Lajme

October 3, 2023

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Nisur në 2017, 1xSlots është një kazino në internet e licencuar nga Curacao e operuar nga Orakum NV. Kjo faqe interneti është e njohur për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve, duke përfshirë bonusin Cash Rain Happy Hours çdo të enjte. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë ofertë? Lexoni për të zbuluar çdo detaj të vogël rreth këtij bonusi emocionues javor.

Merr bonus 100% çdo të enjte në 1xSlots me promovimin Cash Rain Hours

Çfarë është Promocioni Cash Rain Happy Hours?

Të enjtet mund të jenë zvarritëse për shumicën e kumarxhinjve për shkak të ditës së gjatë të punës, dhe 1xSlots e di këtë. Për këtë arsye, kazino zhvillon një promovim të merituar Happy Hour për t'ju bërë të buzëqeshni çdo javë. Lojtarët mund të kërkojnë promovimet e Cash Rain Happy Hours çdo të enjte nga ora 16:00 deri në 20:00 UTC.

Duke pretenduar këtë bonus javor është relativisht i shpejtë dhe i lehtë. Këtu janë hapat:

 • Hyni në llogarinë tuaj 1xSlots.
 • Hapni arkëtarin e kazinosë dhe zgjidhni të preferuarën tuaj opsioni i pagesës.
 • Depozitoni të paktën 10 € pa një kod të veçantë promocional.
 • Kërko 100% bonus depozite.

Vini re se bonusi maksimal që lojtarët mund të marrin nga ky promovim javor është 100 €. Pra, nëse depozitoni diçka mbi 100 €, kazinoja online do t'ju shpërblejë me 100 €.

Kushtet e marrjes së bonusit javor

kazino e rregulluar në internet thotë qartë se çfarë duhet të bëjnë lojtarët për të kërkuar këtë promovim. Lojtarët në internet me llogari të verifikuara kanë të drejtë për shpërblimin. Lojtarët duhet të plotësojnë profilet e tyre me informacione si emri i plotë, emaili, shteti, numri i telefonit dhe qyteti.

Gjithashtu, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë 25x rollover brenda 3 ditëve nga aktivizimi bonus ringarkimi. Për shembull, nëse kazinoja ju shpërblen me një ofertë 100 € Cash Rain Happy Hours, duhet të vendosni bast 2500 € përpara se të tërhiqni bonusin dhe çdo fitim bonus.

Ndërkohë, 1xSlots specifikon lojërat elektronike në internet për të vënë bast këtë bonus. Ato përfshijnë:

 • Unaza të Artë
 • Kyç dhe çelës
 • Peshkimi për fitore
 • Fituesi Spinner
 • Hapat e Kleopatrës
 • Thesar Trove
 • Parti kungull
 • Fruta me lëngje
 • Stack Spin Win
 • Kings Vault
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme