Lajme

August 17, 2023

Wazdan nxjerr edicionin e gjashtë të serisë Trending 9 Coins

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazdan ka lëshuar këstin e gjashtë të serisë së saj të mirënjohur 9 Coins, 16 Coins. Kompania thotë se kjo lojë është përmirësuar me një model matematikor më të ndërlikuar, duke rritur numrin e rrotullave nga nëntë në gjashtëmbëdhjetë. Në këmbim, kjo krijon një përvojë lojërash më gjithëpërfshirëse dhe tërheqëse.

Wazdan nxjerr edicionin e gjashtë të serisë Trending 9 Coins

Vendi i 16 Monedhave shtron terrenin për kthimin e shumëpritur të një raundi bonus të preferuar nga fansat, Hold the Jackpot. Ky funksion lejon lojtarët në kazinotë më të mira në internet për të fituar një nga katër xhekpotet. Jackpoti i madh i lojës sjell një potencial të jashtëzakonshëm fitues deri në 1000 herë bast fillestar të lojtarit.

Një tjetër veçori inovative në këtë vend të caktuar është mekaniku popullor Cash Infinity. Kjo veçori është e famshme për rritjen e përfshirjes së përdoruesve, normat e mbajtjes së lojtarëve dhe përvojën e përgjithshme të lojërave duke rritur shanset për të mbledhur një fitore bonus.

Ndërkohë, Wazdan inkorporoi një sistem të nivelit të shanseve në këtë lojë kazino. Kjo i lejon lojtarët të rrisin bastet e tyre dhe të përparojnë shpejt në raundin e lakmuar të Hold the Jackpot. Megjithatë, për shkak të kufizimeve rregullatore, kjo veçori inovative mund të mos jetë pjesë e titullit të markës në disa juridiksione si Mbretëria e Bashkuar.

16 Monedha është një tjetër dëshmi e përkushtimit të Wazdan për të ofruar një përvojë të personalizuar për lojtarët përmes zgjidhjeve të provuara dhe të provuara. Në fund të korrikut, kompania njoftoi një udhëtim në xhunglën e dendur për të kërkuar çmime masive jackpot në Mighty Wild: Panther. Në qershor, Wazdan njoftoi 9 Monedha: Botim i Madh Platinum, duke rritur Jackpotin e Madh nga 500x në 2,500x aksionet e lojtarit.

Duke komentuar lojën, Andrzej Hyla, Zyrtari Kryesor Tregtar në Wazdan, deklaroi:

"Ne krenohemi jashtëzakonisht shumë për përsosmërinë e qëndrueshme të serisë sonë 9 Monedha, dhe ky version i ardhshëm është gati të vendosë standarde të reja. Me rrotullat e shtuara, një raund të përmirësuar bonusi dhe ringjalljen e mekanikëve të dashur që pasqyrojnë angazhimin tonë ndaj angazhimit, lojtarët mund të parashikojnë Një shtresë e shtuar eksitimi. Duke shfaqur një bollëk shtigjesh ngjitëse drejt çmimit të madh dhe të plotësuara nga veçoritë e dashura të provuara për të rritur angazhimin dhe kënaqësinë e lojtarëve, ne kemi çdo arsye të besojmë se 16 monedha do të godasin sërish ar!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme