Lajme

June 8, 2023

Yggdrasil nis një ekspeditë nënujore në slotin Wild Bonanza

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Lojëra Yggdrasil, një firmë kryesore botuese e lojërave e famshme për inovacionin e saj iGaming, është bashkuar me bashkëpunëtorin e saj në YG Masters, ReelPlay, për të debutuar Orca's Wild Bonanza nga Boomerang Games. Është një slot 5×3 me 25 linja pagese. 

Yggdrasil nis një ekspeditë nënujore në slotin Wild Bonanza

Veprimi fillon kur lojtarët në kazinotë më të mira në internet përputhen me të paktën tre krijesa fantastike detare në një linjë pagese. 

  • Simbolet me pagesë të lartë janë ylli i detit, kandili deti, delfini, breshka dhe oktapodi, ndërsa ikonat e kartës JA janë simbolet me vlerë të ulët. 
  • Orka është e egra në këtë lojë, duke zëvendësuar të gjitha simbolet e pagesës kur shpërthen nga ujërat blu. 
  • Egra gjithashtu ka një pagesë nëse përputheni me të paktën dy.

Sa herë që gjeni një kombinim fitues, do të hapet një sistem kaskadë, duke lejuar që simbolet e reja të bien poshtë dhe të zëvendësojnë ato fituese. Kjo ndalon vetëm nëse nuk gjeni një formulë tjetër fituese. 

Ndërkohë, Lojërat Bumerang shtoi një mini-mbështjellje në të majtë për të ndihmuar Veçorinë Wild të sjellë më shumë të egra në lojë. Kjo veçori ka deri në katër nivele, duke e shndërruar çdo ikonë të pagesës pranë një guaskë në natyrën e lojës. Gjithashtu, arritja e nivelit të katërt do t'i kthejë të gjitha ikonat me vlerë të lartë në një të egër. 

Ndërsa kjo vazhdon, mund të jeni me fat që të gjeni 3+ shpërndarje dhe të merrni pesë rrotullime bonus. Gjatë raundeve falas, shumëzuesi WinMulti do të rritet me çdo të egër që grumbulloni, duke ju afruar më shumë te pagesa kryesore prej 12,500 herë. Për më tepër, mund të aktivizoni veçorinë Extenda pasi të keni përdorur të gjithë fillestarin tuaj bonus i rrotullimeve falas, duke ju lejuar të blini më shumë rrotullime bonus. 

Boomerang Games publikoi Orca's Wild Bonanza përmes programit të mirënjohur YG Masters. Studioja bashkëpunoi me ReelPlay, një tjetër anëtar i respektuar i YG Masters, për të krijuar këtë slot emocionues në internet, me të dyja studiot që kontribuan shumë në portofolin e programit.

Stuart McCarthy, Shefi i Produkteve dhe Programeve të Yggdrasil, tha:

"Programi YG Masters vazhdon të japë hitet më të mira dhe ne jemi të emocionuar që publikojmë një titull të ri gjithëpërfshirës në "Orcën e Wild Bonanza" të Boomerang Games. Me një shumëfishues në rritje, wilds ngjitëse dhe një fitore maksimale mbresëlënëse, ka shumë lojtarë që të presin përpara edhe te!"

Shefi Ekzekutiv i ReelPlay, David Johnson, gjithashtu komentoi:

"ReelPlay vazhdon të lehtësojë dhe të kurojë përmbajtjen më të freskët të industrisë nga disa prej studiove më të mprehta. Si pjesë e programit YG Masters, ne jemi të ngazëllyer që lojtarët të shijojnë këtë version të mbushur me veçori nga Boomerang Games në Orca's Wild Bonanza."

Bonanza e egër e Orca-s është një nga shumë të rejat lojërat e kazinosë në internet nga Yggdrasil Gaming. Disa ditë më parë, kompania njoftoi debutimin e një Ragnawolves WildEnergy me temë nga mitologjia norvegjeze. Para kësaj, studio e lojës shkoi në një ekspeditë peshkimi në Nil 4 peshq fantastikë në Egjipt.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme