Lajme

October 13, 2023

SBC Latinoamerica merr sponsorizim nga Wazdan përpara ngjarjes vendimtare rajonale

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazdan, një furnizues i softuerëve të kazinove në internet me shumë çmime me bazë në Maltë, është zgjedhur për të sponsorizuar SBC Latinoamerica 2023. Ky emërim është për shkak të angazhimit të kompanisë për t'u ofruar lojtarëve teknologjinë e fundit të lojërave dhe nivelin më të lartë të përvojës së përdoruesit. 

SBC Latinoamerica merr sponsorizim nga Wazdan përpara ngjarjes vendimtare rajonale

Sipas Wazdan, kompania është e ngazëllyer për të marrë pjesë në këtë ngjarje dhe për më tej praninë e saj në tregun e lojërave të Amerikës Latine. Në Samitin e SBC Latinoamerica, Wazdan do të ekspozojë të gjitha seritë e ardhshme të lojërave elektronike të saj inovative në internet dhe mjeteve promovuese. 

Duke filluar nga 31 tetori në Miami, Shtetet e Bashkuara, ngjarja do të shohë zhvilluesin e lojës të vendosë stendën e tij në stendën B32. Vizitorët në këtë stendë do të kenë mundësinë të përjetojnë lojërat e nivelit të lartë dhe të reja të kompanisë lojëra elektronike, të tilla si Los Muertos II dhe Libri i Besimit. 

Përveç kësaj, ofruesi i softuerit do të prezantojë Promovimet e ardhshme të Rrjetit në këtë ngjarje. Wazdan do të shpallë HalloWIN dhe Xmas Drop, pjesë e grupit të çmimeve prej 2,650,000 dollarësh në partnerin e kompanisë kazinove online. Ekspozita do të përfshijë gjithashtu një përzgjedhje të mjeteve promovuese të udhëhequra nga të njohurit Rënia e misterit dhe rrjetet Jackpot Rain. 

Ky njoftim vjen në vazhdën e pjesëmarrjes së fundit të Wazdan në Samiti i SBC Barcelona 2023. Gjatë ngjarjes, ekipi i Wazdan shfaqi produktet e tij të lojërave ndërsa prezantoi rrjetin promovues Jackpot Rain. 

Në Samitin e ardhshëm të SBC Latinoamerica më 2 nëntor, Wazdan do të përfaqësohet nga:

  • Michal Imiolek - CEO
  • Andrzej Hyla - COO
  • Izabela Słodkowska-Popiel - Shef i Menaxhimit të Llogarive për Amerikën e Veriut dhe Amerikën Latine
  • Joanna Zdanowska nga ekipi i Menaxhimit të Llogarisë

Michael Imiolek, CEO i Wazdan, tha:

"SBC Summit Latinoamerica është vendosur me shpejtësi si një nga ngjarjet më të gjalla, emocionuese në kalendar dhe ne jemi të kënaqur që jo vetëm të marrim pjesë, por edhe të sponsorizojmë shfaqjen. Nga grupi ynë i ri i lojërave deri tek promovimi ynë emocionues mjete, do të kemi shumë të ekspozuara në stendën B32 dhe mezi presim të mirëpresim pjesëmarrësit në botën tonë gjatë konferencës!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme