Lajme

May 2, 2024

Agregatori i Jackpot-it SOFTSWISS arrin Jackpot-in me rritje të qëndrueshme në 2024

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Marrëveshje kryesore

  • SOFTSWISS Jackpot Aggregator ka parë rritje të konsiderueshme, duke nënshkruar 80 marka në tremujorin e parë të 2024.
  • Zgjidhja rrit xhiron e kazinosë me 50% dhe aktivitetin e lojërave me 28% me Jackpot-in e saj Prime Network.
  • Një fushatë e re me një grup çmimesh prej 450,000 € është duke u zhvilluar, pas një xhekpoti të suksesshëm prej 250,000 €.
  • SOFTSWISS vazhdon të inovojë në sektorin e iGaming, duke zgjeruar shërbimet e saj dhe ofertat e lojërave.

Bota e lojërave të kazinove në internet po përjeton një evolucion të jashtëzakonshëm, falë zgjidhjeve pioniere si SOFTSWISS Jackpot Aggregator. Me një trajektore të konsiderueshme rritjeje në tremujorin e parë të 2024, grumbulluesi nuk është thjesht një ndryshim i lojës, por një testament i përkushtimit të SOFTSWISS për të përmirësuar përvojën e iGaming. Sipas CasinoGuru News, platforma ka mirëpritur 80 marka në grupin e saj, duke sinjalizuar një votë besimi të fortë nga industria.

Agregatori i Jackpot-it SOFTSWISS arrin Jackpot-in me rritje të qëndrueshme në 2024

Zgjidhja e jackpot-it është krijuar në mënyrë gjeniale për të rritur angazhimin dhe për të siguruar që lojtarët të kenë arsye bindëse për të qëndruar aktivë në kazinotë e tyre të zgjedhura. Veçanërisht, SOFTSWISS Jackpot Aggregator ka qenë i dobishëm në rritjen e xhiros së një kazinoje me një 50% mbresëlënëse. Megjithatë, është thelbësore të theksohet se rezultatet mund të ndryshojnë në bazë të qasjes unike të secilës kazino për përdorimin e mjetit dhe strategjisë së saj gjithëpërfshirëse të marketingut.

Në zemër të suksesit të grumbulluesit është Jackpot-i i Prime Network, një veçori që ka motivuar ndjeshëm lojtarët të mbajnë rrotullimet e rrotullimit, duke çuar në një rritje prej 28% në aktivitetin e përgjithshëm të lojërave. Joshja e fitimit të madh është e parezistueshme, siç dëshmohet nga vala e parë e ofertës së jackpot-it, e cila kulmoi me një fitore gati 250,000 €. Emocionimi vazhdon me një tjetër fushatë tashmë në ngritje të plotë, me një grup çmimesh në rritje prej 450,000 €.

Aliaksei Douhin, Drejtuesi i Agregatorit të Jackpot SOFTSWISS, shprehu entuziazëm për suksesin e vazhdueshëm të zgjidhjes dhe ndikimin e saj pozitiv te partnerët dhe klientët. "Lansimi i jackpot-eve është bërë më i lehtë se kurrë më parë, pasi motori ynë jackpot tani mund të integrohet pa probleme në çdo projekt iGaming, qoftë Platforma e Kazinosë ose Agregatori i Lojërave," vuri në dukje Douhin.

Përtej jackpot-eve, SOFTSWISS po bën hapa të rëndësishëm diku tjetër në fushën e iGaming. Game Aggregator i kompanisë së fundmi arriti një moment historik me 20,000 tituj, duke shfaqur përkushtimin e SOFTSWISS për të ofruar një portofol të larmishëm dhe të pasur lojrash. Për më tepër, lëvizja strategjike e kompanisë drejt blerjes së SpinArena, kazinosë më të madhe sociale në Evropë, nënvizon ambicien e saj për të zgjeruar ndikimin e saj në sektorët e lojërave të fatit dhe lojërave të fatit.

Trajektorja e SOFTSWISS Jackpot Aggregator është një tregues i qartë i oreksit të industrisë për zgjidhje inovative dhe tërheqëse të lojërave. Me jackpot-et që veprojnë si një magnet i fuqishëm për lojtarët që kërkojnë një përvojë të përmirësuar të lojërave, iniciativat strategjike të SOFTSWISS po krijojnë skenën për një peizazh më dinamik dhe emocionues të iGaming.

Angazhuese dhe e arritshme, historia e SOFTSWISS është më shumë se thjesht numra dhe përqindje; ka të bëjë me shtyrjen e kufijve të asaj që është e mundur në botën e lojërave dixhitale. Ndërsa kompania vazhdon të eksplorojë horizonte të reja dhe të zgjerojë ofertat e saj, e ardhmja duket e ndritshme për SOFTSWISS, partnerët e saj dhe, më e rëndësishmja, lojtarët.

Cili është mendimi juaj për peizazhin në zhvillim të lojërave të kazinove në internet? A e keni përjetuar emocionin e SOFTSWISS Jackpot Aggregator? Ndani mendimet tuaja dhe le të zhytemi në një diskutim për të ardhmen e iGaming.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
ThunderPick
Bonus 2000 dollarë

Të rejat e fundit

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit
2024-05-03

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit

Lajme