Golden Star

Age Limit
Golden Star
Golden Star is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Që nga fillimet e saj modeste në vitin 2012, kazino Golden Star ka bërë përparime të rëndësishme në industrinë e kazinove online. Ajo vazhdon të operohet nga kompania e saj mëmë Jubise International NV, një firmë legjitime e regjistruar dhe e inkorporuar në Curacao. Kjo faqe vjen në një faqe interneti elegante, moderne dhe mbështet shumë gjuhë ndërkombëtare dhe mbi 500 lojëra.

Pavarësisht nga versioni celular që kanë kumarxhinjtë (iOS, Android), ata janë në gjendje të përdorin shumicën e 500 lojërave të ofruara nga Golden Star. Faqja është e optimizuar mirë për telefonat celularë dhe gjithashtu ofron një aplikacion të dedikuar. Bastet mund të shijojnë gjithashtu kazino live duke luajtur lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, si keno live dhe ruletë live.

Golden Star

Games

Nga lojërat e tavolinës te kartat gërvishtëse, te lojërat BTC, te Jackpot-et te lojëra elektronike, ka diçka për të gjithë. Kumarxhinjtë mund të shijojnë lojëra emocionuese si Baccarat, Roulette, Blackjack, Poker, Slots, Pontoon, Pixie Wings, Pharaohs Gems, Mega Money Rush, ndër lojëra të tjera të shkëlqyera. Këto lojëra kazino mund të shijohen ose për argëtim ose për para të vërteta.

Withdrawals

Lojtarët gjithashtu mund të tërheqin fitimet e tyre pa probleme. Periudha e tërheqjes varion nga çasti në tre ditë, në varësi të metodës që përdorin bastet për të tërhequr. Golden Star përmban opsione të besueshme të tërheqjes si Visa, Mastercard, Skrill, Qiwi, Neteller, Cubits dhe Comepay. Shuma minimale e tërheqjes është e kufizuar në 20 €. Tërheqjet e Bitcoin duhet të variojnë midis 0.02 dhe 2 BTC.

Bonuses

Duke qenë një kazino relativisht e re, Golden Star vazhdon të jetë mbi peshën e saj kur bëhet fjalë për shpërblimin e basteve në internet. Ekziston një bonus i mirëpritur për lojtarët e rinj. Përveç kësaj, si një lojtar i ri, ju shpërbleheni edhe me rrotullime falas. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu një sërë bonusesh depozitash, si dhe të mbledhin pikë të rimbursueshme.

Languages

Duke qenë një faqe ndërkombëtare, Golden Star apelon për një bazë të madhe fansash. Nuk është për t'u habitur që ndjek trendin më të fundit të mbështetjes së shumë gjuhëve të huaja. Faqja e tyre e internetit përmban gjuhë si anglisht, spanjisht, finlandisht, gjermanisht, norvegjeze dhe suedisht. Në varësi të vendndodhjes ku ndodheni, një gjuhë e caktuar do të shfaqet automatikisht. Golden Star mbështet të gjitha monedhat e zakonshme. Për kriptomonedhën, lojtarët janë të kufizuar vetëm në transaksione nëpërmjet Bitcoin. Pavarësisht preferencës së kompanisë për bitcoin, shumica e kumarxhinjve përdorin monedha fiat. Prandaj, ai përfshin monedhat kryesore si dollari kanadez, dollari amerikan, dollari Australian, Tenge e Kazakistanit, Rand i Afrikës së Jugut, Yen japonez, koruna çeke dhe korona norvegjeze.

Software

Katalogu i madh i lojërave të kazinosë i Golden Star vjen nga zhvillues me cilësi të lartë. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit premium me të cilët punojnë përfshijnë Microgaming, Net Ent, Amatic, Bet Soft, Pragmatic Play dhe Endorphina. Prandaj, lojtarët në internet mund të presin lojëra të përsosura, lojëra më të fundit dhe mënyra të pakufizuara lojërash nga ofrues të tillë softuerësh të kazinosë.

Support

Kjo kazino ofron mbështetje live në vend që është në dispozicion 24 orë çdo ditë. Në rast të ndonjë problemi, lojtarët mund të marrin gjithashtu ndihmë nga stafi mbështetës duke plotësuar formularin e kontaktit të disponueshëm në faqen e internetit të Golden Star. Një tjetër mundësi e shkëlqyeshme është duke dërguar drejtpërdrejt një email tek support@goldenstar-casino.com

Deposits

Kjo faqe kazinoje ofron shumë metoda depozitimi për lojtarët e fatit. Kumarxhinjtë mund të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur karta krediti, kriptovaluta dhe madje edhe transaksione me para në celular. Disa nga mënyrat standarde të depozitave përfshijnë Mastercard, Visa, Neteller, Skrill, Qiwi dhe Cubits, një portofol Bitcoin. Përveç opsionit Bitcoin, depozita minimale e lejuar është 10 €, ndërsa maksimumi 4,000 €.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
GiroPay
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Afrika e Jugut
Australia
Japonia
Kanadaja
Kazakistani
Korea Jugore
Norvegjia
Republika Çeke
Rusia
Shtetet e Bashkuara
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (39)