Lajme

June 22, 2023

Yggdrasil Gaming publikon Symphony Diamond DoubleMax

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Yggdrasil, një ofrues i shquar iGaming, ka bashkuar forcat me të Lojëra antiplumb për të krijuar një kryevepër muzikore në Diamond Symphony DoubleMax. Është një slot automat me 5 rrotulla dhe 20 linja pagese që ofron një kolonë zanore gjithëpërfshirëse dhe pamje vizuale të mbështetura nga "Game Engagement Mechanic" (GEM) DoubleMax. Kjo veçori i lejon lojtarët të fitojnë deri në 20,000 herë të aksioneve gjatë bonusit të rrotullimeve falas dhe veçorisë Cascade+.

Yggdrasil Gaming publikon Symphony Diamond DoubleMax

Në këtë lojë, simbolet e muzikës me drita LED janë ikona me vlerë të ulët, që shpërblejnë lojtarët me deri në 2 herë bast për të krahasuar të paktën tre në një linjë pagese. Ju gjithashtu mund të gjeni kitarën, pianon, bririn e xhazit, instruktorin e muzikës dhe diamantin. Instruktori i muzikës është i egër, ndërsa diamanti është shpërndarësi. Të dy simbolet vijnë me një pagesë 1x deri në 10x.

Ndërkohë, sistemi DoubleMax GEM do të hyjë në lojë pas çdo fitoreje të njëpasnjëshme, duke shtuar një shumëzues 2x deri në 256x fitoreve tuaja. Ndërsa kjo vazhdon, mekaniku Cascade+ do të heqë simbolet fitimtare nga bobinat, duke lejuar që të reja të bien në vendin e tyre. Për më tepër, kjo veçori e lojës prezanton një gjurmë të rrotullime falas, duke përmirësuar pozicionin e tyre duke zinxhiruar fitoret. Ndërsa lojtarët përparojnë në gjurmët, ata do të marrin më shumë rrotullime kur të fillojë bonusi.

Mekaniku Cascade+ gjithashtu i lejon lojtarët të aktivizojnë 7 deri në 15 rrotullime falas, të cilat ata mund t'i luajnë në një mini-lojë të ngjashme me "Wheel of Fortune". Gjatë lojërave bonus, shumëzuesi DoubleMax ruhet midis rrotullimeve, duke i lejuar lojtarët në kazinotë më të mira në internet për të krijuar shumëzues deri në 1000x.

Në juridiksione të caktuara, Lojëra Yggdrasil mundëson modalitetin Encore, duke rritur ndjeshëm frekuencën e goditjes së shpërblimit për 50% të aksioneve të lojtarit. Kjo i shndërron dy pozicione humbëse në gjurmët në seksione rrotulluese. Diamond Symphony DoubleMax strehon gjithashtu dy zgjedhje Bonus Blije me 100x dhe 200x bast të lojtarit, duke dhënë respektivisht 7 dhe 15 rrotullime falas.

Diamond Symphony DoubleMax bashkohet me të fundit tjetër lojërat e kazinosë në internet nga Yggdrasil, duke përfshirë Jokrz Wild UltraNudge GigaBlox. Kjo slot i lejon lojtarët të krijojnë ikona mamuthi që mund të arrijnë përmasat 4x4. Kompania gjithashtu lançuar së fundmi Candifinity, me një mekanik të shijshëm të brezit fitues. 

Mark McGinley, Shefi i Lojërave në Yggdrasil, komentoi:

"DoubleMax GEM-i ynë është dëshmuar të jetë një i preferuar i fortë midis lojtarëve dhe ne jemi të kënaqur që kemi punuar së bashku me ekipin në Bulletproof Games për të ofruar një tjetër publikim emocionues. Ne jemi të bindur se Diamond Symphony DoubleMax do të jetë muzikë për veshët e operatorëve dhe lojtarët njësoj teksa zbarkon në lobet e kazinove në ditët dhe javët në vijim."

Nga ana e tyre, Michael Bullock, Drejtor i Produkteve në Bulletproof Games, shtoi:

"Nivelet e emocionimit për Diamond Symphony DoubleMax janë në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave në mesin e ekipit tonë këtu në Bulletproof. Ky vend i bujshëm ka disa veçori dhe mekanikë të shkëlqyer dhe ne presim që ai të performojë jashtëzakonisht mirë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme