Lajme

July 24, 2023

4ThePlayer do të fillojë transmetimin e përmbajtjes së tij novatore në Livespins

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

4ThePlayer, një zhvillues me rritje të shpejtë të lojërave elektronike inovative në internet, është bërë zhvilluesi më i fundit i lojërave që i bashkohet platformës revolucionare Livespins. Është një platformë moderne që lejon lojtarët e kazinove në internet të vendosin baste pas transmetuesve të tyre të preferuar ose ambasadorëve të markave.

4ThePlayer do të fillojë transmetimin e përmbajtjes së tij novatore në Livespins

Pas marrëveshjes, transmetuesit e Livespins do të shtojnë përzgjedhjen e 4ThePlayer të performancës më të mirë lojërat e kazinosë në internet në transmetimet e tyre. Transmetuesit do të ftojnë ndjekësit e tyre të ndajnë emocionet emocionuese që sjell çdo rrotullim.

Disa nga lojërat që do t'i bashkohen platformës së transmetimit të drejtpërdrejtë përfshijnë:

  • 4 Piramidat Sekrete
  • 9K Kong në Vegas
  • 5 Dollarë Doggy

4Lojtari është një shtesë solide për portofolin e zgjeruar të sloteve të Livespins. Platforma aktualisht përfshin lojëra nga partnerë kryesorë në studio si:

  • Relaksoni lojërat
  • Yggdrasil
  • iSoftBet

E themeluar në vitin 2018, 4ThePlayer lëshoi ​​​​lojën e saj të parë në nëntor 2019. Studio u themelua nga ekspertë të industrisë që pëlqejnë të luajnë lojëra elektronike në kazinotë më të mira në internet, duke e pozicionuar kompaninë si markën sfiduese kryesore në këtë sektor. Kjo përvojë i lejon studios të krijojë lojëra kazino novatore me argëtim dhe emocione të pakrahasueshme. Studio është zgjeruar në tregje të ndryshme, duke përfshirë së fundmi në Michigan, Shtetet e Bashkuara.

Transmetuesit e Livespins tani do të zhveshin nga kutitë e lançimeve të reja të sloteve nga studio, si ato të tyre njoftoi së fundmi 5 Doggy Dollars, dhe kaloni lojtarët përmes mekanikës dhe veçorive të paketuara në secilën lojë. Për më tepër, ata do të shfaqin lojërat e ofruara nga 4ThePlayer për ndjekësit dhe lojtarët e tyre, të cilët mund të marrin pjesë menjëherë në aksion duke vendosur baste në prapaskenë.

Lojtarët do të shijojnë gjithashtu një përvojë të përbashkët duke zgjedhur shumën e tyre të bastit dhe numrin e rrotullimeve. Ata mund të flasin me transmetuesit e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë përmes përgjigjeve dhe emocioneve. Studio thotë se kjo jep një nivel të ri të përvojës sociale.

Michael Pedersen, Shefi Tregtar në Livespins, komentoi:

"Livespins ofron një mënyrë krejtësisht të re për lojtarët për të përjetuar kazinonë online, por kjo do të thotë se ofron gjithashtu një format të ri për studiot për t'i shtyrë lojërat e tyre te lojtarët dhe është e mrekullueshme që 4ThePlayer ka shfrytëzuar mundësinë që kjo paraqet. Studio ka bërë shpejt një emër për veten duke zhvilluar lojëra elektronike që jo vetëm përmbushin, por tejkalojnë pritjet e lojtarëve, dhe transmetuesit tanë tani do të jenë në gjendje të përdorin këtë lojë fenomenale për të niveluar transmetimet e tyre dhe për të krijuar transmetime emocionuese, të mbushura me aksion që gjithashtu prezantojnë 4ThePlayer në një audiencë shumë më të madhe se kurrë. më parë."

Bashkëthemeluesi dhe Drejtori i Tregtisë dhe Marketingut i 4ThePlayer, Henry McLean, shtoi:

"Transmetimi i drejtpërdrejtë është duke e rrëmbyer sektorin e kazinove në internet dhe me Livespins ne kemi një partner që na lejon të maksimizojmë potencialin këtu, por në një mënyrë që është e qëndrueshme dhe e përgjegjshme. Gjithçka që bëjmë ka të bëjë me ofrimin e përvojës më të mirë të lojtarëve - aq shumë , është në emrin tonë - dhe ne mezi presim të shohim transmetuesit e Livespins të ndezin rrotullat në grupin tonë të lojërave elektronike dhe t'i shfaqin ato te lojtarët të cilët gjithashtu mund të bashkohen duke vënë baste pas aksionit."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme