Lajme

May 2, 2023

Hyni çdo ditë në Nomini Casino dhe fitoni deri në 5,000 €

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Kur gjuani për një kazino online, lojtarët duhet të sigurojnë që faqja e internetit të ekzekutojë një ton programesh besnikërie. Do të ishte e pamend të bashkoheshe me një faqe kumari për shkak të bonusit të parezistueshëm të mirëseardhjes. Me bonuset e besnikërisë, mund të jeni të sigurt për kredite javore ose ditore për të rritur jetëgjatësinë e bankrollit tuaj.  

Hyni çdo ditë në Nomini Casino dhe fitoni deri në 5,000 €

Në pronësi të Rabidi NV dhe lançuar në 2019, Kazino Nomini është një sajt lojërash fati me bazë në Curacao, i njohur për koleksionin e bonuseve me cilësi të lartë. Pra, në këtë rishikim javor të bonusit, do të merrni një pasqyrë mbi bonusin ditor të hyrjes së Nomini dhe mënyrën se si funksionon. 

Nomini ofron bonus ditor të hyrjes për lojtarët me fat

Programet e besnikërisë për lojtarët në internet mos eja me mire se kjo. Pas krijimit të një llogarie Nomini Casino, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të identifikohen çdo ditë për të fituar deri në 5,000 €. 

  • Identifikohu çdo ditë në orën 00:01 UTC dhe lotaria ditore mund të zgjedhë rastësisht llogarinë tënde. 
  • Çmimi ditor fillon nga 50 € ose ndonjë monedhë ekuivalente siç thuhet në kushtet e bonusit.
  • Shuma do t'i shtohet kapjes së ditës në vijim nëse fituesi nuk pretendon çmimin ditor përpara orës 23:59 UTC. 
  • Çmimi mund të grumbullohet deri në 5,000 € dhe lojtarët fitues duhet të identifikohen përpara orës 23:59 UTC të së njëjtës ditë për ta kërkuar atë. 
  • Bonusi i depozitës kthehet në 50 € nëse një fitues e pretendon atë.
  • Nomini do ta shtojë çmimin në seksionin "Bonuset tuaja" dhe lojtarët duhet ta aktivizojnë atë.

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e bastit përpara se të kërkojnë çmimin. Por në anën më të mirë, ka vetëm një kërkesë për t'u përmbushur brenda 10 ditëve. 

Për shembull, më 1 maj 2023, një fitues me fat (DOG1***) u zgjodh rastësisht për të fituar 500 €. Nëse lojtari me fat pretendon këtë bonus pa depozite, ai duhet të bast 500 € x 1 për të tërhequr shumën e bonusit. Tani kjo është një normë e menaxhueshme, duke marrë parasysh shumicën bonuset e depozitave mund të vijë me 20, 30 ose 40 kërkesa për lojëra. 

Kushtet e bonusit kanë edhe kushte të tjera, duke përfshirë:

  • Basti maksimal për përdorimin e bonusit është 5 €.
  • Kontribute të ndryshme nga lojra kazino. Referojuni seksionit 7 të Kushteve dhe Kushteve të Përgjithshme.
  • Ju nuk mund të kërkoni shpërblimin kur keni një bonus aktiv. Për shembull, nëse keni një bonus të rrotullimeve falas, kazinoja do të anulojë çdo përparim nga rrotullimet e bonusit. 
  • Ky promovim është i disponueshëm për një kohë të pakufizuar.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme