Dafabet - About

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

About

Dafabet është një kazino që u themelua në shkurt 2013 nga kompania e lojërave elektronike Dafabet në qytetin Makati të Filipineve. Në fillim tregu i kompanisë u fokusua në vendet aziatike, por më vonë u bë i njohur në Mbretërinë e Bashkuar përmes sponsorizimit të klubit.

Misioni i Dafabet është të sigurojë përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet për lojtarët e tyre. Ata ofrojnë mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit 24 orë në dispozicion çdo ditë të javës. Gjërat e tyre shumë profesionale do të sigurohen që çdo pyetje të trajtohet në kohën e duhur. Në Dafabet mund të gjeni një gamë të gjerë lojërash live dhe slot lojërash dhe dhoma e tyre e pokerit është pjesë e rrjetit më të madh të pokerit online në botë.

Pronari dhe CEO

Pronari i Dafabet është BGE aziatike dhe CEO aktual i tyre është Dimitris Karatzas.

Numri i Licencës

Dafabet është një kompani e regjistruar në Ishullin e Virgjër Britanik me një numër regjistrimi 528699 dhe ka një licencë nga Komisioni i Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit në Isle of Man dhe Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Ku bazohet Dafabet?

Kazino Dafabet ndodhet aktualisht në Ishujt e Virgjër Britanikë dhe adresa e tyre aktuale është: Mill Mall Suite 6, Wickhams Cay 1, PO Box 3085, Road Town Tortola, British Virgin Island.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm