Lajme

September 11, 2019

Lojtarët e pokerit Cash Mountain Challenge Nga Microgaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Pothuajse kushdo që pëlqen lojërat e fatit në internet do ta njohë emrin Microgaming. Kjo është një kompani që ka shumë vite që kontribuon në lojërat e fatit në internet. Tani ata po e bëjnë të njohur edhe një herë prezencën e tyre me sfidën Cash Mountain që me siguri do të intrigojë shumicën e lojtarëve të pokerit.

Lojtarët e pokerit Cash Mountain Challenge Nga Microgaming

Ata që kënaqen duke luajtur poker në internet për para të gatshme me siguri do të jenë të interesuar në një shans për të fituar një pjesë prej 22,293 dollarësh të përbërë nga para dhe çmime. Kjo është vënë në dispozicion nga Microgaming. Është promovimi i dytë i këtij lloji që është një promovim i bordit drejtues. Është diçka që po mirëpritet.

Publikimi i Informacionit

Për të filluar që topi të rrotullohet për të tërhequr interesin, Microgaming publikoi ofertën përmes një njoftimi për shtyp. Fillimi i fushatës ishte planifikuar për 12 gusht. Ato sajte që kanë partneritet me Microgaming do të ishin platformat hyrëse për këtë sfidë të re. Këto janë ato faqe që janë pjesë e Rrjetit të Pokerit Microgaming.

Në këtë mënyrë, i zjarrtë poker lojtarët do të ishin të informuar për informacionin në lidhje me këtë ngjarje. Detajet përbëheshin nga garat njëjavore. Atëherë ata lojtarë që renditen në pesëshen e parë do të kenë mundësinë të zgjedhin midis marrjes së 750 dollarëve. Ose një paketë ngjarjesh live, ose paketë biletash turneu në internet.

Një shans shtesë

Lojtarët që morën pjesë në sfidën e Cash Mountain do të merrnin gjithashtu një mundësi të dytë freerolls. Ata që kualifikoheshin mund të merrnin pjesë në një ngjarje të përditshme që ishte Run Bad Flip Freeroll. Pastaj dhjetë interpretuesit më të mirë në këtë do të merrnin secili një çmim në para prej 50 dollarësh.

Ndryshime shtesë si kjo janë të rëndësishme kur ka një sfidë aq të madhe sa ajo që është kjo Mali Cash. Ka shumë konkurrencë për fitoret e mëdha. Të paktën lojtarët që nuk arrijnë në atë nivel mund të vazhdojnë dhe të kenë ende pak mundësi për të dalë me një fitore të vogël.

Kërkesat

Si me çdo ngjarje që po drejtohet nga Microgaming, ka kërkesa specifike. Për këtë ngjarje të veçantë, disa nga kërkesat përfshinin që të luanin të paktën 2,5000 duar. Ata mund ta bëjnë këtë me një aksion minimal nëse do të vendosin. Megjithatë, pikët u dhanë në rritje të mëdha të verbër.

Ka disa arsye pse Microgaming është entuziaste për ofrimin e këtyre llojeve të sfidave. Ata mendojnë se është një mënyrë për ta për të treguar vlerësimin e tyre duke shpërblyer lojtarët me para. Atëherë është një mënyrë ideale që kompania të promovojë veten. Ata kanë një reputacion për të sjellë gjithmonë diçka të re në lojërat në internet.

Microgaming sfidon lojtarët e parave të gatshme me malin e parave

Lojtarët e pokerit me cash patën mundësinë të pranojnë sfidën e ofruar nga Microgaming me promovimin e saj Cash Mountain që përfshinte disa çmime të mëdha.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme