Lajme

July 4, 2023

Bonusi i korrikut Dreams është këtu për gjuetarët promovues në Betreels

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Betreels është një kazino e besueshme në internet që hapi dyert e saj për lojtarët në 2016. Kjo kazino online e licencuar nga MB është e njohur për tërheqjet e saj të shpejta, kufijtë e pakufizuar të pagesave dhe përzgjedhjen e gjerë të lojërave. Por CasinoRank gjithashtu mund të thotë me siguri se Betreels u ofron lojtarëve shumë bonuse dhe promovime.

Bonusi i korrikut Dreams është këtu për gjuetarët promovues në Betreels

Pas krehjes së faqes së "promovimeve" të kazinosë, ky rishikim zgjodhi bonusin e July Dreams për lëvdata të veçanta këtë javë. Është një bonus njëmujor që kërkon të shpërblejë kumarxhinjtë që bëjnë një depozitë duke përdorur kode specifike. 

Për çfarë bëhet fjalë për bonusin e korrikut të ëndrrave në Betreels?

Ëndrrat e korrikut është një bonus depozite, që do të thotë se lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale për të kërkuar shpërblimin. Në këtë paketë, ju mund të fitoni deri në 1500 dollarë në një bonus ndeshjeje dhe 360 ​​në një bonus të rrotullimeve falas. Bonuset janë të disponueshme për të kërkuar 3 herë secila dhe shpërblimi është i hapur deri më 31 korrik 2023, në orën 23:59 GMT.

Më poshtë janë katër versionet e bonusit:

  • Depozitoni të paktën 10 dollarë duke përdorur kodin e bonusit FS15 për të marrë 15 rrotullime falas në lojërat elektronike në internet Amulet of Dead dhe Rich Wilde.
  • Depozitoni të paktën 20 dollarë duke përdorur kodin e bonusit FS30 për të kërkuar 30 rrotullime falas në lojëra elektronike Tome of Madness dhe Rich Wilde.
  • Depozoni të paktën 50 dollarë duke përdorur kodin FS75 për të kërkuar 75 rrotullime falas në lojëra elektronike Wondering City dhe Rich Wilde.
  • Depozitoni të paktën 25 dollarë duke përdorur kodin JUL23 për një bonus i depozitës së ndeshjes prej 25% deri në 500 dollarë.

Përsëri, ky rishikim do të donte të përsëriste se ju mund të kërkoni bonuset tre herë në korrik. Pra, nëse shkoni me bonusin e ndeshjes, do të fitoni deri në 1500 dollarë.

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Kërkesa e bastit është norma që përcakton shumën që do të përdorni për të luajtur përpara se të arkëtoni fitimet e bonusit. Në Kazino Betreels, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 50x për bonusin e depozitës së ndeshjes ose fitimet e rrotullimeve falas. Prandaj, nëse fitoni 50 dollarë nga bonus rrotullime falas, duhet të vendosni bast 2500 dollarë përpara se të arkëtoni fitimet.

Më poshtë janë kushtet e tjera të këtij bonusi mujor:

  • Të gjitha bonuset dhe fitimet skadojnë pas 2 ditësh.
  • Bërja e një kërkese për tërheqje do të anulojë të gjitha bonuset aktive/në pritje.
  • Të gjitha depozitat kualifikuese duhet të bëhen përmes arkëtarit të kazinosë.
  • Konvertimi maksimal është deri në 3 herë shumën e bonusit origjinal.

Shkoni përpara dhe kërkoni këtë promovim në kazino e rregulluar në internet. Por mbani mend, kërkesa për bast 50x mund të jetë sfiduese për lojtarët e rastësishëm. Pra, përdorni bonuset ekskluzivisht për t'u argëtuar dhe testuar lojëra të reja.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme