Lajme

August 10, 2023

Inspired lëshon tre lojëra elektronike në internet për formacionin e tij veror

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Në fillim të këtij muaji, Inspired Entertainment, një furnizues kryesor i lojërave elektronike inovative, njoftoi këstin e parë të koleksionit të saj veror të lojërave elektronike në internet. Sipas zhvilluesit, këto lojëra elektronike vijnë me tema dhe lojëra të ndryshme.

Inspired lëshon tre lojëra elektronike në internet për formacionin e tij veror

Rrotullime pa para të Megaways Gold: 94,5% RTP

Duke marrë huazim nga rrotullimet pa para të gatshme Gold me performancën më të mirë, rrotullimet pa para të gatshme Gold Megaways do të marrë lojtarët në kazinotë më të mira në internet nga stuhia. Loja strehon të njohurit Megaways mekanik, duke ofruar një përvojë emocionuese dhe shpërblyese!

Do të gjeni simbole me temë ari që rrotullohen në rrotulla, duke zbuluar Wilds, pirgje shufrash shufra ari ose argjendi dhe monedhat e bonusit FS të lojës. Nëse tre monedha Bonus FS shfaqen në rrotullat 1-3-5 në lojën bazë, lojtarët marrin tetë rrotullime Falas.

Gjatë Bonusi i rrotullimeve falas, katër simbolet më të paguara, duke përfshirë Wild, do t'u ofrojnë lojtarëve potencialin për të fituar të mëdha. Lojtarët mund të shfrytëzojnë gjithashtu veçorinë Fortune Bet për të dyfishuar mundësinë e zhbllokimit të Bonusit të Rrotullimeve Falas, megjithëse kjo veçori nuk disponohet në Mbretëria e Bashkuar.

Fituesi i Artë: 92% dhe 94.5% RTP

Golden Winner është një tjetër shtesë e shkëlqyer për koleksionin e Inspired lojërat e kazinosë në internet. Me pagesa masive, veçori emocionuese dhe lojë tërheqëse, kjo slot në internet do t'ju bëjë të rrotulloheni dhe të fitoni. Loja është zhvilluar nga studioja Bell-Fruit e Inspired.

Ky vend i caktuar përmban bobina të gjalla me simbole klasike të stilit të kazinosë. Bonusi i Rrotullimeve Falas ofron një shteg unik progresiv prej 12 këmbanash me tre faza të ri-shkallëzimit. Çdo fazë e shpërblen lojtarin me 10 rrotullime shtesë dhe shumëfishues në rritje të vlerës së qershisë për më shumë shanse për fitore të mëdha. Lojtarët mund të shfrytëzojnë veçoritë e Fortune Spins dhe Fortune Bet në varësi të juridiksionit.

7-të sekrete: 94,01% RTP

T'u japësh lojtarëve një mundësi për të arritur çmimin e parë dhe një udhëtim në qiellin e shtatë është sloti më i ri klasik në qytet, Secret 7s. Sloti është krijuar nga Inspired's Astra Studio, duke ofruar një përvojë tradicionale të lojërave me një kthesë misterioze.

Gjatë lojës bazë, të gjitha letrat 7s në të bardhë kur rrotullohen rrotullat, me 7 simbolet e vetme, të dyfishta dhe të trefishta që transformojnë ngjyrat kur zbarkojnë. Marrja e të paktën tre 7-ave shpërblen lojtarët me një çmim. Nëse 7-at janë të së njëjtës ngjyrë dhe madhësi, lojtarët mund të marrin në xhep shpërblimin më të madh të lojës.

Ndërkohë, bobinat mund të ndryshojnë ngjyrën gjatë një rrotullimi të lojës bazë, duke i shndërruar të gjitha 7-at në simbole me të njëjtën ngjyrë. Gjatë Bonusit, bobinat ngjyrosen në çdo rrotullim dhe çdo simbol i shpërndarjes, i treguar si '+1', u jep lojtarëve një Rrotullim Falas shtesë. Në varësi të juridiksionit të lojtarit, ata mund të kenë akses në opsionet e bastit të Fortune dhe të Blerjes së Bonusit.

Lansimi i këtyre lojërave elektronike dëshmoi përkushtimin e kompanisë për të vazhduar ofrimin e lojërave emocionuese të kazinosë. Kohët e fundit, Partia Time e lançuar me frymëzim për lojtarët me pakicë në Mbretërinë e Bashkuar. Para kësaj, në maj, kompania ftoi lojtarët në një ekspeditë të dobishme peshkimi Pasuri e madhe e peshkimit.

Claire Osborne, VP e Interactive në Argëtim i frymëzuar, komentoi:

"Ne jemi të ngazëllyer për linjën tonë më të fundit të lançimeve të iGaming. Secila prej këtyre lojërave u ofron lojtarëve tema dhe mekanikë alternative – dhe shtimin e veçorive të tilla si Blerja e Bonusit, Basti i Fortune, Rrotullime të Fortune, të cilat janë të disponueshme për lojtarët në juridiksione të zgjedhura, plus rrotat tona të dyfishta të kumarit, duke u ofruar lojtarëve fleksibilitet dhe një shans për të krijuar stilin e tyre të përsosur të lojës. Ne jemi të emocionuar për portofolin tonë në rritje të lojërave elektronike më të mira në treg, me akoma më shumë që do të vijnë më vonë këtë vit."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme