Lajme

July 13, 2023

Wazdan nderon Vitin Kinez të Lepurit me Pasurinë e Hënës

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazdan, zhvilluesi pionier i lojërave, ka lëshuar slotin e tij më të ri me temë orientale, Moon of Fortune, i kompletuar me shumë veçori. Në këtë lojë, lojtarët nisin një aventurë qiellore në mbrëmje, duke zbuluar simbolet e frymëzuara nga Azia Lindore që hapin derën e fatit në 16 rrotulla.

Wazdan nderon Vitin Kinez të Lepurit me Pasurinë e Hënës

lojë kazino në internet krenohet me paqëndrueshmëri të ndryshueshme me një gamë mbresëlënëse bastesh prej 0,10 deri në 10,000 monedha. Në 16 bobinat, lojtarët mund të përputhen me të paktën dhjetë kartë mbretërore 9-A për të marrë një pagesë që arrin 25 herë shumën e shumës. Ju gjithashtu mund të gjeni disa simbole të tjera premium me një pagesë të lartë prej 200x të shumës. Plus, simboli wild mund të ulet dhe të zhvendosë të gjitha ikonat e tjera të pagesës në bobina, duke ju ndihmuar të krijoni fitore edhe më të mëdha.

Ndërsa kjo vazhdon, Hëna e Fatit përmban disa karakteristika emocionuese. Ato përfshijnë:

  • Ngjit deri në pafundësi: Ky mekanik do të rrisë ndjeshëm angazhimin e përdoruesve në kazinotë më të mira në internet.
  • Niveli i shanseve: Kjo veçori i lejon lojtarët të rrisin shanset e tyre për të marrë simbole bonus dhe të zhbllokojnë raundin e bonusit.

Kjo lojë shënon gjithashtu rikthimin e raundit popullor të bonusit Hold the Jackpot, i cili vjen me perspektivën për të fituar fitime të mëdha. Nëse një lojtar i bixhozit arrin të mbushë të 16 rrotullat me simbole bonusi, ai do të korrë shumë duke mbledhur Jackpotin e Madh prej 1500x të aksioneve të tyre.

Moon Fortune është publikimi më i fundit nga Wazdan, duke treguar përkushtimin e kompanisë për të vazhduar publikimin emocionues lojëra elektronike në internet. Kohët e fundit, kompania debutoi 9 Monedha: Botim i Madh Platinum, e cila ka një pagesë të rritur prej 2,500 herë të aksioneve. Në maj, seria e shquar 9 Coins mori një përmirësim më pas kompania lëshoi ​​12 monedha, me një pagesë të lartë prej 750 herë të aksioneve.

Andrzej Hyla, Drejtor Komercial i Wazdan, shprehu ngazëllimin e tij kur diskutonte lirimin e tyre më të ri. Zyrtari tha:

"Ne jemi të emocionuar të prezantojmë titullin tonë më të fundit, Hëna e Fatit, për nder të Vitit Kinez të Lepurit, i cili ofron grafikë mahnitëse që përputhen me emocionet e veçorive inovative të lojës. Ofrimi i inovacionit përmes përvojës së personalizueshme është dëshmuar çelësi i suksesit tonë dhe me këtë, ne parashikojmë që publikimi ynë i fundit të vazhdojë të ofrojë rezultate mbresëlënëse për partnerët tanë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme