Lajme

August 22, 2023

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Loki Casino është një kazino në internet e licensuar nga Curacao e vitit 2017 e operuar nga Dama NV. Kjo kazino ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme dhe moderne, qoftë duke luajtur në desktop ose në aplikacionin e pavarur të kazinosë. Kazinoja është gjithashtu e famshme për gamën e saj të shkëlqyer të bonuseve dhe promovimeve për anëtarët e rinj dhe besnikë.

Loki Casino këshillon lojtarët të marrin pjesë në promovimin e Ditës së Zbulimit

Pra, ky rishikim i bonusit CasinoRank do të fokusohet në promovimin ekskluziv 55% të Ditës së Zbulimit. Mësoni rreth depozitës minimale, kërkesës së bastit, bonusit maksimal dhe më shumë.

Çfarë është promovimi i Ditës së Zbulimit në Loki Casino?

Dita e Zbulimit është një bonus depozite, që do të thotë se lojtarët duhet të depozitojnë fonde duke përdorur çdo mënyrë pagese për të zhbllokuar promovimin. Depozita minimale për këtë Bonusi i ringarkimit të kazinosë është 20 €, dhe lojtarët duhet të hyjnë në DIS55 kodin promovues gjatë bërjes së depozitës.

Për shembull, ju mund të depozitoni 200 € në çdo ditë të javës në kazino e rregulluar në internet. Nëse përdorni kodin e bonusit, kazinoja do t'ju shpërblejë me 55% të shumës në një bonus të patërhequr. Kjo do të thotë që ju do të merrni një bonus ringarkimi prej 110 €.

Rregullat e Promovimit të Ditës së Zbulimit

Bonuset e kazinosë në internet kanë terma dhe kushte që u tregojnë lojtarëve se si t'i përdorin ato për të shmangur abuzimin. Kazino Loki përshkruan qartë disa kërkesa që lojtarët e kualifikuar duhet të plotësojnë përpara se të fitojnë ndonjë gjë nga bonusi.

Së pari, bonusi ka një kërkesë bastesh 40x, e cila është brenda tarifave të pranueshme të iGaming. Duke ndjekur shembullin e mësipërm, do t'ju duhet të vendosni bast 4,400 € përpara se të kërkoni bonusin dhe çdo fitore prej tij. Kjo do të thotë që një bonus më i lartë vjen me përmbushje më të rëndë të basteve.

Kazinoja thotë gjithashtu se shuma maksimale që lojtarët mund të fitojnë nga bonusi i ringarkimit është 200 €. Pra, edhe nëse depozitoni 1000 € duke përdorur kodin e specifikuar, shuma maksimale e fitimit nuk do të kalojë 200 €.

Kushtet e tjera për këtë promovim përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 5 ditëve.
  • Bastet e bëra në lojëra elektronike kontribuojnë 100% drejt basteve të bonusit.
  • Lojtarët nuk mund të përdorin një bonus aktiv për të luajtur lojëra elektronike jackpot ose lojëra nga Euro Games Technology (EGT).
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme