Lajme

June 15, 2023

Relax Gaming lëshon një shtesë të re në serinë e trenave të parave

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Relax Gaming, grumbulluesi i njohur i iGaming dhe ofruesi i unikeve lojëra elektronike në internet, po prezanton lojën e saj më të fundit, Money Train Origins Dream Drop. Loja është kësti më i ri i serisë jashtëzakonisht të suksesshme Money Train, e cila filloi në 2019. 

Relax Gaming lëshon një shtesë të re në serinë e trenave të parave

Money Train sheh trenin të kthehet në stacion edhe një herë. Loja i qëndron besnike rrënjëve të saj duke shtuar një veprim shumë të paqëndrueshëm, ku një bandë hajdutësh e nxjerr atë për çmimin kryesor 10,000 herë. Por kjo nuk është gjithçka për të cilën ia vlen të luftosh. Treni mbart funksionin Dream Drop Jackpot të zhvilluesit, i famshëm për krijimin e milionerëve të menjëhershëm në kazinotë më të mira në internet

Veprimi ndodh në një tabelë loje 5x4 ku lojtarët mund të përputhen me simbolet deri në 40 linja bastesh. Ju duhet të përputheni vetëm me të paktën tre simbole për të marrë një pagesë që arrin 20x të shumës. Simboli wild (pushkat e kryqëzuara) mund të shfaqet gjithashtu në bobina dhe të zëvendësojë të gjitha ikonat e pagesës përveç shpërndarjes. Kjo rrit më tej shanset tuaja për një pagesë të madhe. 

Ndërsa veprimi vazhdon, lojtarët mund të gjejnë mbi 3 simbole bonusi kudo në bobina për të aktivizuar raundin e bonusit të karrocave të parave. Kjo do t'ju japë tre rrotullime, të cilat do të rivendosen në tre sa herë që vendosni të njëjtin simbol në raundet e bonusit. Përveç kësaj, ky simbol mund të zbulojë dhe të shtojë një vlerë shumëzuese në bastin tuaj fillestar.  

Ata që kanë luajtur këstet fillestare do të gjejnë simbolet klasike të Trenit të Parave, të tilla si:

  • Koleksionist
  • Koleksionist i vazhdueshëm
  • Paguesi
  • Pagues i vazhdueshëm

Relaksoni lojërat shkon më tej për të futur karaktere të reja në lojë, duke përfshirë Bankierin dhe Shëruesin. Të dyja ikonat janë unike pasi ato mund t'u shtojnë vlerë të gjitha simboleve kur shfaqen, ndërsa Healer ringjall simbolet e Koleksionistit ose të Paguesit, duke u dhënë lojtarëve jetë të re për të shmangur bandën. 

Kur lojtarët mbushin një kolonë me simbole, do të hapet një rrotull shtesë, duke ofruar mundësinë për çmime edhe më të mëdha. Gjithashtu, lojtarët mund të aktivizojnë bonusin Dream Drop duke vendosur 20 simbole Dream Drop, duke i lejuar ata të fitojnë jackpote të ndryshme duke përputhur tre ikona në një mini-lojë zgjidh dhe kliko.

Në shtator të vitit të kaluar, Relax Gaming njoftoi debutimin e Money Train 3 me një pagesë maksimale prej 100,000x. Por përfshirja e "Dream Drop Jackpot" në shtesën më të fundit me siguri do të tërheqë edhe më shumë lojtarë në këtë seri. 

Duke komentuar lojën, Shelley Hannah, Drejtoreshë e Produkteve të Kazinosë në Relax Gaming, deklaroi: 

"Ishte vetëm një çështje kohe para se gjigantët që janë Money Train dhe Dream Drop të bashkoheshin në një version të ri jashtëzakonisht emocionues. Ne nuk mund të ishim më të emocionuar për t'u ofruar lojtarëve diçka që ata kanë kërkuar që nga dita e "Dream Drop Jackpot". u njoftua zyrtarisht”

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme