Dafabet - Bonuses

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Bonuses

Kur regjistroheni në kazino, ju keni të drejtën për një bonus 100% të depozitës së parë pasi të plotësoni kërkesat minimale të depozitave. Lojtarët që përdorin Bitcoin kanë bonuse të ndryshme në dispozicion duke pritur vetëm për ta. Edhe nëse keni një llogari ekzistuese, do t'ju duhet të krijoni një të re vetëm ekskluzivisht për Bitcoin. Mund të merrni deri në 80 dollarë në depozitën tuaj të parë.

Kur hapni një llogari me Dafa Sports, do të merrni një bonus mirëseardhjeje. Edhe nëse jeni një lojtar ekzistues, ju ende keni të drejtë për bonusin e Dafabet Sports. Duhet të bëni një depozitë minimale prej 15 dollarësh në portofolin e eSports për të marrë bonusin. Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të vini re një fushë të kodit të bonusit të disponueshme në arkë me një listë të kodeve të bonusit të disponueshëm nga të cilët mund të zgjidhni. Përdorni kodin e bonusit dhe klikoni në Depozitë. Ekzistojnë 2 kode bonusi në dispozicion në këtë pikë:

  • Kodi i parë i bonusit është ESFDB50EU0518 dhe është 50% deri në 80 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 13x.
  • Kodi i dytë i bonusit është ESPFDB502018 dhe është 50% deri në 100 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 13x.

Ju lutemi mbani mend se kodet promovuese të depozitës së parë mund të përdoren vetëm kur bëni një depozitë përmes arkës.

Bonusi i besnikërisë

Sa herë që vendosni baste do të fitoni pikë kompromisi të cilat më vonë mund të konvertohen në para. Shkalla e konvertimit do të varet nga niveli që keni arritur tashmë, por ideja e përgjithshme është që sa më shumë të luani aq më shumë pikë do të fitoni.

Nëse i bashkoheni klubit VIP të Dafabet, do të gëzoni një sërë privilegjesh. Përsëri, sa më shumë të luani, aq më i lartë do të arrini nivelin VIP dhe aq më shumë përfitime do të keni për ju. Lojtarët mund të bashkohen me CashBack Club ose Slots Club. Në Cash Back Club ata do të fillojnë me Nivelin Premiere dhe gradualisht do të ngjiten deri në Milionerë, ndërsa anëtarët që zgjedhin Slots Club do të fillojnë në Nivelin Prestige dhe do të ngjiten në Nivelin Master.

Bonusi i ringarkimit

Do të merrni deri në 6000 INR bonus ringarkimi për çdo depozitë të suksesshme prej të paktën 1000 INR. Mund të merrni deri në 5 bonuse ringarkimi në ditë në Dafabet Casino.

Ky promovim është i disponueshëm vetëm për lojtarët VIP të Dafabet Bronze që përdorin INR si monedhën e tyre të preferuar.

Mund të merrni deri në 5 bonuse ringarkimi në ditë sa herë që bëni një depozitë të suksesshme prej 1000 INR.

Lojtarët që nuk kanë bërë depozitën e tyre të parë do të përjashtohen nga kjo ofertë, edhe pse janë në nivelin Bronze VIP.

Lojtarët të cilët do të tërhiqen ose do të transferojnë depozitën e tyre edhe përpara se të kenë marrë Bonusin e Rimbushjes, do të kualifikohen për Bonusin e Rifreskimit

Ju mund t'i transferoni fondet vetëm pasi të jetë shlyer Bonusi i Rifreskimit.

Bastet në të gjitha lojërat e kazinosë janë të vlefshme për kërkesat e basteve dhe kërkesat për bast janë 5 herë më shumë se fondet e bonusit dhe depozita.

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari dhe lojtarët që kanë shumë llogari nuk do të kenë të drejtë për këtë bonus.

Lojtarët që kanë llogari mashtruese nuk do të shpërblehen me bonus. Për më tepër, atyre do t'u mbyllen llogaritë dhe do t'u konfiskohen fondet.

Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë, të ndryshojë ose të refuzojë çdo promovim.

Si të përdorni kodin e kuponit?

Kodi i kuponit Dafabet mund të përdoret nga klientët e rinj pas regjistrimit për të zhbllokuar ofertën e regjistrimit. Nëse kjo është diçka që do ta konsideronit, atëherë ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  • Shkoni në faqen e Dafabet
  • Plotësoni të dhënat tuaja personale në formularin e regjistrimit.
  • Në kutinë e kodit plotësoni kodin e kuponit të Dafabet 'DAFAMAX'
  • Përfundoni procesin e krijimit të llogarisë

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur dëshironi të bëni një tërheqje në fondet tuaja të bonusit, atëherë do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Ju do të duhet të kaloni depozitën dhe bonusin tuaj 10 herë përpara se të mund të përfundoni tërheqjen e fondeve tuaja. Banorët e Mbretërisë së Bashkuar kanë të drejtë për një bast falas prej 30 £, i cili duhet të kthehet vetëm një herë përpara se të mund të bëjnë një tërheqje.

Mund të merrni një bonus depozite të parë deri në 15.000 INR në llogarinë tuaj OW Sports. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni në OW Sportsbook dhe të bëni një depozitë. Depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 1000 INR. Kur të bëni depozitën e parë, do të shihni se një fushë e kodit të bonusit është e disponueshme në arkë me një listë të kodeve të disponueshme të bonusit të depozitës së parë. Zgjidhni kodin e bonusit që ju pëlqen dhe klikoni në 'Depozitim' për të konfirmuar. Këto janë kodet e bonusit që janë në dispozicion:

  • 70% bonus i depozitës së parë deri në 15.000 INR kur përdorni kodin e bonusit OWFDB70IN. Ky bonus vjen me 12x kërkesa për bast.
  • 100% bonus i depozitës së parë deri në 10.000 INR kur përdorni kodin e bonusit NGFDB100IN0118. Ky bonus vjen me 15x kërkesa për bast.

Ju lutemi mbani mend se kodet e bonusit të depozitës së parë mund të përdoren vetëm nëpërmjet arkëtarit kur bëni depozitën tuaj të parë. Nëse bëni një depozitë pa përdorur një kod, ai automatikisht do të humbasë të drejtën për t'i marrë ato.

Të gjitha këto oferta janë të disponueshme për lojtarët që përdorin INR si monedhën e tyre të preferuar dhe që bëjnë depozitimin e tyre të parë në OW Sports.

Bonusi i depozitës së parë duhet të kërkohet përmes Arkëtarit kur të bëni depozitën tuaj. Lojtarët që financojnë llogaritë e tyre përmes transferimit të fondeve kanë gjithashtu të drejtë për këtë bonus. Ju mund të zgjidhni vetëm një paketë dhe të bëni një depozitë minimale prej 1000 INR në të njëjtën ditë për t'u kualifikuar për këtë promovim.

Ju duhet të dërgoni pretendimet tuaja përpara se të vendosni ndonjë bast.

Ju mund ta merrni këtë ofertë vetëm një herë dhe çdo depozitë pasuese nuk do të mbulohet nga ky promovim.

Kërkesat e basteve për këtë promovim janë 15 x si për depozitën ashtu edhe për bonusin me koeficient 1.50 e lart.

Bastet e vendosura në bast Jackpot nuk llogariten në kërkesat e basteve.

Lojtarët që krijojnë shumë llogari nuk do të kualifikohen për këtë ofertë.

Lojtarët që kanë llogari mashtruese nuk do të shpërblehen me bonus.

Pasi të bëjnë një tërheqje, lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të një ID të vlefshme.

OW Sports rezervon të drejtën të anulojë ose të kërkojë çdo ofertë.

Lojtarët që marrin bonusin e depozitës së parë nuk do të kenë të drejtë të bëjnë një tërheqje përpara se të plotësohen kërkesat e bastit.

Vetëm bastet sportive do të llogariten në kërkesat e basteve. NGVS, RNG Keno dhe Jackpot Bet janë të përjashtuara dhe nuk do të kontribuojnë në kërkesat e basteve.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm