Lajme

June 27, 2023

Shkoni në një kërkim të së shtunës në VulkanVegas dhe merrni një bonus depozite prej 1000 €

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

E shtuna është zakonisht një ditë e veçantë për kumarxhinjtë dhe VulkanVegas Casino e di këtë. Kjo kazino e licencuar nga Qipro fton të gjithë anëtarët e saj të marrin pjesë në një mision special çdo të shtunë për të fituar një bonus depozite deri në 1000 €. Pra, çfarë është saktësisht ky promovim javor dhe pse duhet ta pretendoni këtë të shtunë? Ky rishikim bonus ka detajet!

Shkoni në një kërkim të së shtunës në VulkanVegas dhe merrni një bonus depozite prej 1000 €

Cili është bonusi i kërkimit të së shtunës në VulkanVegas?

Kërkimi i së shtunës është një bonus depozite i disponueshëm për të gjithë anëtarët e regjistruar në Kazino VulkanVegas çdo e shtunë. Pra, nëse jeni një lojtar i ri apo besnik, ju keni të drejtë për këtë promovim të shtunën nga ora 00:00 deri në 23:59 UTC.

Lojtarët duhet të bëjnë të paktën pesë depozita ditore, me një shumë minimale prej 10 € për të kërkuar bonusin e kësaj fundjave. Të faqe e rregulluar e kazinosë në internet automatikisht do të kreditojë mesataren e depozitës në llogarinë tuaj si para bonus pasi të keni bërë depozitën e pestë.

Për shembull, mund të bëni pesë depozita, secila me vlerë 10 €. Në atë rast, operatori do t'ju shpërblejë me mesataren e të gjitha depozitave tuaja, e cila është 10 € (50/5 €). Shuma kryesore e bonusit është 1000 €.

Më poshtë është se si të merrni pjesë në promovimin shpërblyes të së shtunës Quest:

  1. Hyni në llogarinë tuaj Vulcan Vegas.
  2. Hapni profilin tuaj dhe aktivizoni shpërblimin në seksionin "Bonuset".
  3. Vazhdoni të bëni të paktën pesë depozita, secila të paktën 10 €, gjatë periudhës referuese.
  4. Pas depozitimit të pestë, kazino do të kreditojë bonus depozite në llogarinë tuaj të lojrave.

Shënim: Ruajtja e sekuencës së depozitave prej 10 € është thelbësore. Me fjalë të tjera, depozitat duhet të jenë të njëpasnjëshme.

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Lojtarët duhet të aktivizojnë bonus javor në profilet e tyre për të shmangur skenarët zhgënjyes përpara se të kërkojnë shpërblimin. Më pas, pasi të keni marrë çmimin, duhet ta luani atë brenda pesë ditëve, që është një kohëzgjatje mjaft e arsyeshme, duke pasur parasysh se kazinoja nuk përmend asnjë kërkesë për bast.

Këtu janë kushtet e tjera për këtë bonus:

  • Për të vënë bast bonusin, shuma totale e basteve tuaja duhet të tejkalojë shpërblimin me 40x.
  • Nuk ka kufi për fitimet maksimale të parave aktuale nga bonusi.
  • Ju nuk mund të bastni bonusin në lojërat e tavolinës, të menjëhershme dhe të drejtpërdrejta.
  • Basti maksimal duke përdorur paratë e bonusit është 5 €.

Në përgjithësi, është një bonus i shkëlqyer pa bast që duhet të ndriçojë fundjavën tuaj në kazino. Mbani mend, depozitat më të larta vijnë me paketa më të mëdha bonusi të fundjavës. Por fitimi i parave të vërteta nuk është kurrë një garanci!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme