Lajme

October 5, 2023

Stakelogic zbulon sekretet e Egjiptit të lashtë me Librin e Jones - Libri i Artë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Stakelogic, një zhvillues i lojërave elektronike me bazë në Maltë, ka njoftuar një lojë të re dhe emocionuese, Book of Jones - Golden Book. Në këtë aventurë, lojtarët do të kthehen në Egjiptin e Lashtë për të zbuluar sekretet misterioze të tempullit dhe për të zbuluar thesare magjepsëse.

Stakelogic zbulon sekretet e Egjiptit të lashtë me Librin e Jones - Libri i Artë

Lojtarët që eksplorojnë sekretet e këtij slot-i me 5 rrotulla, 3 rreshta dhe 10 linja pagese duhet të jenë në vëzhgim për Simbolet e Librit që mund të shfaqen në çdo kohë gjatë lojës së rregullt. Nëse shfaqen tre simbole të librit, lojtarët do të marrin 10 rrotullime falas.

Por përpara se të fillojë raundi i Rrotullimeve Falas, Libri do të hapet dhe do të zgjedhë një simbol që të jetë Simboli i mrekullueshëm Zgjerues. Gjatë raundeve të bonusit, ky simbol do të shfaqet dhe do të përhapet në të gjithë rrotullën, duke çuar në fitore të jashtëzakonshme.

Kjo nuk është e gjitha kur luani Rrotullime Falas sepse mund të shfaqet Libri magjik i Artë. Edhe pse vepron në mënyrë të ngjashme me simbolin e Librit, ai mund t'i transformojë rrotullat në të cilat vendoset në një mbështjellje të simboleve të fiksuara. Kjo siguron që simboli Zgjerues të zgjerohet vazhdimisht kur lojtarët formojnë një kombinim fitues. Simbolet qëndrojnë në vend gjatë gjithë raundit të rrotullimeve Falas, duke ofruar mundësi të panumërta fitimi.

Lojtarët e kësaj lojë kazino në internet gjithashtu mund të zgjedhë të përdorë veçorinë e Bonusit të Blerjes për të rifituar Rrotullimet Falas, me 10 lojëra shtesë të disponueshme me 100x të shumës. Megjithatë, kjo veçori dhe luajtja automatike nuk janë të disponueshme kazinove online licencuar në Mbretërinë e Bashkuar.

Së fundmi, zhvilluesi i softuerit thotë Book of Jones - Golden Book u ofron lojtarëve veçorinë e jashtëzakonshme Spin to Win. Kjo veçori kombinon përvojën e lojëra elektronike në internet dhe një ndjenjë live kazinoje ku lojtarët mund të luajnë një nga dy Mega Money Wheels me çmime parash dhe jackpote.

Kjo lojë është një shtesë e shkëlqyer për përzgjedhjen e zgjeruar të Stakelogic të lojërave elektronike në internet, duke përfshirë shtesat e fundit si Fest djegës të nxehtë dhe Mbreti Kangur. Kompania gjithashtu njoftoi së fundmi inaugurimin Super Rrota në Unibet.

Jose Simon Kadala, Drejtor i Llogarive në Stakelogic, vuri në dukje se zhanri 'Book of' është i pëlqyer nga lojtarët në mbarë botën, duke shtuar se Book of Jones - Golden Book siguron që lojtarët të mund të marrin pjesë në aventurën e tyre të vjetër me stilin e nënshkrimit. e Stakelogjike.

Zyrtari shtoi:

"Kjo do të thotë bonuse të mëdha dhe potencial edhe më të madh fitimi. Lojtarët do të duan të zbulojnë ato Libra Scatters, duke hapur Rrotullimet Falas me simbolet Zgjeruese në rrugën e tyre për të gjetur thesaret e vërteta të fshehura brenda lojës. Ky është një tjetër nisje e madhe për Stakelogic dhe një kjo do të na krijojë më tej si një ofrues të nivelit të parë të përmbajtjes që lojtarët duan të luajnë dhe që operatorët absolutisht duhet të rezervojnë në hollet e tyre."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme