Dafabet

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

About

Dafabet është një kazino që u themelua në shkurt 2013 nga kompania e lojërave elektronike Dafabet në qytetin Makati të Filipineve. Në fillim tregu i kompanisë u fokusua në vendet aziatike, por më vonë u bë i njohur në Mbretërinë e Bashkuar përmes sponsorizimit të klubit.

/dafabet/about/

Games

Pavarësisht nëse dëshironi të luani për argëtim ose për para të vërteta, Dafabet ofron një gamë të gjerë lojërash që mund të zgjidhni. Për të luajtur lojërat, duhet të regjistroheni për një llogari dhe të gjeni një portofol gjithnjë në rritje të lojërave elektronike, lojëra jackpot progresive ose kazino live në gjuhë të ndryshme.

Withdrawals

Në Dafabet mund të përdorni metoda të ndryshme tërheqjeje duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit, kuletat elektronike dhe transfertën bankare lokale. Koha e tërheqjes varet nga metoda që zgjidhni. Kuletat elektronike ofrojnë kohën më të shpejtë të tërheqjes deri në 24 orë, ndërsa kartat e kreditit ose të debitit dhe tërheqjet e transfertave bankare mund të zgjasin nga 2 deri në 5 ditë pune.

Bonuses

Kur regjistroheni në kazino, ju keni të drejtën për një bonus 100% të depozitës së parë pasi të plotësoni kërkesat minimale të depozitave. Lojtarët që përdorin Bitcoin kanë bonuse të ndryshme në dispozicion duke pritur vetëm për ta. Edhe nëse keni një llogari ekzistuese, do t'ju duhet të krijoni një të re vetëm ekskluzivisht për Bitcoin. Mund të merrni deri në 80 dollarë në depozitën tuaj të parë.

Payments

Ju mund të përdorni Skrill dhe Neteller për të bërë depozita dhe tërheqje në Dafabet. Ata nuk ofrojnë ende PayPal si një mënyrë pagese, por kjo nuk do të thotë se do të mbetet e tillë përgjithmonë. Lajmi i mirë është se nuk ka kufizime në lidhje me pagimin maksimal.

Account

Për të shijuar tregjet e basteve dhe shanset tërheqëse të Dafabet, duhet të regjistroheni fillimisht në kazino. Krijimi i një llogarie është një proces shumë i thjeshtë dhe mund ta përfundoni në vetëm disa minuta. Ju duhet të plotësoni një formular regjistrimi ku do të ndani disa informacione personale me kazinonë.

Languages

Dafabet është në dispozicion në disa gjuhë, duke përfshirë: kinezisht, anglisht, japonisht, koreanisht, rusisht dhe tajlandez.

Mobile

Dafabet është i përfshirë në shumë sporte të ndryshme, por fokusohet veçanërisht në futboll. Megjithatë, ajo që është mbresëlënëse është fakti se libri i tyre sportiv është i disponueshëm për lojtarët celularë përmes versionit të faqes celulare. Ju lehtë mund të bastni për ngjarje dhe ndeshje të shumta në mbarë botën nga pajisja juaj e dorës.

Tips & Tricks

Dafabet është një kompani që ekziston që nga viti 2004 dhe ato janë një faqe interneti kryesore e lojërave online në Azi. Kompania siguron lojëra të sigurta dhe të drejta dhe ata vazhdimisht përpiqen të qëndrojnë në krye të gjithçkaje.

Live Casino

Live Casino është vendi ku Dafabet me të vërtetë shkëlqen. Ata lejojnë lojtarët e tyre të shijojnë emocionet e vërteta të Vegas dhe Macau nga komoditeti i shtëpisë së tyre. Ata kanë lojëra tavoline dhe letrash të organizuara nga tregtarë të drejtpërdrejtë aziatikë dhe evropianë.

Promotions & Offers

Në këtë pikë nuk ka asnjë ofertë të mirëseardhur në Dafabet, por ju mund të regjistroheni dhe të luani lojërat e tyre si zakonisht. Klikoni butonin e regjistrimit në krye të faqes së uljes dhe plotësoni të dhënat tuaja personale dhe shtypni 'Bashkohu tani'.

Responsible Gaming

Në ditët e sotme ka shumë organizata që mund të ndihmojnë njerëzit që kanë një problem me lojërat e fatit. Ata duhet të dinë se kjo mund t'i ndodhë kujtdo dhe nuk ka asgjë për t'u turpëruar. Ata mund të kontaktojnë një nga këto organizata dhe secila prej tyre përmban numrat e linjës së ndihmës dhe adresat e emailit që mund t'i kontaktoni për këshilla dhe mbështetje:

Software

Të gjitha lojërat në Dafabet ofrohen përmes një platforme të bazuar në ueb, që do të thotë se nuk keni nevojë të shkarkoni softuerin. Për lojtarët që duan të shijojnë lojërat në lëvizje, ekziston një faqe celulare në dispozicion. Lojërat mundësohen nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit në industri, duke përfshirë: Playtech, Ganapati, Betsoft, Blueprint Gaming, Booming Games, Evoplay Entertainment, Gamomat, Habanero Systems, Play'n GO, Pragmatic Play, Push Gaming, Red Tiger Gaming , Skywind, Thunderkick, Tom Horn Enterprise, Yggdrasil, CQ9 Gaming, AsianLogic dhe Rarestone Gaming.

Support

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me agjentët e klientëve të Dafabet është përmes Bisedës Live. Ata ofrojnë mbështetje për biseda të drejtpërdrejta 24/7 në disa gjuhë të ndryshme, duke përfshirë: Kineze e thjeshtuar, Kineze tradicionale, Thai, Vietnamisht, Koreane, Bahasa Indonesia dhe anglisht.

Deposits

Për të bërë një depozitë në Kazino Dafabet, duhet të krijoni një llogari me para reale dhe të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar. Pasi ta bëni këtë, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni në butonin Bankar për të bërë depozitën tuaj.

Security

Dafabet ka qenë në treg për një kohë vërtet të gjatë dhe një nga arsyet kryesore është fakti se ato ofrojnë një mjedis të sigurt dhe të drejtë bastesh. Ata përdorin softuerin më të fundit të kriptimit SSL në të gjitha platformat e tyre. Kjo do të thotë që të gjitha të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të sigurta në çdo kohë.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Dafabet në FAQ-të tona.

Affiliate Program

Kur dëshironi të bashkoheni në programin Affiliate, duhet të gjeni Formularin e Regjistrimit në faqen e internetit dhe ta plotësoni atë. Menaxheri i Programit të Filialit do të kontrollojë formularin tuaj dhe do t'ju kontaktojë me informacionin nëse jeni pranuar apo jo.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm