Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Lajme

2023-08-22

Benard Maumo

Loki Casino është një kazino në internet e licensuar nga Curacao e vitit 2017 e operuar nga Dama NV. Kjo kazino ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme dhe moderne, qoftë duke luajtur në desktop ose në aplikacionin e pavarur të kazinosë. Kazinoja është gjithashtu e famshme për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve për anëtarët e rinj dhe besnikë.

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Pra, ky rishikim i bonusit CasinoRank do të fokusohet në promovimin ekskluziv 55% të Ditës së Zbulimit. Mësoni rreth depozitës minimale, kërkesës së bastit, bonusit maksimal dhe më shumë.

Çfarë është promovimi i Ditës së Zbulimit në Loki Casino?

Dita e Zbulimit është një bonus depozite, që do të thotë se lojtarët duhet të depozitojnë fonde duke përdorur çdo mënyrë pagese për të zhbllokuar promovimin. Depozita minimale për këtë Bonusi i ringarkimit të kazinosë është 20 €, dhe lojtarët duhet të hyjnë në DIS55 kodin promovues gjatë bërjes së depozitës.

Për shembull, ju mund të depozitoni 200 € në çdo ditë të javës në kazino e rregulluar në internet. Nëse përdorni kodin e bonusit, kazinoja do t'ju shpërblejë me 55% të shumës në një bonus të patërhequr. Kjo do të thotë që ju do të merrni një bonus ringarkimi prej 110 €.

Rregullat e Promovimit të Ditës së Zbulimit

Bonuset e kazinosë në internet kanë terma dhe kushte që u tregojnë lojtarëve se si t'i përdorin ato për të shmangur abuzimin. Kazino Loki përshkruan qartë disa kërkesa që lojtarët e kualifikuar duhet të plotësojnë përpara se të fitojnë ndonjë gjë nga bonusi.

Së pari, bonusi ka një kërkesë bastesh 40x, e cila është brenda tarifave të pranueshme të iGaming. Duke ndjekur shembullin e mësipërm, do t'ju duhet të vendosni bast 4,400 € përpara se të kërkoni bonusin dhe çdo fitore prej tij. Kjo do të thotë që një bonus më i lartë vjen me përmbushje më të rëndë të basteve.

Kazinoja thotë gjithashtu se shuma maksimale që lojtarët mund të fitojnë nga bonusi i ringarkimit është 200 €. Pra, edhe nëse depozitoni 1000 € duke përdorur kodin e specifikuar, shuma maksimale e fitimit nuk do të kalojë 200 €.

Kushtet e tjera për këtë promovim përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 5 ditëve.
  • Bastet e bëra në lojëra elektronike kontribuojnë 100% drejt basteve të bonusit.
  • Lojtarët nuk mund të përdorin një bonus aktiv për të luajtur lojëra elektronike jackpot ose lojëra nga Euro Games Technology (EGT).

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme