Lajme

June 29, 2023

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike premierë në internet, ka shpallur lojën e saj më të re, Cluster Tumble Dream Drop. Është një vazhdim i serisë Tumble, që paraqet lojëra me performancë më të mirë si Temple Tumble dhe Templar Tumble.

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop

Është një slot rrjeti 8x8 ku lojtarët duhet të përputhen me të paktën katër simbole në secilën nga katër linjat e basteve për të marrë një pagesë. Por kjo lojë kazino në internet ofron shumë më tepër se pagesat standarde. Ai përfshin Jackpot-in e mirënjohur Dream Drop të zhvilluesit.

Cluster Tumble Dream Drop strehon blloqe guri të veçantë që lojtarët mund të shkaktojnë kur shfaqet një kombinim fitues ngjitur. Lightning Wins do të shohë që blloku të ndërrohet me një simbol të rastësishëm dhe të gjitha ikonat e ngjashme (duke përfshirë wilds) do të krijojnë një fitore.

Gjithashtu, simbolet Fire Transform do t'i transformojnë blloqet në ikona të rastësishme. Kaskada mund të konvertojë një ose dy ikona në simbole të të njëjtit lloj. Blloku i fundit i veçantë i gurit është simboli klasik i egër i lojës.

Ndërsa kjo vazhdon, lojtarët mund të aktivizojnë bonus rrotullime falas duke marrë tre simbole të shpërndarjes ose duke hequr të gjitha blloqet e gurëve në tabelë gjatë lojës bazë. Kjo do t'u japë lojtarëve pesë rrotullime falas me një shumëzues fitimesh të qëndrueshme, duke u rritur me 3 herë sa herë që lojtarët pastrojnë tabelën.

Nëse lojtarët në kazinotë më të mira në internet pastroni tabelën gjatë modalitetit të rrotullimit falas, ata do të marrin tre rrotullime. Për më tepër, loja do t'ju shpërblejë me një rrotullim shtesë sa herë që ulni një shpërndarje kudo në rrotullat. Kumarxhinjtë e padurueshëm mund të blejnë gjithashtu pesë rrotullime falas përmes një veçorie të "Blini Bonus" duke paguar 100 herë të bastit të tyre.

Së fundi, lojtarët mund të zhbllokojnë një rrotullim jackpot në çdo moment të lojës. Ju mund të aktivizoni bonusin Dream Drop pasi të vendosni ikonat e Dream Drop në çdo rrotull, duke ju lejuar të fitoni një nga jackpotet e mëposhtme:

  • I SHPEJTË
  • MIDI
  • MAXI
  • I MADH
  • MEGA

Në vitin e parë të lëshimit, jackpoti progresiv i Relax Gaming Dream Drop ka bërë tashmë tetë njerëz milionerë. Për më tepër, ky rrjet çmim i parë i ka dhënë më shumë se 100 njerëzve një çmim prej 50,000 € secili.

Shelley Hannah, Drejtoresha e Produkteve të Kazinosë në Relaksoni lojërat, deklaroi:

"Ky është kësti i pestë i serisë së famshme Temple Tumble. Jemi të entuziazmuar që do të shkojmë thellë në shkretëtirën e Himalajeve për një veprim të paqëndrueshmërisë së lartë të grupit të pagesave! Të gjithë në Relax janë të bindur se ky titull do të pritet mirë nga operatorët dhe lojtarët, veçanërisht për shkak të jackpotit epik të Dream Drop!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme