect dhe Cash Collect. Loja e lojës ju çon në magjepsjen e Çikagos të viteve 1920 të armëve dhe bosëve të mafias.

Elephant Stampede - Ruby Play

Asgjë nuk është më relaksuese sesa të shkosh në një udhëtim aventuresk në Afrikë gjatë këtyre kohërave të vështira. Në këtë lojë, lojtarët fluturojnë në diell ndërsa shohin elefantët, luanët, zebrat, buallet dhe kafshët e tjera të egra që jetojnë në mënyrë harmonike. Është një lojë me 5 rrotulla nga 3 rreshta që u jep lojtarëve shpërblime të mahnitshme sa herë që ndodh një rrëmujë. Ulja e më shumë se tre shpërndarjeve shkakton zgjedhjen fitimprurëse të Stampede, ku lojtarët mund të zgjedhin rrotullime falas ose veçorinë Stampede Rush.

Stacked – Betsoft

Le të kërcejmë pak para kohe dhe të flasim për Stacked – një slot video i planifikuar për më 18 mars 2021. Është një vend i caktuar me 4 rrotulla që ka deri në 20 linja fikse pagese. Në lojë, Magjistari do t'i kthejë rrotullat në favorin tuaj duke ju lejuar të futeni në Kutitë e Misterit. Në këmbim, do të merrni rrotullime falas. Është interesante se Magjistari mund të shtyjë rrotat lart/poshtë për të rritur shanset tuaja për të fituar. Për më tepër, ajo ka një RTP të mirë 96.39%.

Brirët e Artë – Betsoft

Me një normë RTP prej 96,2%, Golden Horns është një nga lojërat elektronike më të paguara të videove të prezantuara në janar 2021. Është një slot me 3 rrotulla, një linjë pagese që ju lejon të festoni Vitin e Kaut ndërsa ndiqni rrugën e tij drejt thesarit të bollshëm dhe fat i paimagjinueshëm. Ju mund të merrni pemën e mrekullueshme të parave, bretkosat bujare dhe peshqit e lavdishëm. Ju madje mund të mbledhni tre simbole në një rresht të vetëm dhe të zhbllokoni fitore më të rëndësishme.

Bounty Belles – iSoftBet

iSoftBet është një zhvillues softuerësh kazino i vlerësuar me çmime që ju çon në një aventurë në Perëndimin e Egër përmes Bounty Belles. Është një slot me 5 rrotulla dhe 243 linja pagese që ndjek tre të jashtëligjshëm të rrezikshëm që kërkojnë të mbledhin kontratat e gojës mbi kokat e tyre. Ju mund të aktivizoni Bounty Boost në çdo rrotullim dhe të zgjeroni rrotullat në 3, 4 dhe 5. Kjo do t'ju japë mënyra shtesë për të fituar. Bounty Belles shton portofolin në rritje të sloteve të zhvilluesit.

Captain Venture - Greentube

Captain Venture është një klasik video slot që tashmë është një hit në shumicën e kazinove në internet. Në këtë vazhdim me 5 rrotulla dhe 10 linja pagese, ju do të lundroni për të mbledhur thesare dhe për të shijuar disa veprime. Kjo lojë krenohet me një thesar të mbushur me veçori që do ta bëjnë zemrën tuaj të rrahë më shpejt. Vjen me rrotullime falas, rrotullime dhe shumëzues për t'i ndihmuar lojtarët të fitojnë deri në 3 herë.

Dyqan frutash Megaways – NetEnt

Fruit Shop Megaways merr hua lojën nga hiti origjinal i vitit 2011 dhe e çon atë në një nivel krejtësisht të ri. Është një slot video me 5 rrotulla të mbushura me shumëzues dhe rrotullime falas. Loja ruan dizajnin e saj plot ngjyra dhe gazmor me një temë zhytëse.

E shtëna e ndarjes

Këto janë lojërat e reja më të mira të kazinosë për të shijuar këtë vit. Por nëse doni të përdorni të gjithë titujt e mësipërm, sigurohuni që të luani në kazinotë celulare të rregulluara. Jo vetëm që do të merrni një katalog të gjerë lojërash, por gjithashtu do të jeni të sigurt për çdo fitim që bëni. Pra, luani të sigurt!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme