Lajme

July 18, 2023

Fitoni pikë shpërblimi falas në BlueFox Casino çdo të mërkurë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

BlueFox Casino është një kazino në internet e vitit 2017 e ligjshme në Maltë dhe në Mbretërinë e Bashkuar. Kazinoja krenohet me një dizajn të thjeshtë dhe të pastër uebsajti me një përzgjedhje të mirë lojërash nga zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike. Por ky lexim 2-minutësh do të fokusohet në bonuset dhe promovimet e kazinosë faqe, kryesisht Rrota e Shpërblimeve të së Mërkurës. Do të mësoni se për çfarë bëhet fjalë për këtë promovim dhe termat dhe kushtet e bashkangjitura me të. A ia vlen të pretendohet? Zbulojeni!

Fitoni pikë shpërblimi falas në BlueFox Casino çdo të mërkurë

Çfarë është promovimi i rrotës së shpërblimeve të së mërkurës në kazino BlueFox?

Nëse jeni një lojtar me përvojë në faqet e rregulluara të kazinove në internet, nuk keni nevojë për shumë hyrje në bonuset javore. Për ata që nuk e dinë, këto janë shpërblime që u jepen lojtarëve një herë në javë. Ato mund të vijnë si një bonus rrotullimi falas, bonus ndeshjeje, kthim parash dhe më shumë.

Por Kazino BlueFox merr një dimension pak më të ndryshëm. Kazinoja ju lejon të rrotulloni Rrotën e Shpërblimeve çdo të Mërkurë dhe të fitoni pikë shpërblimi. Më pas, lojtarët mund të shkojnë në Dyqanin e Shpërblimeve dhe t'i shfrytëzojnë pikët si bonuse, rrotullime falas, etj.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Kjo bonus javor ka kushte dhe kushte të shumta që lojtarët duhet t'i lexojnë dhe kuptojnë përpara se ta pretendojnë atë. Së pari, është një bonus depozite, që do të thotë se lojtarët duhet të depozitojnë fonde duke përdorur opsionet e pagesës për t'u kualifikuar për një rrotullim. Fatmirësisht, kazinoja nuk e specifikon depozitën minimale kualifikuese për këtë promovim.

Një kusht tjetër që vlen të përmendet është periudha e vlefshmërisë. Bonusi është i hapur për të kërkuar nga e mërkura 00:00 deri në 23:59 GMT. Pra, sigurohuni që të depozitoni fonde brenda kësaj kohe për të marrë një rrotullim në Rrotën e Shpërblimeve.

Kushtet e tjera për këtë bonus përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të përdorin kodin e bonusit MIDWHEEL kur bëjnë një depozitë.
  • Ju do të merrni një rrotullim në Rrotën e Shpërblimeve për të fituar pikët.
  • Bonusi mund të përdoret vetëm një herë në javë.
  • Bërja e një kërkese për tërheqje anulon të gjitha bonuset në pritje.
  • Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 50 herë përpara se të tërheqin fitimet nga paratë e bonusit.

Ky është një promovim i shkëlqyer për të ndriçuar të mërkurat tuaja në BlueFox Casino. Bëni një depozitë dhe rrotulloni timonin për të grumbulluar pikët tuaja të shpërblimit. Është një nga mënyrat më të mira për të shpërblyer besnikërinë nëse pyet CasinoRank!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme