Lajme

June 29, 2021

Thunderkick i mposht shanset për të publikuar 50 lojëra elektronike argëtuese në internet deri më tani

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Në botën me rritje të shpejtë të kazinove në internet, konkurrenca për lojtarët është e mprehtë. Si rezultat, zhvilluesit e lojërave janë të gatshëm të qëndrojnë në krye. Një kompani e tillë është Thunderkick, e cila kohët e fundit shënoi një moment historik për lëshimin e 50 lojërave elektronike shumë argëtuese në internet.

Thunderkick i mposht shanset për të publikuar 50 lojëra elektronike argëtuese në internet deri më tani

Kjo nuk është një arritje e keqe, duke pasur parasysh se industria ka disa emra të njohur si Microgaming, Yggdrasil, Luaj'n GO, NetEnt dhe më shumë. Pra, pse të mos ndihmoni Thunderkick të festojë këtë arritje duke luajtur një nga këto lojëra të kazinosë në internet?

Kërkimi Crystal: Frostlands

Crystal Quest: Frostlands është vazhdimi i fundit i serisë Crystal Quest, që paraqet Crystal Quest: Deep Jungle dhe Crystal Quest: Arcane Tower. Në lojë, ju do të ndihmoni Gemma të hyjë në peizazhet brutale dhe të ftohta të Frostlands.

Misioni juaj? Mposhtni terrenin e pabesë, komandantin e pamëshirshëm Feral dhe Yetisin e tmerrshëm për të kërkuar Kristalin Elemental të Ngrirë. Ky slot video luhet në një rrjet 6x4 me deri në 4096 mënyra për të fituar. Lojtarët mund të fitojnë një çmim prej 15,000 herë të aksioneve të tyre fillestare.

Gjiri i Big Fin

Nëse i gjeni shumë të kufizuara 4,096 mënyrat, mund të provoni Big Fin Bay, i cili ofron 5,040 mënyra për të fituar, duke u zgjeruar në 117,649 mënyra fituese. Me pak fjalë, loja përdor mekanikun popullor Megaways për t'ju dhënë një numër të pakufizuar mënyrash fitimi.

Thënë kështu, Big Fin Bay vjen me veçorinë fitimprurëse të rrotullimeve falas që mund t'u japë lojtarëve deri në 36 rrotullime falas. Për të aktivizuar këtë veçori bonus, lojtarët duhet të vendosin tre ose më shumë ikona bonus ancho, secila me gjashtë rrotullime bonus. Dhe po, shumëzuesi maksimal 15,040x është më shumë se mesatarja.

Baroni Bloodmore dhe Kështjella Crimson

Këtu është një tjetër lëshim i vitit 2021 nga Thunderkick. Loja përmban një rrjet 5x3 me 25 linja fikse pagese. Në këtë lojë, lojtarët mund të bëjnë një kombinim fitues duke vendosur pesë, katër ose tre simbole që përputhen në rrjet nga e majta në të djathtë.

Cmimi? 25,000 herë aksionin tuaj fillestar. Nëse e shumëzoni këtë shifër me shumën maksimale prej 100 dollarësh, do të thotë që mund të largoheni 2.5 milionë dollarë më të pasur me një rrotullim të vetëm loje. Sinqerisht, nuk bëhet më mirë se kjo.

Zotat e Shkëmbit

Nëse jeni adhurues i lojërave elektronike me temë rock-u, atëherë prisni më 5 korrik 2021, për të luajtur lojën argëtuese Gods of Rock në kazinonë tuaj të preferuar në internet. Ashtu si shumica e lojërave elektronike të videove Thunderkick, kjo lojë ka një RTP mesatare prej 96,10%, megjithëse paqëndrueshmëria është e lartë. Luajtja e kësaj loje për para të vërteta u ofron lojtarëve një shans unik për të dyfishuar aksionet e tyre 5,000x. Loja ka pesë rrotulla me 20 linja pagese.

Pusi i mrekullive

Sloti në internet i Well of Wonders është një dëshmi e vërtetë se sa larg ka arritur Thunderkick. E lëshuar në vitin 2017, kjo lojë është ende një e preferuar nga fansat në mesin e shumicës së kazinove në internet. Ai përmban grafikë vizualisht mahnitëse në një konfigurim me 7 rrotulla me deri në shtatë linja pagese.

Sidoqoftë, rrotullimet falas mungojnë çuditërisht. Por loja e kompenson atë me shumëzues që mund të dyfishojnë fitoret tuaja deri në 2,280x të shumës fillestare. Për të krijuar një kombinim fitues, mblidhni tre nga tetë gurët në dispozicion.

Berberi i paprerë

Barber Shop Uncut është një tjetër slot video i vitit 2017 nga zhvilluesi që mbetet i popullarizuar në mesin e lojtarëve të sloteve video. Loja luhet duke përdorur pesë bobina dhe ka deri në 40 linja pagese. Por megjithëse nuk ka prerje flokësh falas këtu, ju mund të dyfishoni aksionet tuaja deri në 2,355 herë me një rrotullim të vetëm 100 dollarë. Tani këto janë më shumë se para të mjaftueshme për të bërë një prerje flokësh të famshëm në qendër të qytetit.

konkluzioni

Aktualisht, Thunderkick krenohet me një nga më të mëdhenjtë bibliotekat e lojërave të kazinove në internet. Dhe kjo është gati të bëhet më e madhe pas prezantimit të perëndive të shkëmbit dhe piramithit në vit. Pra, në përgjithësi, prisni më shumë filma të suksesshëm nga Thunderkick në të ardhmen.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme