Lajme

September 12, 2023

Gjeni fatin që ju mungon çdo të martë në 1Bet Casino me 100 € bonus

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Themeluar në vitin 2011, 1Bet është një kazino online e licencuar nga Curacao me vlerësimin më të lartë. Kjo faqe interneti u ofron lojtarëve të kazinosë një listë të gjerë bonusesh dhe promovimesh, duke përfshirë një shpërblim prej 100 € çdo të martë. Pra, çfarë duhet të bëni për të kërkuar këtë bonus? Vazhdoni të lexoni për të zbuluar përqindjen e bonusit, depozitën minimale dhe kushte të tjera.

Gjeni fatin që ju mungon çdo të martë në 1Bet Casino me 100 € bonus

Cili është bonusi 50% deri në 100 € në 1Bet?

Çdo javë, 1Bet fton lojtarët të depozitojnë të martën për t'u kualifikuar për një bonus ringarkimi 50% deri në 100 €. Me fjalë të tjera, kazino do t'ju shpërblejë me gjysmën e shumës tuaj të depozitës në një bonus të patërhequr. Pra, nëse depozitoni 100 €, do të merrni 50 € nga ky operator.

Kjo kazino thotë se depozita minimale për t'u kualifikuar për këtë promovim është 20 €. Ndërsa bëjnë një depozitë, lojtarët duhet të hyjnë në 1BSHUFF kod për të marrë bonusin në çast. Mos harroni se depozita duhet të jetë të martën nga 00:01 deri në 23:59 GMT. Bonusi javor është i disponueshëm për t'u kërkuar deri më 31 dhjetor 2023.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Lojtarët e kualifikuar për këtë bonus depozite duhet të vënë bast atë dhe shumën e depozitës 30x për të kërkuar një tërheqje. Për shembull, nëse depozitoni 100 € për të marrë një bonus 50 €, do të thotë që duhet të vendosni bast 150 € x 30 (4,500 €) për të tërhequr shumën. Kjo normë është në anën më miqësore sepse disa bonuset e kazinosë mund të arrijë 40x ose 50x.

Ndërkohë, të gjitha bastet në lojëra elektronike, letra gërvishtëse dhe lojëra argëtuese në kazino biblioteka e lojërave kontribuoni 100% në kërkesën e bastit. Pra, nëse vini bast 50 dollarë në ndonjë automat, e gjithë shuma do të kontribuojë në përmbushjen e kërkesës së rikthimit 30 herë në Kazino 1Bet. Gjithashtu, të gjitha versionet e ruletit, përveç titujve të ruletës live, kontribuojnë 10% në kërkesën e bastit.

Kushte të tjera që duhen përmbushur kur përdorni këtë bonus ringarkimi përfshijnë:

  • Bastet e bëra duke përdorur funksionin Gamble në lojëra elektronike nuk kontribuojnë.
  • Lojtarët në kazino online nuk mund të vendosni baste 5% më të mëdha se bonusi i dhënë.
  • Kërkesa për rikthim duhet të plotësohet brenda 21 ditëve nga aktivizimi i bonusit.

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme