Lajme

June 5, 2021

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar lojëra Lab Royal Dragon Infinity Reels

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Është një muaj krejt i ri 2021 dhe Yggdrasil është përsëri në të. Këtë herë, kompania, në partneritet me ReelPlay, prezantoi mbështjelljet e reja epike të stilit aziatik Royal Dragon Infinity Reels më 29 prill. E krijuar në studion e famshme YGS Masters, loja u ofron lojtarëve një kunj elegant arcade me rrotulla emocionuese në zgjerim. Pra, vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të sloteve të Royal Dragon Infinity Reels për të mësuar një ose gjashtë gjëra rreth lojës.

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar lojëra Lab Royal Dragon Infinity Reels

Royal Dragon Infinity Reels Përmbledhje

Me slotin Royal Dragon Infinity Reels, do të bëni një udhëtim virtual në Lindjen e Largët për t'u marrë me bishën që merr frymë nga zjarri. Dizajni mbresëlënës përmban një temë kineze të dragoit me sfonde të qiellit të kuq dhe maleve të mbuluara me borë. Siç pritej, ai përmban gjithashtu kolonën zanore tradicionale aziatike me mundësinë e luajtjes njëkohësisht të pjesës mbështetëse dhe efekteve zanore.

Ndërkohë, loja fillon në një rrjet 3x4, ku lojtarët mund të shkaktojnë një fitore duke përputhur tre simbole nga e majta në të djathtë. Nëse e bëni këtë, simbolet ngrijnë dhe një mbështjellje tjetër shtohet në të djathtë. Gjithsesi nuk mbaron me kaq. Mund të përputheni me një simbol tjetër në bobinën krejt të re dhe të zhbllokoni rrotullën e pestë.

Do të hasni shumë simbole në bobina, duke përfshirë lulen e zambakut, bretkosën, peshkun, fanarin dhe statujën e artë. Nga të gjitha simbolet standarde të disponueshme, Phoenix paguan më shumë, duke u dhënë lojtarëve 8 herë pjesën e tyre fillestare nëse arrijnë 3 në kombinim. Dhe sigurisht, kjo lojë kazino në internet është e optimizuar për telefonat inteligjentë, tabletët dhe telefonat celularë.

Bonuset Royal Dragon Infinity Reels

Në këtë lojë të stilit kinez, ju do të shijoni Rrotullime Frenzy me shumëzues deri në 5x, rrotullime falas me shumëzues gjithnjë në rritje dhe një çmim çmim i parë deri në 1000 herë të aksioneve tuaja fillestare. Më poshtë janë veçoritë kryesore të bonusit:

Shumëzuesi i simboleve

Në slotin Royal Dragon Infinity Reels, çdo rrotullim fillon me një shumëzues 1x. Më pas, nëse jeni me fat që të ulni një mbështjellje krejt të re, funksioni i shumëzuesit të simboleve aktivizohet. Interesante, shumëzuesi vazhdon të rritet me 1 pa kufij.

Për shembull, vendosja e tre ikonave të bretkosave në bobinat 1-2-3 ju bën të kualifikuar për një pagesë 3x. Nëse merrni një ikonë tjetër të bretkosës në bobinën e shtuar rishtazi, pagesa 3x shumëzohet 2 herë, duke ju dhënë një shumëzues 6x. Dhe po, zbarkimi i një bretkose tjetër në rrotullën numër 5 ju jep një pagesë 9x të aksioneve. Këtu është bërë llogaritja e pagesës.

Rrotullime Frenzy

Me këtë veçori, lojtarët mund të marrin një rrotullim Frenzy në çdo rrotullim të rastësishëm të lojës bazë. Në këmbim, do të fitoni shumëzues 5x, 3x, 4x dhe 2x në rrotullimin e përmendur. Mos harroni se kjo përfshin çdo bono bonus që do të merrni. Përveç kësaj, ju mund të transferoni shumëzuesin e fitimeve dhe rrotullimet Frenzy në raundin e rrotullimeve Falas.

Rrotullime falas

Për të aktivizuar Funksioni i rrotullimeve falas, fitoni një fitore me ikonën Gong. Në atë rast, do të shijoni deri në shtatë rrotullime bonus. Gjithashtu, zbarkimi i një Gong tjetër mbi pesë simbole ju jep një tjetër rrotullim shtesë. Vini re, megjithatë, se shumëzuesi i simboleve të lojës bazë kalon në Rrotullime Falas. Për më tepër, fitimi i një raundi rrotullimi falas e rrit shumëzuesin me 1x deri në 5x. Nga ana tjetër, çdo rrotullim pa humbje e zvogëlon shumëzuesin me 1x.

Jackpot

Tani këtu është ajo ku gjërat bëhen emocionuese. Nëse aktivizoni më shumë se dymbëdhjetë bobina, ju pret një çmim me vlerë 200 herë më shumë se shuma fillestare. Pra, nëse mund ta bëni këtë gjatë funksionit Frenzy Spin, ju keni një shans për të fituar 1000 herë aksionin tuaj origjinal.

Royal Dragon Infinity Reels RTP dhe Min/Max Bast

Para së gjithash, kjo slot video emocionuese ka një normë RTP prej 95,85%, që është nën mesataren. Sa i përket gamës së basteve, ju mund të vendosni baste nga 0,30 deri në 75 dollarë me një klikim të vetëm. Gjithashtu, vini re se paqëndrueshmëria e lojës është e lartë. Me një frekuencë goditjesh prej rreth 33.48%, lojtarët mund të fitojnë pas tre rrotullimesh.

Royal Dragon Infinity Reels Final Thoughts

Nëse ju pëlqen mekaniku i Infinity Reels, atëherë mos humbisni një shans për të rrotulluar rrotullat e Royal Dragon. Loja është bërë bukur, me pamje tërheqëse dhe potenciale të shumta fitimi, falë bobinave shumëzuese. Në përgjithësi, veprimi i pandërprerë i shoqëruar me një potencial fitimi maksimal prej 2652x është shumë i mirë për t'u injoruar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme