Lajme

October 9, 2023

Relax Gaming Shenjat Merren me Stakelogic për të përdorur funksionin Super Wheel

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Relax Gaming, një grumbullues i famshëm i përmbajtjes iGaming, ka forcuar bashkëpunimin e tij me Stakelogic, një studio lojërash me bazë në Maltë. Në marrëveshjen e fundit, Relax Gaming do të marrë të drejta ekskluzive për inovacionin më të fundit të kazinosë live të Stakelogic, Super Wheel.

Relax Gaming Shenjat Merren me Stakelogic për të përdorur funksionin Super Wheel

Kjo veçori e re emocionuese u sjell lojtarëve një përvojë fantastike të kazinosë live ku ata mund të shijojnë mundësi shtesë çmimesh. Relax Gaming do të inkorporojë rrotën e bonusit novator në përzgjedhjen e lojërave elektronike me performancë më të mirë në internet.

Sipas Relax Gaming, funksioni Super Wheel, i cili do të përfshihet në disa lojëra, kërkon të japë një përvojë të re me shkallë pezullimi duke shtuar një prekje të drejtpërdrejtë të kazinosë që i ka munguar industrisë.

Pas aktivizimit të kësaj veçorie bonus, lojtarët do të shkojnë në një studio kazinoje live, ku ata priten nga një rrotë parash prej 54 segmentesh. Më pas, një prezantues simpatik do të rrotullojë timonin për t'u dhënë lojtarëve mundësinë për të fituar një nga disa çmime të paracaktuara.

Për më tepër, Super Wheel ofron tre lojëra bonus emocionuese të organizuara në një studio të veçantë. Disa nga lojërat në këtë kategori përfshijnë:

  • Vegas Drops
  • Diamante Vegas
  • Vegas Hold 'n' Spin

Super Rrota është një veçori relativisht e re bonus në sektorin iGaming e shpallur nga Stakelogic në fund të muajit të kaluar. Gjatë zbulimit, kompania tha se do të kishte një lëshim të hershëm në Unibet, një nga liderët kazinove online në Europë.

Përveç forcimit të marrëdhënieve të punës së Relax Gaming me Stakelogjike, ky njoftim do ta pozicionojë kompaninë si ofruesin kryesor të lojëra elektronike në internet botëror. Muajin e kaluar, kompania njoftoi edicioni i fundit i Money Train, seritë e saj në trend të lojërave elektronike.

Shelley Hannah, CPO në Relaksoni lojërat, komentoi:

"Relax Gaming ka shijuar shumë vite suksesi duke punuar së bashku me ekipin e talentuar në Stakelogic, dhe lëshimi i Super Wheel™ është vetëm kapitulli më i fundit emocionues në këtë partneritet. Ne jemi plotësisht të bindur që lojtarët do të shijojnë këtë evolucion të ri emocionues të kazinosë live gamifikimi."

CEO i Stakelogic, Stephan van den Oetelaar, shtoi:

"Loja e bonusit Super Wheel është një shembull i Stakelogic që ndryshon bazat e lojërave në internet. Duke bashkuar lojëra elektronike tradicionale me teknologjinë e kazinosë live, po krijohet një përvojë krejtësisht e re e lojtarëve. Ne jemi të emocionuar që Relax Gaming ka vendosur të bashkëpunojë me Stakelogic dhe do të zbatoni Super Wheel për t'i bërë lojërat e tij slot edhe më të suksesshme."

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme