Lajme

May 30, 2023

GratoWin i bën të hënat tuaja argëtuese me deri në 20% kthim parash javore

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Themeluar në vitin 2019, GratoWin është një sit me reputacion i lojërave të fatit i njohur për koleksionin e programeve të besnikërisë. Në këtë kazino, lojtarët fillojnë duke kërkuar bonusin e mirëseardhjes prej 3000 € përpara se të shijojnë një mori programesh besnikërie. Për shembull, kazinoja shpërblen besnikërinë me një bonus javor të kthimit të parave çdo të hënë. Përqindja e ndeshjes për këtë bonus varet nga niveli VIP i lojtarit. Pra, nëse rrotullimet nuk ju shkuan, GratoWin ka një bonus për ju. 

GratoWin i bën të hënat tuaja argëtuese me deri në 20% kthim parash javore

Cili është bonusi javor i kthimit të parave prej 20% të GratoWin?

Ndonjëherë mund të keni një javë të vështirë Kazino GratoWin, duke humbur shumicën e basteve tuaja. Nëse kjo ndodh, mos u shqetësoni sepse operatori do të rimbursojë një përqindje të humbjeve tuaja javore çdo të hënë. 

Lojtarët mund të fitojnë një bonus i kthimit të parave deri në 20%, me promovimin që zgjat nga e hëna 00:01 UTC deri të dielën 23:59 UTC. Me pak fjalë, GratoWin do të përputhet me humbjet tuaja brenda kësaj periudhe dhe do t'ju japë bonusin të hënën. 

Vlen gjithashtu të përmendet se kazino do të llogarisë bonusin e kthimit të parave me përqindje të ndryshme në varësi të nivelit tuaj VIP. Më poshtë është mënyra se si jepet tarifa:

  • bronz - 5%
  • argjend - 8% 
  • ari - 12%
  • platini - 15%
  • diamant - 20%

T&C-të javore të kthimit të parave të GratoWin

Të gjitha bonuset e kazinosë në internet kanë udhëzime dhe Cashback-i i të hënës i GratoWin nuk është i ndryshëm. Me këtë bonus javor të kthimit të parave, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë reale të parave të paktën një herë ndërmjet të hënës dhe të dielës për t'u kualifikuar. Supozoni se jeni një lojtar Diamanti dhe humbja juaj neto javore është 1000 € pa depozitë javore. Në këtë rast, ju nuk mund të kërkoni bonusin e kthimit të parave. 

Pas marrjes së bonusit të kazinosë, të gjitha fitimet e grumbulluara prej tij do të mbeten pezull derisa lojtarët të përmbushin një kërkesë të bastit 50 herë. Pra, nëse shpërblimi juaj i kthimit të parave është 1,000 €, duhet të vendosni bast të paktën 50,000 dollarë përpara se të arkëtoni fitimet nga ky bonus. 

Sinqerisht, kërkesa për bast është në anën më të lartë. Por ideja duhet të jetë luaj lojra kazino online falas dhe përmirësoni aftësitë tuaja në vend që të fitoni një pagesë. Kjo duhet të zbatohet gjithashtu për bonuset e kazinosë që merrni në ndonjë faqe e rregulluar e kazinosë

Kushtet e tjera për bonusin e kthimit të parave të së hënës nga GratoWin përfshijnë:

  • Bastet e bëra duke përdorur bonuse dhe promovime nuk llogariten.
  • Bonusi minimal i kthimit të parave që mund të marrin lojtarët është 1 €.
  • Lojtarët kualifikues duhet të kenë krijuar një llogari nga 4 tetori 2021.

Ky është një bonus i shkëlqyer i kthimit të parave nga të gjitha standardet. Por mbani mend se një nivel më i lartë VIP tërheq një përqindje më të lartë ndeshjeje. Ndërsa kjo do të thotë çmime më të mëdha, ajo gjithashtu përkthehet në shuma më të larta bastesh.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme