Lajme

May 18, 2023

Yggdrasil nis aventurën e piratëve në slotin Barbarossa DoubleMax

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Yggdrasil Gaming vazhdon të lëshojë lojëra elektronike me cilësi të lartë me temë pirate javë pas jave. Kohët e fundit, kompania lëshoi Shadow Raiders MultiMax me shumëzues kafkë dhe një pagesë të lartë prej 15,000x të aksioneve të lojtarit. 

Yggdrasil nis aventurën e piratëve në slotin Barbarossa DoubleMax

Përpara lojtarëve në kazinove online të rregulluara mund të mjaftojë me këtë slot, Yggdrasil ka bashkëpunuar me Peter & Sons për të debutuar Barbarossa DoubleMax. Ky slot me temë pirate përmban veprime intensive me një çmim prej 20,000 herë. 

Formimi i një kombinimi fitues është i shpejtë dhe i lehtë, me lojtarët që u duhet vetëm të përputhen me 3+ simbole për të marrë një pagesë deri në 1x të bastit. Do të gjeni simbole me temë piratësh si spiranca, timoni, shishe, armë dhe busulla xhepi. Pirati me mjekër të kuqe (Barbarossa) dhe piratët meshkuj/femra janë ikonat me pagesë të lartë. 

Ndërkohë, Lojëra Yggdrasil shtoi lojën e tij inovative DoubleMax Game Engagement Mechanic (GEM). Kjo veçori i shpërblen lojtarët me një shumëzues të dyfishtë të fitoreve me çdo kaskadë. Pasi simbolet fituese të jenë hequr me sukses nga bobinat, një wild do t'i zëvendësojë ato për të rritur shpërblimet monetare të lojtarit.

Ndërsa vazhdon, lojtarët mund të gjejnë të paktën tre scatter për të fituar shtatë rrotullime falas. Kjo nuk është e gjitha. Çdo dy shpërndarje shtesë në raundin e bonusit do t'i shpërblejë lojtarët me dy rrotullime shtesë. Për më tepër, Kërcimet e shumëzuesit të lojës mund të aktivizohen rastësisht në çdo moment të caktuar, duke bërë që shumëzuesi i fitores të ngjitet një hapësirë, duke përforcuar çdo fitim.

Lojtarët që kërkojnë të hidhen në lojën e bonusit mund të paguajnë 0,25 herë shtesë për të dyfishuar shanset e tyre për të zhbllokuar rrotullime falas. Përndryshe, paguani 100 herë për të blerë bonusin me shtatë rrotullime falas të garantuara. Pagimi 200 herë i bastit do t'ju japë automatikisht deri në 11 rrotullime falas.

Teknologjia GATI e Yggdrasil fuqizon automatin Barbarossa DoubleMax. Kjo teknologji i lejon zhvilluesit e lojërave të kenë akses në një paketë mjetesh të paracaktuar, në përputhje me rregulloret, të standardizuara për krijimin e teknologjisë së fundit lojërat e kazinosë në internet. Platforma ofron gjithashtu shpërndarje të shpejtë në rrjetin e kazinove të Yggdrasil. 

Stuart McCarthy, Shef i Produkteve dhe Programeve në Yggdrasil, tha:

"Ne jemi të kënaqur me këtë slot të ri mbresëlënës. Është një tjetër titull fitues që ne vërtet besojmë se do të ketë sukses falë veçorive dhe mekanikës së tij të shkëlqyer, veçanërisht DoubleMax GEM."

Menaxher i Zhvillimit të Biznesit të Peter & Sons, Yann Bautista, vërejti:

"Puna së bashku me Yggdrasil për të zhvilluar tituj të rinj si Barbarossa DoubleMax ka qenë fantastike për ne ndërsa ne vazhdojmë misionin tonë për të ofruar përvoja emocionuese dhe vepra arti të shkëlqyera për lojtarët anembanë globit."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme