Fitoni shpërblime simpatike në lojën slot Habanero's Witches of Tome

Lajme

2023-08-24

Benard Maumo

Habanero, një furnizues i njohur i lojëra elektronike më të mira në internet dhe lojërat e tavolinës, ka ofruar një përvojë magjepsëse përmes versionit të saj të fundit, Witches Tome. Në këtë lojë, zhvilluesi fton lojtarët të eksplorojnë thellësitë misterioze të një pylli jashtë kufijve, ku pret një grumbullim shtrigash me ilaçet e tyre magjike. Vendi ka veçori të ndryshme që do të angazhojnë lojtarët gjatë gjithë aventurës shpërblyese.

Fitoni shpërblime simpatike në lojën slot Habanero's Witches of Tome

Makina e fatit përdor një plan urbanistik standard 5x3 me deri në 243 mënyra për të fituar. Lojtarët duhet të përputhen me të paktën tre simbole me temë shtrigash në bobinat ngjitur për të fituar një pagim që arrin 1000 herë shumën. Simbolet e egra dhe të shpërndarjes vijnë me pagesat e tyre.

Duke folur për natyrën e egër, këto simbole magjepsëse mund të përsëriten kudo në rrjet. Siç pritej, ata mund të zëvendësojnë të gjitha simbolet e pagesës përveç shpërndarjes kur shfaqen në bobina, duke krijuar kombinime fitimtare të mbuluara me mister. Përputhja e pesë gërmadhave në bobinat ngjitur mund të vijë gjithashtu me një pagesë që arrin 4,4 herë më shumë.

Ndërkohë, simbolet misterioze të shpërndarjes të përfaqësuara nga tenxherja e zezë e shtrigës mund të shfaqen në bobina për të zhbllokuar deri në 20 Rrotullime falas. Simboli Wild do të mbetet i kyçur në të njëjtin vend gjatë këtij funksioni bonus. Sigurisht, kjo rrit më tej shanset tuaja për të fituar pagesën maksimale 7,307x.

Magjistari protagonist në këtë automat mistik mund të inicojë gjithashtu funksionin e Ri-Rrotullimeve të Kyçura. Kjo do të bllokojë një simbol derisa të shfaqet një kombinim i suksesshëm.

Witches Tome është një slot në internet me paqëndrueshmëri të lartë që ofron mundësinë e shpërblimeve të mëdha. Për të rritur shanset tuaja për të fituar pagesën më të lartë, Habanero shtoi një RTP miqësore (kthim te lojtari) që mund të arrijë 98.12%.

Përveç Witches of Tome, Habanero ka qenë i zënë kohët e fundit duke krijuar lojëra elektronike të reja në internet për fansat e saj në kazinotë më të mira në internet. Në fund të qershorit, kompania lëshuar Siren's Spell, një slot aventuresk që i merr lojtarët nën ujë për fitore emocionuese. Para kësaj, kompania prezantoi Crystopia, një slot 3x3 që i çon lojtarët në një mbretëri verbuese të kristalit.

Toni Karapetrov, Shefi i Komunikimeve të Korporatës në Habanero, vuri në dukje:

"Witches Tome është një vend kurrizor i mbushur me veçori për ata që dëshirojnë të përqafojnë magjinë dhe të testojnë fatin e tyre. Ne jemi të emocionuar të prezantojmë këtë shtesë të fundit, e cila pasuron portofolin tonë me një titull tjetër zhytës dhe tërheqës."

Të rejat e fundit

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?
2023-10-01

A mund të pezullojnë kazinotë në internet lojtarët për të fituar shumë?

Lajme