Lajme

July 6, 2023

NetEnt jep një publikim të mrekullueshëm të slotit në Twin Spin XXXtreme

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

NetEnt's Twin Spin i ka sjellë shumë sukses kompanisë së fundmi. Në vitin 2017, kompania lëshoi ​​​​Twin Spin Deluxe, një slot me paqëndrueshmëri mesatare me një pagesë 1000 herë më të lartë, përpara se të shpallte Twin Spin Megaways në nëntor 2020.

NetEnt jep një publikim të mrekullueshëm të slotit në Twin Spin XXXtreme

Lojtarët tani mund të shijojnë edhe më shumë opsione më pas NetEnt njoftoi një shtesë tjetër për këtë titull me 6 rrotulla, Twin Spin XXXtreme. Ndryshe nga këstet e mëparshme që ofrojnë një përvojë të paqëndrueshmërisë së ulët të mesme, ky vend i ri në internet ka një veprim shumë të paqëndrueshëm. Megjithatë, 96% RTP teorike është ende në anën më miqësore në kazinotë më të mira në internet.

Ky përfaqësues i ri lojërat e kazinosë në internet ruan një përvojë me temë frutash ndërsa shton shumëzues fitimesh të rastësishme në bobina. Kompania shtoi veçorinë popullore Twin Reels në këtë vend për kopjimin e ikonave të rrotullave në rrotullat ngjitur pas çdo rrotullimi. Ideja është të ndihmojmë lojtarët të krijojnë më shumë kombinime fituese në 729 mënyrat e pagesës.

  • Disa nga simbolet që do të grumbulloni në bobina përfshijnë kartën mbretërore të blackjack 9-A, duke dhënë një pagesë 0,12x deri në 1,4x për përputhjen e tre deri në gjashtë simbole. 
  • Ju gjithashtu mund të gjeni simbole me vlerë të lartë si qershitë, shufrat, këmbanat dhe diamante, duke ju shpërblyer me një pagesë deri në 20 herë të aksioneve. 
  • Për më tepër, egra e lojës mund të ulet kudo në rrotullat dhe të zhvendosë simbolet e pagesës.

Ndërkohë, kopjimi i simboleve midis dy rrotullave është vetëm fillimi i një përvoje argëtuese dhe të frytshme të lojërave elektronike. Lojtarët mund të marrin një shumëzues fitimesh të rastësishme duke arritur 5fishin e bastit pas sinkronizimit të të paktën tre rrotullave. Më pas, pasi të gjitha bobinat të bëhen binjake të mbushura me një pirg ikonash të ngjashme, kjo slot do të zhbllokojë një shumëzues fitimesh të rastësishme duke arritur 40fishin e shumës.

NetEnt nxit më tej intensitetin e këtij titulli me ritme të shpejta me veçorinë XXXtreme Spins. Ai i lejon kumarxhinjtë të zgjedhin midis dy opsioneve, duke garantuar tre ose katër rrotulla binjake në çdo rrotullim. Shumëzuesi maksimal i fitoreve të rastësishme për këto opsione është përkatësisht 5x ose 10x.

Ky titull i rinovuar tregon se NetEnt ka rritur paraprakisht në publikimin e të rejave lojëra elektronike në internet kohët e fundit. Muajin e kaluar, kompania ringjalli një tjetër klasik pas publikimit The Wish Master Megaways. Para kësaj, NetEnt kishte njoftuar një përvojë zombie post-apokaliptike në Taco Fury XXXtreme.

Nicholas Peters, Shefi i Zhvillimit të Biznesit në Evropë në Evolution, tha:

"Duke nderuar trashëgiminë dhjetëvjeçare të kësaj loje të mirënjohur, skuadra ka krijuar një slot të shkëlqyeshëm që sjell një kthesë XXXtreme në këtë ekskluzivitet në zgjerim të NetEnt. Veçoria popullore XXXtreme Spins rrit përvojën pasi numri i garantuar i Binjakëve Reels merr një rritje . Pamjet tërheqëse, një kolonë zanore tërheqëse dhe një lojë argëtuese argëtojnë lojtarët në Twin Spin™ XXXtreme të ri."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme