Lajme

April 13, 2023

Play Pragmatic zgjeron ekskluzivitetin e Big Bass me këste të reja

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Slotet ikonë 'Big Bass' kanë sjellë Lojë pragmatike sukses i jashtëzakonshëm, me Big Bass Bonanza në trend në kazinotë më të mira në internet. Kohët e fundit, furnizuesi i shquar i përmbajtjes njoftoi se do të hidhte rrjetat e tij përsëri në ujëra për të kapur më shumë peshq me Big Bass Hold & Spinner. Kjo lojë prezanton elementë të rinj duke ruajtur tiparet origjinale që e bënë serialin të famshëm.

Play Pragmatic zgjeron ekskluzivitetin e Big Bass me këste të reja

E luajtur në një formacion 5x3, Big Bass Hold & Spinner ofron një atmosferë të relaksuar dhe një partiturë të gëzuar muzikore. Siç pritej, personazhi legjendar i peshkatarit kthehet për të shoqëruar lojtarët në misionin e tyre për të nxjerrë shpërblime të mëdha. 

Thënë kështu, lojtarët mund të marrin 10, 15 ose 20 rrotullime bonus kur shfaqen respektivisht 3, 4 ose 5 simbole shpërndarjeje. Gjatë rrotullime falas, peshkatari mund të shfaqet dhe të mbledhë çdo ikonë Fish Money për lojtarët. Një veçori bazooka do të aktivizohet nëse nuk ka ikona Fish Money, duke shtuar rastësisht simbolet e peshkut në bobina. Mos harroni se një rishkallëzues dhe një shumëzues në rritje janë të mundshme nëse shihni katër prej këtyre peshkatarëve në raundet e bonusit. 

Lojtarët mund të aktivizojnë gjithashtu veçorinë e bonusit Hold & Spinner nëse shfaqen tre monedha gjatë lojës bazë. Më pas, të gjitha simbolet, duke shkaktuar monedha, do të largohen nga skena përpara se të jepen katër rrotullime. Për më tepër, lojtarët mund të mbledhin diamante me një vlerë më të madhe për fitimet e parave të menjëhershme. 

Duke komentuar lajmin, Irina Cornides, Shef Operativ i Pragmatic Play, tha se Big Bass Hold & Spinner është një zgjerim i lojërave elektronike të mirënjohura të kompanisë Big Bass me veçori si retriggers, fisherman wilds dhe shumëzues për shpërblime të mëdha. Cornides shtoi se fitorja maksimale është 10,000x, duke e bërë këtë slot machine një nga titujt më bujarë në koleksionin Big Bass Bonanza dhe i sigurt se do të mbetet i preferuari midis lojtarëve.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme