Dafabet - Payments

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Payments

Ju mund të përdorni Skrill dhe Neteller për të bërë depozita dhe tërheqje në Dafabet. Ata nuk ofrojnë ende PayPal si një mënyrë pagese, por kjo nuk do të thotë se do të mbetet e tillë përgjithmonë. Lajmi i mirë është se nuk ka kufizime në lidhje me pagimin maksimal.

Rregullat e Cash Out

Karakteristikat e Cash Out janë gjithnjë e më shumë të disponueshme këto ditë. Kjo ju lejon të përfundoni bastin tuaj edhe para përfundimit të ndeshjes. Lojtarët e përdorin këtë veçori për të siguruar fitime të hershme ose për të minimizuar çdo humbje. Ju mund të arkëtoni të gjithë shumën nëse dëshironi, ose mund të arkëtoni një pjesë të aksioneve tuaja. Ky është një veçori vërtet e mirë që ia vlen patjetër të kontrollohet.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm