Relax Gaming lanson Hellcatraz 2 me Jackpot Dream Drop

Lajme

2023-05-11

Benard Maumo

Relax Gaming, një furnizues i unike lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar vazhdimin e slotit të saj Hellcatraz me një tjetër këst. Loja i kthen lojtarët në faqet kryesore të lojërave të fatit në gjirin me diell të San Franciskos, ku ata mund të largohen me një çmim kryesor prej 10,000x të aksioneve. 

Relax Gaming lanson Hellcatraz 2 me Jackpot Dream Drop

Ashtu si kësti origjinal, Hellcatraz 2 bazohet në ishullin Alcatraz, ku lojtarët marrin pamjen e përsosur të San Franciskos. Relaksoni lojërat gjithashtu ruan të njëjtat grafikë, të cilat duken si një lojë video e viteve '90 ose '80. Por mos u mashtroni sepse sloti përmban një ton emocionesh, duke përfshirë një çmim të parë që të ndryshon jetën. 

Ndryshe nga kësti i parë, i cili përdor një rrjet 6x6, zhvilluesi e zvogëlon atë në 5x5, duke u zgjeruar në 9 rreshta pas vendosjes së simboleve Mystery. Interesante, ju mund të luani me ose pa xhekpotin progresiv të Dream Drop prej 10 milionë €. Vini re se ky çmim i parë rekord ka arritur tashmë më shumë se shtatë milionerë me fat

  • Krijimi i një kombinimi fitues në këtë slot është relativisht i lehtë, pasi ju duhet vetëm të përputhni të paktën tre simbole në 3125 mënyrat fituese. 
  • Ikonat e kartës janë simbolet me pagesë të ulët në ishullin e burgut, duke ju shpërblyer deri në 0,4 herë të aksioneve. 
  • Anasjelltas, personazhet kriminale dhe policia janë simbole me pagesë të lartë, duke i shpërblyer lojtarët deri në 2,5 herë të aksioneve.

Sa herë që krijoni një fitore, veçoria Cascading Wins do të zëvendësojë simbolet fituese me të reja. Kjo vazhdon nëse merrni më shumë fitore, duke rritur shanset tuaja për të fituar pagesën kryesore. 

Simboli i zbulimit të misterit mund të shfaqet në rreshtin e sipërm, duke shfaqur një numërues 1 deri në 5 që zvogëlohet me një njësi të vetme në çdo fitore. Kur numëruesi arrin zero, funksioni i zbulimit të misterit do të aktivizohet, duke zgjeruar ikonat në rreshtat 2 dhe 5. Këto simbole mund të konvertohen në monedha ose simbole të rregullta me një shpërblim deri në 1000x të aksioneve.

Ndërkohë, bonusi Dream Drop do të aktivizohet pasi të zbulohen 5 ikona Dream Drop në rreshtin e sipërm përpara çdo rrotullimi të rregullt. Pesë jackpote janë në dispozicion për të fituar: RAPID, MIDI, MAXI, MAJOR ose MEGA. Lojtarët kanë 15 opsione për të zgjedhur në bonusin Dream Drop me synimin për të gjetur 3 jackpot identike.

Drejtori i Produkteve të Kazinosë në Relax Gaming, Shelley Hannah, komentoi:

"Ne kemi parë sukses fantastik me titujt tanë të "Dream Drop Jackpots" dhe përfshirja e mekanikut në titujt tanë Hellcatraz ishte një vendim i natyrshëm dhe e dinim që lojtarët do ta donin! Hellcatraz 2 ofron një mjedis unik për të përjetuar atë që Dream Drop ka për të ofruar, të mbushur plot me emocione dhe të gjithë veprimin dhe lojën për të cilën Relax është i njohur."

Të rejat e fundit

Yggdrasil lëshon kombinimin e frutave me shumë potencial frutash
2023-05-25

Yggdrasil lëshon kombinimin e frutave me shumë potencial frutash

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë