Golden Star fton lojtarët besnikë që të kërkojnë 50% bonusin e rifreskimit çdo javë

Lajme

2023-09-05

Benard Maumo

Themeluar në vitin 2012, Golden Star është një kazino me reputacion në internet që operohet nga Dama NV. Në këtë kazino të licencuar nga Curacao, do të shijoni një listë të gjerë lojërash kazino nga ofruesit kryesorë të softuerëve si Yggdrasil Gaming, Betsoft, Playson, etj. Kazinoja gjithashtu ka një koleksion bonusesh dhe promovimesh, duke përfshirë bonusin javor të ringarkimit.

Golden Star fton lojtarët besnikë që të kërkojnë 50% bonusin e rifreskimit çdo javë

Pra, ky postim zhbllokon bonusin 50% të Rifreskimit në Golden Star për të përcaktuar nëse është një opsion i mirë për ju. Do të mësoni rreth kodit të bonusit, kërkesës për bast, kontributit të lojës dhe më shumë.

Cili është bonusi 50% i rifreskimit në Golden Star?

Ky bonus i drejtpërdrejtë është një shpërblim për depozitat tuaja të mëvonshme në kazino. Të kazino e rregulluar në internet fton lojtarët që kanë përfunduar të paktën tre depozita që nga regjistrimi për të kërkuar bonusin 50% deri në 1000 dollarë në javë nga e premtja 00:00 deri të dielën 23:59 UTC.

Për shembull, mund të depozitoni 1000 dollarë të shtunën në mëngjes për të shijuar fundjavën tuaj. Në atë rast, Kazino Golden Star do të aktivizojë menjëherë a bonus ringarkimi me vlerë gjysmën e shumës së depozitës suaj. Tani kjo është 500 dollarë për të filluar fundjavën tuaj!

Është gjithashtu jetike të theksohet se lojtarët duhet të hyjnë në FAT 50 kodi i bonusit gjatë depozitimit të fondeve për të kërkuar shpërblimin. Depozita minimale kualifikuese është 40 dollarë dhe kazino do të aktivizojë 60 rrotullime falas për tre ditë duke filluar nga data e aktivizimit të bonusit.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Kur përdorni bonuset e kazinosë në internet, leximi i T&C për të shmangur komplikimet kur kërkon të tërheqësh fitimet është kritike. Një nga klauzolat më thelbësore të bonusit është kërkesa e bastit, e cila përcakton shumën që do të vini bast përpara se të arkëtoni. Pra, taktikisht, një kërkesë më e lartë bastesh e bën pothuajse të pamundur tërheqjen e fitimeve.

Fatmirësisht, Golden Star Casino ka një kërkesë standarde të basteve 40x. Për shembull, nëse bonusi juaj i rimbushjes është 500 dollarë, duhet të vendosni bast 2000 dollarë përpara se të arkëtoni bonusin dhe çdo fitim prej tij. Kjo është e arsyeshme nëse pyet CasinoRank!

Kushte të tjera për këtë bonus depozite përfshijnë:

  • Lojtarët mund të kërkojnë shpërblimin vetëm një herë në javë.
  • Kazinoja mund të anulojë bonusin nëse keni një bonus ringarkimi në pritje.
  • bonus rrotullime falas ka një kërkesë për bast 40x.

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme