Lajme

July 29, 2021

Shkalloni kullën për fitore të mëdha me Yggdrasil Krazy Klimber

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Në vitin 1933, një gorillë gjigante u ngjit në muret e rrokaqiellit më të lartë të Manhatanit. Tingëllon si filmi King Kong, apo jo? Epo, Yggdrasil ju lejon të ngjiteni gjithnjë e më lart si majmuni i famshëm në kërkim të një pasurie me slotin online Krazy Klimber. Këtu, ju do të rrotulloni tre ikona të shpërndarjes dhe do të filloni aventurën e ngjitjes në kullë. Pra, a jeni akoma i gatshëm të ngjiteni pavarësisht nga rreziqet?

Shkalloni kullën për fitore të mëdha me Yggdrasil Krazy Klimber

Vështrim i përgjithshëm i slotit

Krazy Klimber është një slot video krejt i ri nga Yggdrasil. Ashtu si shumica e lojërave elektronike në internet nga ky zhvillues, veprimi i lojës zhvillohet në një rrjet 5x3 me 20 linja fikse pagese. Lojtarët mund të krijojnë një kombinim fitues duke vendosur tre ose më shumë ikona që përputhen në rrotullat ngjitur, nga e majta në të djathtë. Fitorja maksimale që mund të merrni është 1128x e bastit tuaj fillestar.

Sa i përket simboleve të pagesës, A, K, Q, K dhe 10 janë simbolet me vlerë më të ulët. Nga ana tjetër, logoja e lojës, kafkat, aeroplanët, kamerat dhe një femër bionde janë simbolet premium. Logoja Krazy Klimber paguan më së shumti, duke u dhënë lojtarëve deri në 50 herë të aksioneve fillestare për uljen e pesë në bobina.

Përveç kësaj, simboli i gorillave është Wild. Ky simbol zëvendëson të gjitha ikonat e tjera standarde kur ulet. Më pas lojtarët mund të formojnë një konsideratë pagese krejt të re. Dhe, sigurisht, loja është e mbështetur nga HTML5, që do të thotë se mundeni luani në një kazino online ose kazino celulare.

Karakteristikat e lojës:

Loja e kazinosë në internet Krazy Klimber krenohet me dy veçori bonus. Ato përfshijnë:

Karakteristika e ngjitjes

Përfshirja e funksionit Climb nuk është befasi, duke pasur parasysh se kjo lojë ka të bëjë me ngjitjen e gorillave. Lojtarët mund të aktivizojnë funksionin Climb duke vendosur tre ikona bonus në bobinat një, tre dhe pesë.

Më pas, gorilla do të fillojë të ngjitet në kullë për t'ju rrëmbyer çmime marramendëse. Çmimet përfshijnë vlera shumëzuese prej 10x deri në 1000x të shumës fillestare ose 10 deri në 20 rrotullime falas.

Kjo veçori përfundon sapo të fitoni një çmim në para. Por nëse merrni rrotullime bonus, loja vazhdon direkt në raundet e bonusit të lojës bazë.

Rrotullime falas

Siç pritej, Yggdrasil grumbullon një sërë rrotullimesh falas për t'ju ndihmuar të ngjiteni në shkallë. Funksioni i Rrotullimeve Falas fillon pasi gorilla ndalon lëvizjen në një nivel rrotullimi bonus.

Lojtarët mund të marrin 10 deri në 20 raunde bonus ose tre simbole Super Wild. Këto simbole do të mbulojnë çdo pozicion të rrotullës dhe do të zëvendësojnë çdo simbol tjetër të rregullt të disponueshëm.

Nga ana tjetër, veçoria Rrotullime Falas nuk aktivizohet sërish. Por fakti që ka deri në 20 raunde në dispozicion është një bonus i madh. Gjithashtu, lojërat falas vijnë me vlera shumëzuese 2x deri në 10x. Pra, këtu nuk ka absolutisht asgjë për t'u shqetësuar.

Variance Krazy Klimber, RTP dhe bast maksimal

Slot-i në internet Krazy Klimber është një lojë me paqëndrueshmëri mesatare me një frekuencë goditjesh që varion midis 24.51% dhe 25.01%. Tani kjo do të thotë se fitoret nuk janë të largëta, duke marrë parasysh normën e RTP miqësore për lojtarët prej 96.10%.

Ndërkohë, lojtarët mund të fitojnë deri në 1,128 herë aksionet e tyre fillestare. Pra, nëse shkoni me bast maksimal prej 100 dollarësh për rrotullim, mund të shkoni në shtëpi me 112,800 dollarë. Basti minimal që lojtarët mund të vendosin për rrotullim është 0,20 dollarë. Nëse jeni me fat, as kjo nuk është një ditë e keqe pagese.

Krazy Klimber – Verdikti përfundimtar

Edhe një herë, studio YG Master bashkëpunon me Reflex Gaming për të gatuar diçka të veçantë për lojtarët e lojërave elektronike. RTP 96,10% e shoqëruar me një shumëzues maksimal prej 1,128x duhet t'u lërë përshtypje të gjithë fillestarëve në këtë kombinim emocionues.

Nga ana tjetër, lojtarët me përvojë të lojërave elektronike të videove do ta shohin pagesën maksimale shumë të ulët. Sidoqoftë, loja është një tjetër dëshmi e qëndrueshmërisë së Yggdrasil në tregun disi konkurrues.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme