Lajme

August 7, 2023

Relax Gaming forcon gradat e menaxhmentit kryesor me emërimin e ri të CPO

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike në internet është i lumtur të njoftojë emërimin e Shelley Hannah si Shef i ri i Produktit. Para se t'i bashkohej Relax Gaming, Shelley i ishte përkushtuar fushës së menaxhimit të lojërave, me rezultate të jashtëzakonshme.

Relax Gaming forcon gradat e menaxhmentit kryesor me emërimin e ri të CPO

Ajo sjell një dekadë përvojë në fushën iGaming dhe pesë vjet punë me platformën e grumbullimit të përmbajtjes së kompanisë. Ajo gjithashtu shërbeu si Drejtoreshë e Produkteve të Kazinosë në Relax.

Gjatë qëndrimit të saj në Relaksoni lojërat, ajo ishte përgjegjëse për rritjen e gjerë të koleksioneve Powered By Relax dhe Silver Bullet. Këto platforma të grumbullimit të përmbajtjes i kanë ofruar kompanisë një avantazh konkurrues që në fillim të udhëtimit të saj. Programi Powered by Relax është i njohur kryesisht për shpërndarjen faqet e rregulluara të kazinove në internet me cilësi të lartë, gati për rregullim lojra kazino nga studiot kryesore të lojërave në mbarë botën.

Në një deklaratë zyrtare, kompania ka lavdëruar Shelley si një "forcë instrumentale" për dy dekadat e fundit, falë punës së saj në zhvillimin e produkteve dhe softuerëve. Përpjekjet e saj i kanë dhënë kompanisë një avantazh për sa i përket proceseve të integrimit dhe hyrjes së shpejtë në treg, duke e ndihmuar atë të bëhet një furnizues i shquar B2B në mbarë botën.

Kompania shpreson që periudha e saj e zgjatur në departamentin e grumbullimit të përmbajtjes dhe roli i saj si Drejtoreshë e Produkteve të Kazinosë i kanë dhënë asaj një kuptim të thellë të kompleksitetit të sektorit dhe kërkesave në ndryshim të lojtarëve dhe partnerëve.

Simon Hammon, CEO në Relax Gaming, tha se cilësitë drejtuese dhe ekspertiza e gjerë e Shelley në fushën e iGaming e bëjnë atë individin e përsosur për të çuar koleksionin e përmbajtjeve të Relax Gaming në nivelin tjetër.
Ai shtoi:

"Promovimi në Shef të Produktit është shumë i merituar pasi ajo ka qenë një figurë jashtëzakonisht me ndikim në suksesin tonë dhe jam i sigurt se me aftësitë dhe njohuritë e saj, ajo do të vazhdojë të jetë një figurë e rëndësishme në suksesin e vazhdueshëm të Relax."

Shelley Hannah, Shef i Produktit në Relax Gaming, tha se është e përulur për të marrë këtë takim. Ajo ishte mirënjohëse që ishte e pranishme gjatë gjithë viteve për të dëshmuar zgjerimin dhe suksesin e jashtëzakonshëm të kompanisë dhe është e kënaqur që vazhdon të marrë pjesë në rrugëtimin e saj.

Ajo vazhdoi:

"Unë besoj se çdo kompani është po aq e fortë sa njerëzit e saj, dhe unë jam jashtëzakonisht me fat që punoj me një ekip kaq pasionant që dëshiron ta çojë Relax në lartësi të reja. Së bashku, ne do të ngremë më tej pozicionin e Relax Gaming si një furnizues kryesor B2B në industrisë dhe për të arritur nivele të reja suksesi."

Emërimi i saj vjen kur Relax Gaming po shijon një 2023 disi të përsosur. Së fundmi, Jackpot-i në trend i kompanisë Dream Drop krijoi milionerin e saj të dhjetë i cili fitoi 2.7 milionë euro duke luajtur Fly Cat$.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme