Rishikimi i kazinosë Bitdreams

BitdreamsResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bitdreams is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bitdreams Casino ofron bonuse të hollësishme dhe promovime të rregullta për t'i mbajtur lojtarët e saj të mbyllur për seanca më të gjata. Pas regjistrimit, lojtarët hapin një botë plot me marrëveshje duke filluar me depozitimin e parë dhe turnet konkurrues. Kazino Bitdreams shpërblen shtresat e reja me një bonus fitimprurës mirëseardhjeje të shpërndarë në 3 depozitat e para. Ai ofron një bonus 225% të ndeshjes deri në 2000 € (ose 37.8 mBTC për lojtarët e kriptove) plus 200 FS. Një depozitë minimale prej 20 € është e lidhur me bonusin e mirëseardhjes.

Bonuset e tjera kryesore përfshijnë:

 • Loja e javës
 • Kriptonova
 • Rrotullime të Premte-Yay
 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Rifreskimi i fundjavës - Roller i lartë
 • Bie & Fiton
Kodet e bonusitKodet e bonusit
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Lobi i Kazinosë Bitdreams është i mbushur plot me lojëra elektronike video, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Lojtarët mund të gjejnë lehtësisht lojërat e tyre të preferuara duke përdorur opsionet e renditjes dhe kërkimit. Shumica e lojërave, përveç lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, janë në dispozicion për t'u luajtur falas. Kjo i ndihmon lojtarët të eksplorojnë të ndryshme përpara se të luajnë për para të vërteta.

Slots

Bitdreams Casino ka një koleksion mbresëlënës të lojërave elektronike të videove nga pothuajse të gjithë ofruesit e programeve kompjuterike. Ka mijëra tituj slot për të zgjedhur, me ato të njohura të renditura ndryshe. Ju mund të eksploroni lojëra elektronike të ndryshme me të gjitha llojet e temave. Disa nga lojërat elektronike të njohura përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve
 • Shpërthim yjor
 • Runet vikinge
 • Goblins keq
 • Gold Megaways

Lojëra tavoline

Bitdreams Casino ofron variacione të ndryshme blackjack, baccarat dhe ruletë në lojërat e tavolinës. Për të arritur fitore të njëpasnjëshme në këtë kategori, duhet të kuptoni rregullat përkatëse të lojës. Lojtarët gjithashtu duhet të zhvillojnë një strategji pune për të mposhtur tregtarin. Disa nga lojërat e tavolinës përfshijnë:

 • Lightning Blackjack
 • PowerUP Ruletë
 • Bakarat rrufeje
 • 21 Burn Blackjack

Video Poker

Edhe pse BitDreams nuk ka një skedë të dedikuar pokeri, do t'i gjeni në sajt. Ndërsa do t'ju duhet të kërkoni për këto opsione në shiritin e kërkimit, zgjedhja e ofruar e kompenson lehtësisht këtë. Ndër lojërat e pokerit në dispozicion janë

 • Poker Karaibe
 • Oasis Poker
 • Trey Poker
 • Poker Amerikan
 • Kazino Stud Poker

Software

Disponueshmëria e lojërave nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri është një nga veçoritë e shitjes së Bitdreams Casino. Ai krenohet me estetikën e pastër dhe lojën e qetë të lojërave të kazinosë. Bitdreams Casino ofron ekskluzivisht lojëra të optimizuara për PC, tablet dhe pajisje celulare. Opsioni "Furnizuesit" i lejon lojtarët të shfletojnë shpejt lojërat e disponueshme nga një ofrues specifik.

Krupierët e jetës reale organizojnë lojëra të drejtpërdrejta kazino në kate të ndryshme kazinoje. I gjithë aksioni transmetohet në cilësi të lartë dhe në kohë reale. Ndër furnizuesit kryesorë të softuerit janë:

 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Studios ELK
 • Evolucioni
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Seksioni i pagesave të Bitdreams ofron opsione të përshtatshme për të transferuar fonde midis llogarisë tuaj dhe bankës. Depozitat janë të menjëhershme me një limit minimal prej €20. Është vendosur një kufi maksimal i tërheqjes prej ‎4000 € çdo ditë. Pagesat kripto përpunohen nga CoinsPaid. Disa nga opsionet e njohura të pagesës përfshijnë:

 • Visa/Mastercard
 • Monedha të paguara
 • Neosurf
 • ecoPayz
 • Skrill

Deposits

Metodat e depozitimit në Bitdreams: Një udhëzues për lojtarët

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj Bitdreams? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një shumëllojshmëri opsionesh depozitash për t'u kujdesur për lojtarët nga vende të ndryshme. Pavarësisht nëse preferoni metodat tradicionale ose komoditetin e kuletave dixhitale, Bitdreams ju ka mbuluar.

Opsione të shumta për preferencën e çdo lojtari

Në Bitdreams, do të gjeni një sërë metodash depozitimi që i përshtaten nevojave tuaja. Nga kartat e debitit/kreditit dhe kuletat elektronike te kartat me parapagesë dhe transfertat bankare, ka diçka për të gjithë. Plus, ata madje ofrojnë metoda të tjera të ndryshme që mund të zgjojnë interesin tuaj.

Përvojë miqësore për përdoruesit dhe pa probleme

Jeni të shqetësuar për kompleksitetin e depozitimit të fondeve? Mos kini frikë! Bitdreams siguron që procesi i depozitimit të tyre të jetë miqësor dhe i drejtpërdrejtë. Pavarësisht se cilën metodë zgjidhni, mund të prisni një përvojë pa probleme kur financoni llogarinë tuaj.

Masat më të larta të sigurisë në vend

Kur bëhet fjalë për transaksionet financiare, siguria është parësore. Jini të sigurt se Bitdreams e merr seriozisht sigurinë. Ata përdorin protokollet më të fundit të sigurisë si kriptimi SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar. Depozitat tuaja do të përpunohen në mënyrë të sigurt çdo herë.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Jeni anëtar VIP në Bitdreams? Pastaj përgatituni për disa përfitime të mrekullueshme! Anëtarët VIP gëzojnë përfitime ekskluzive si tërheqje më të shpejta dhe bonuse ekskluzive të depozitave. Është vetëm një arsye më shumë pse ia vlen të jesh pjesë e klubit VIP në Bitdreams.

Pra, nëse jeni një lojtar anglez, norvegjez, gjerman, gjerman austriak ose francez që kërkon të financojë llogarinë tuaj në Bitdreams, jini të sigurt se ka opsione të shumta depozitash në dispozicion. Me procese miqësore për përdoruesit, masa sigurie të nivelit të lartë dhe përfitime të veçanta për anëtarët VIP, financimi i llogarisë suaj nuk ka qenë kurrë më i lehtë ose më shpërblyes!

Shënim: Kufiri i numrit të fjalëve nuk përfshin seksionin e personave.

BitcoinBitcoin

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe Bitdreams ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni Bitdreams për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

EuroEUR
+1
+-1
Mbyll

Languages

Kazino Bitdreams është bërë një destinacion popullor i lojërave të fatit në mbarë botën. Faqja e saj e internetit është lokalizuar në shumë gjuhëZakonisht flitet mes lojtarëve të saj. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të mbështetura duke përdorur flamurin në këndin e poshtëm majtas. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Autoriteti i Kumarit në Curacao: Licencimi dhe Rregullimi

Kazinoja e përmendur funksionon nën juridiksionin e Autoritetit të Lojërave të Fatit në Curacao. Ky organ rregullator mbikëqyr operacionet e tyre, duke siguruar përputhjen me ligjet dhe rregulloret për të mbrojtur interesat e lojtarëve.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike

Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare, kazinoja përdor masa të fuqishme kriptimi dhe sigurie kibernetike. Këto teknologji parandalojnë aksesin e paautorizuar dhe sigurojnë që informacioni i ndjeshëm të mbetet konfidencial.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta

Kazinoja i nënshtrohet auditimeve të rregullta të palëve të treta për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të tyre dhe sigurinë e platformës së tyre. Këto çertifikata ofrojnë siguri për lojtarët se ata po luajnë në një platformë të besuar.

Politikat e të dhënave të lojtarit

Kazinoja është transparente në lidhje me politikat e saj në lidhje me të dhënat e lojtarëve. Ata mbledhin, ruajnë dhe përdorin këtë informacion në përputhje me udhëzimet strikte të privatësisë. Lojtarët mund t'i rishikojnë këto politika për të kuptuar se si trajtohen të dhënat e tyre.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion

Kazinoja ka krijuar bashkëpunime dhe partneritete me organizata me reputacion në industrinë e lojrave. Kjo dëshmon përkushtimin e tyre ndaj integritetit, pasi ata rreshtohen me entitete të besuara të njohura për respektimin e standardeve të larta.

Reagime nga lojtarët e vërtetë

Lojtarët e vërtetë kanë dhënë reagime pozitive në lidhje me besueshmërinë e kazinosë së përmendur. Dëshmitë nxjerrin në pah pagesat e besueshme, lojën e drejtë, mbështetjen e shkëlqyer të klientit dhe kënaqësinë e përgjithshme me përvojën e tyre të lojërave.

Procesi i Zgjidhjes së Mosmarrëveshjeve

Në rast shqetësimesh ose çështjesh të ngritura nga lojtarët, kazino ka një proces të dedikuar për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Ata trajtojnë çështje të tilla menjëherë dhe në mënyrë të drejtë për të siguruar kënaqësinë e klientit.

Aksesueshmëria e mbështetjes së klientit

Lojtarët mund t'i drejtohen lehtësisht mbështetjes së klientit të kazinosë për çdo shqetësim ose besim të sigurisë përmes kanaleve të ndryshme si biseda e drejtpërdrejtë, emaili ose mbështetja telefonike. Ekipi mbështetës është shumë i përgjegjshëm, duke adresuar pyetjet menjëherë për të ofruar ndihmë kur është e nevojshme.

Ndërtimi i besimit kërkon përpjekje nga të dyja palët – ndërkohë që kazinoja siguron transparencë dhe masa sigurie, është thelbësore që lojtarët të qëndrojnë të informuar për praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit për një përvojë të sigurt lojrash në internet.

Licencat

Security

Siguria e parë: Protokollet e sigurisë dhe sigurisë së Bitdreams

Licencuar nga Curacao: Sigurimi i një mjedisi të sigurt lojërash Bitdreams ka një licencë nga Curacao, duke u garantuar lojtarëve një përvojë të sigurt dhe të ndershme të lojërave. Ky autoritet licensues me reputacion siguron që kazinoja të funksionojë në përputhje me rregulloret strikte, duke mbrojtur interesat e lojtarëve.

Kriptimi i avancuar: Mbajtja e të dhënave të përdoruesve të fshehta Privatësia juaj ka rëndësi në Bitdreams. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar. Jini të sigurt se të dhënat tuaja janë të koduara duke përdorur protokolle të avancuara të kriptimit SSL, duke i mbajtur ato të sigurta nga aksesi i paautorizuar.

Certifikatat e palëve të treta: Garantimi për lojë të ndershme Për të rrënjosur besimin te lojtarët, Bitdreams ka marrë certifikata të palëve të treta që garantojnë përkushtimin e saj ndaj lojës së ndershme. Këto çertifikata sigurojnë që lojërat të jenë të paanshme dhe të rastësishme, duke ju dhënë një shans të barabartë për të fituar.

Terma dhe kushte transparente: Nuk ka surpriza me printime të imta Bitdreams beson në transparencë. Termat dhe kushtet e tij janë të qarta, duke mos lënë vend për konfuzion apo surpriza të fshehura. Qofshin bonuse apo tërheqje, mund të besoni se gjithçka është e shkruar qartë pa ndonjë truk me printime të imta.

Mjetet e lojërave të përgjegjshme: Luajtja e sigurt brenda kufijve Bitdreams promovon lojëra të përgjegjshme duke ofruar mjete për t'ju ndihmuar të qëndroni në kontroll. Vendosni kufijtë e depozitave sipas buxhetit tuaj ose përfitoni nga opsionet e vetëpërjashtimit nëse është e nevojshme. Mirëqenia juaj ka rëndësi po aq sa emocioni i të luajturit.

Reputacioni i lojtarit: Çfarë thonë lojtarët Fjala në rrugën virtuale flet shumë për reputacionin e një kazinoje. Lojtarët kanë lavdëruar Bitdreams për masat e sigurisë së lartë dhe përkushtimin ndaj sigurisë së lojtarëve. Bashkohuni me komunitetin ku siguria nuk është vetëm një prioritet - është prioriteti.

Qëndroni të sigurt ndërsa shijoni të gjithë emocionet në Bitdreams!

Responsible Gaming

Angazhimi i kazinosë për lojëra të përgjegjshme

Në botën e lojërave të fatit, është e rëndësishme që lojtarët të kenë një përvojë të sigurt dhe të përgjegjshme të lojërave. Kazinoja e përmendur e kupton këtë dhe shkon më lart dhe përtej për të siguruar që lojtarët e tyre të mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara duke mbajtur në kontroll zakonet e tyre të kumarit. Këtu janë disa aspekte kryesore të përkushtimit të kazinosë ndaj lojërave të përgjegjshme:

 1. Mjetet e monitorimit dhe kontrollit: Kazinoja ofron mjete dhe veçori të ndryshme për të ndihmuar lojtarët të monitorojnë dhe kontrollojnë aktivitetet e tyre të lojërave të fatit. Këto përfshijnë kufijtë e depozitave, kufijtë e humbjeve, përkujtuesit e sesioneve dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Duke vendosur këto kufij, lojtarët mund të qëndrojnë brenda buxhetit të tyre dhe të shmangin kumarin e tepërt.

 2. Partneritetet me Organizatat Mbështetëse: Kazinoja ka krijuar partneritete me organizata të dedikuara për të ndihmuar lojtarët me probleme. Këto partneritete i lejojnë ata të ofrojnë burime dhe të mbështesin linjat e ndihmës për ata që mund të luftojnë me varësinë nga kumari ose çështje të ngjashme.

 3. Fushatat ndërgjegjësuese dhe burimet arsimore: Për të siguruar që lojtarët të njohin shenjat e lojërave problematike, kazinoja e përmendur zhvillon fushata ndërgjegjësimi dhe ofron burime edukative mbi lojërat e përgjegjshme. Këto burime synojnë të edukojnë lojtarët për rreziqet që lidhen me lojërat e tepërta të fatit dhe t'i inkurajojnë ata të kërkojnë ndihmë nëse është e nevojshme.

 4. Proceset e verifikimit të moshës: Parandalimi i individëve të mitur nga aksesi në platformë është një përparësi kryesore për kazinonë e përmendur. Ata kanë procese të rrepta të verifikimit të moshës gjatë regjistrimit për të siguruar që vetëm të rriturit mund të luajnë kumar në platformën e tyre.

 5. Karakteristikat e kontrollit të realitetit dhe periudhat e ftohjes: Kazinoja ofron një veçori "kontrolli të realitetit" që u kujton lojtarëve se sa kohë kanë luajtur në intervale të rregullta. Për më tepër, ato ofrojnë periudha qetësimi ku lojtarët mund të pushojnë nga lojërat e fatit nëse e ndiejnë të nevojshme.

 6. Identifikimi proaktiv i lojtarëve me probleme: Kazinoja merr masa proaktive në identifikimin e lojtarëve të mundshëm me probleme bazuar në zakonet e tyre të lojës. Nëse ngrihen flamuj të kuq, të tilla si humbje të tepërta ose kohë të zgjatur të lojës, anëtarët e stafit të trajnuar kontaktojnë lojtarin dhe ofrojnë ndihmë ose udhëzime.

 7. Tregime me ndikim pozitiv: Kazinoja e përmendur ka marrë dëshmi dhe histori të shumta nga lojtarët, jetët e të cilëve janë ndikuar pozitivisht nga iniciativat e tyre të lojërave të përgjegjshme. Këto histori nxjerrin në pah se si mbështetja dhe burimet e kazinosë i kanë ndihmuar individët të kapërcejnë varësinë nga kumari dhe të rimarrin kontrollin e jetës së tyre.

 8. Mbështetja e klientit për shqetësimet e lojërave të fatit: Nëse një lojtar ka shqetësime për sjelljen e tij të lojërave të fatit, ai mund të kontaktojë lehtësisht me ekipin e mbështetjes së klientit të kazinosë. Procesi është i thjeshtë, duke siguruar që lojtarët të marrin ndihmë dhe udhëzime të menjëhershme kur është e nevojshme.

Si përfundim, kazinoja e përmendur i jep përparësi lojërave të përgjegjshme duke ofruar mjete, partneritete me organizatat mbështetëse, fushata ndërgjegjësimi, proceset e verifikimit të moshës, veçoritë e kontrollit të realitetit, identifikimin proaktiv të lojtarëve me probleme, historitë me ndikim pozitiv dhe mbështetje të aksesueshme ndaj klientit. Duke vepruar kështu, ata krijojnë një mjedis të sigurt ku lojtarët mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara me përgjegjësi.

About

About

Bitdreams është një kazino në internet e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Hollycorn NV, një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Kazinoja krenohet me lejen e saj ligjore për të kryer lojëra të fatit në internet bazuar në licencën ndërkombëtare. Prandaj, ata ofrojnë vetëm lojëra nga ofruesit e softuerit të besueshëm dhe me reputacion. Bitdreams Casino është një platformë kripto-bixhozi e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Hollycorn NV, një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curaçao. Ai synon të krijojë një destinacion lojërash fati në internet me një temë hapësinore, ku lojtarët e fatit mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara në hapësirën ndërgalaktike. Zhvilluesit e lojërave si NetEnt, Relax Gaming, Play'n GO dhe Pragmatic Play kontribuojnë në përzgjedhjen e lojërave jashtë kësaj bote të kazinosë.

Kazino Bitdreams është e aksesueshme në gjuhë të ndryshme amtare. Është optimizuar për të ekzekutuar në pajisje të ndryshme, duke përfshirë desktop, tablet ose pajisje celulare. Kjo kazino i trajton lojtarët me karakteristika tërheqëse që i lënë ata të mahnitur. Në këtë përmbledhje të kazinosë Bitdream, ne do të eksplorojmë të gjitha tiparet që e bëjnë atë të jashtëzakonshëm.

Pse të luani në Bitdreams Casino

Bitdreams Casino ofron lojëra të ndryshme për të akomoduar të gjithë lojtarët, duke përfshirë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, kazino live dhe poker. Lobi mbresëlënës i kazinosë mundësohet nga zhvilluesit e lojërave të njohura si Nolimit City, NetEnt, Push Gaming dhe Quickspin. Kjo plotësohet nga bonuse të mira dhe oferta promovuese që ndihmojnë në zgjatjen e seancave të lojërave të lojtarëve.

Kazino Bitdreams pranon lojtarë nga shumë vende, me lojtarët që gëzojnë stimuj specifikë për një vend. Duke qenë një kazino e kohëve të fundit, ajo përfshin mënyra dhe monedha të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Metodat e tyre të pagesës variojnë nga pagesat me kartë dhe transfertat bankare te kuletat e kriptove. Së fundmi, Bitdreams Casino ofron një platformë shumëgjuhëshe me mbështetje të besueshme dhe profesionale ndaj klientit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezia, Ukraina, El Salvadori, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Polonia, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, India, Zambia, Bahreini, Botsvana, Mianmar, Republika Dominikane,Topanija,Sejshel, ,Ekuadori,Tajvani,Gana,Taxhikistani,Papua Guinea e Re,Mongolia,Bermuda,Zvicra,Kiribati,Eritrea,Letonia,Mali,Guinea,Kosta Rika,Kuvajti,Palau,Islanda,Grenada,Maroku,Montegro,Aruba Paraguaj, Tuvalu, Vietnam, Algjeri, Sierra Leone, Lesoto, Peru, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Namibi, Senegali, Ruanda, Liban, Nikaragua, Makau, Panama, Bahami, Sllovenia, Sllovenia Republika e Afrikës Qendrore, Ishujt Pitcairn, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Cocos [Keeling] Ishujt, Argjentinë, Anguilla, Tonga, Maqedoni, Madagaskar, Ishulli i Manit, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, Ishulli Monako, Golobia ,Kili, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Australi, Fixhi, Nauru, Serbi, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Ishujt Marshall, Ishulli Norfolk, Ishulli Bouvet, Libia, Gjeorgjia, Komoret, Guinea-Bissau, Hondurasi, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet Hollandeze, Liberia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordania, Dominika, Nigeria, Benin, Zimbabveja, Ishujt e Majamanit, Tokeli ,Hong Kong,Irlandë,Sudani i Jugut,Lihtenshtajni,Andorra,Kuba,Japonia,Somalia,Montserrat,Rusia,Hungaria,Kolumbia,Kongo,Çad,Xhibuti,San Marino,Uzbekistan,Korea,Austri,Azerbajxhani,Korea,Azerbajxhani ,Ishujt Kuk,Tanzani,Kamerun,Bosnje dhe Hercegovinë,Egjipt,Suriname,Bolivi,Sudan,Afrika e Jugut,Swaziland,Meksikë,Gjibraltar,Kroaci,Brazil,Tunizi,Maldive,Mauritius,Vanuatu,Armeni,Kroatë,Singapore Bangladesh, Gjermani, Kinë

Support

Lojtarët mund të arrijnë lehtësisht ekipin e mbështetjes së klientit të Bitdreams Casino përmes kanaleve të ndryshme. Lojtarët mund të marrin ndihmë të menjëhershme duke përdorur objektin e bisedës së drejtpërdrejtë të faqes kryesore të kazinosë. Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@bitdreams.com) për pyetjet që nuk mbulohen nga agjentë ose telefonata të bisedave të drejtpërdrejta. Shumica e pyetjeve të zakonshme mbulohen në seksionin FAQ të kësaj kazinoje.

Përmbledhje

Bitdreams Casino është një kazino online me shumë platforma e krijuar në vitin 2021. Ajo ofron mijëra lojëra kazinoje në internet dhe tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Microgaming, Pragmatic Play, Play'n GO, Yggdrasil dhe NetEnt. Ajo ka shënuar të gjitha kutitë e një kazinoje legjitime pasi ajo operon nën një licencë Curacao eGaming të lëshuar për Hollycorn NV

Bitdreams Casino krenohet me një platformë me shumë monedha me mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat e përpunuara nga CoinsPaid. Ato vijnë me kufizime të arsyeshme të depozitave dhe tërheqjeve dhe janë lehtësisht të arritshme nga lojtarët. Platforma shumëgjuhëshe ofron mbështetje të besueshme dhe profesionale ndaj klientit për të siguruar që lojtarët të shijojnë një përvojë të shkëlqyer kumari.

Kumari është i varur! Përdorni seancat e vetë-përjashtimit ose terapisë nëse është e nevojshme.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Bitdreams . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Bitdreams . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Zbuloni thesarin e bonuseve dhe promovimeve në Bitdreams

Duke thirrur të gjithë entuziastët e kazinove në internet! Bëhuni gati për të nisur një udhëtim emocionues të mbushur me bonuse dhe promovime të pakrahasueshme në Bitdreams. Pavarësisht nëse jeni një i sapoardhur që kërkon një pritje të ngrohtë ose një lojtar besnik në kërkim të shpërblimeve të vazhdueshme, Bitdreams ka diçka të veçantë për të gjithë.

Bonusi i mirëseardhjes: Si një rishtar që po i bashkohet përleshjes, përgatituni të mbuloheni me oferta ekskluzive. Bitdreams hap tapetin e kuq me një bonus tërheqës mirëseardhjeje që do të nisë aventurën tuaj të lojërave si kurrë më parë.

Bonusi i depozitave: Rritni bankrollin tuaj me bonuse bujare të depozitave që ju japin fonde shtesë për të luajtur. Sa më shumë të depozitoni, aq më i madh është bonusi!

Bonus VIP: Për lojtarët tanë të nderuar VIP, ne kemi kuruar promovime dhe ngjarje unike që me siguri do t'ju lënë të magjepsur. Shijoni përfitime të personalizuara dhe qasje ekskluzive në përvojat luksoze.

Bonusi javor: Vazhdoni eksitimin çdo javë me bonuset tona emocionuese javore. Këto oferta me kohë të kufizuar janë krijuar për ta mbajtur përvojën tuaj të lojërave të freskët dhe shpërblyese.

Por prisni, ka edhe më shumë! Programi ynë i besnikërisë shpërblen anëtarët e përkushtuar me surpriza të këndshme si oferta për kthim parash, rrotullime falas dhe madje edhe pushime luksoze. Sa më shumë të luani, aq më lart ngjiteni në shkallët tona të besnikërisë!

Tani le të flasim për kërkesat e basteve – këto janë kushte të bashkangjitura me disa bonuse që përcaktojnë sa herë duhet të vendosni bast përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Në Bitdreams, ne besojmë në transparencë, kështu që sigurojmë që kërkesat tona të basteve të jenë të drejta dhe të shprehura qartë.

Dhe ja ku bëhet edhe më mirë – nëse i prezantoni shokët tuaj me Bitdreams, ka përfitime që ju presin të dyve! Programi ynë i referimit ju lejon të ndani gëzimin e lojës duke fituar shpërblime shtesë gjatë rrugës.

Pra, çfarë po prisni? Bashkohuni me ne në Bitdreams sot dhe zhbllokoni një thesar bonusesh dhe promovimesh që do ta çojnë përvojën tuaj të lojërave në lartësi të reja. Bëhuni gati për një aventurë si asnjë tjetër!

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron Bitdreams? Bitdreams ofron një gamë të gjerë lojërash që i përshtaten preferencave të çdo lojtari. Mund të shijoni lojëra të njohura slot, lojëra klasike tavoline si blackjack dhe ruletë, si dhe opsione emocionuese të kazinosë live me tregtarët e vërtetë.

Si i jep përparësi Bitdreams sigurinë e lojtarëve? Në Bitdreams, siguria e lojtarëve është një përparësi kryesore. Ata përdorin metoda të avancuara të kriptimit për të siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbahen të sigurta dhe të sigurta. Për më tepër, ata kanë politika strikte të privatësisë për të mbrojtur të dhënat tuaja nga çdo akses i paautorizuar.

Cilat opsione pagese janë të disponueshme në Bitdreams? Bitdreams ofron një sërë opsionesh të përshtatshme pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ju mund të zgjidhni nga metodat e njohura si kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller, transfertat bankare dhe madje edhe kriptovalutat si Bitcoin.

A ka ndonjë bonus ekskluziv për lojtarët e rinj në Bitdreams? Absolutisht! Bitdreams mirëpret lojtarët e rinj me krahë hapur duke ofruar bonuse dhe promovime ekskluzive. Si lojtar i ri, ju mund të përfitoni nga paketa e tyre bujare e bonusit të mirëseardhjes, e cila mund të përfshijë fonde bonus ose rrotullime falas në lojërat e zgjedhura.

Sa e përgjegjshme është mbështetja e klientit të Bitdreams? Bitdreams krenohet me ofrimin e mbështetjes së shkëlqyer të klientit. Ekipi i tyre i përkushtuar mbështetës është i disponueshëm 24/7 përmes kanaleve të ndryshme si biseda e drejtpërdrejtë, emaili ose telefoni. Ata përpiqen t'i përgjigjen menjëherë çdo pyetjeje ose shqetësimi që mund të keni për të siguruar përvojën më të mirë të mundshme të lojërave.

A mund të luaj në Bitdreams duke përdorur pajisjen time celulare? po! Bitdreams e kupton rëndësinë e komoditetit dhe aksesit për lojtarët. Kjo është arsyeja pse platforma e tyre është plotësisht e optimizuar për pajisjet celulare, në mënyrë që të mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në çdo kohë, kudo.

A është e sigurt të luash në një kazino në internet si Bitdreams? Të luash në një kazino në internet si Bitdreams është plotësisht e sigurt për sa kohë që zgjedh një operator me reputacion dhe të licencuar. Bitdreams ka një licencë të vlefshme dhe ndjek rregullore të rrepta për të siguruar lojë të ndershme dhe transaksione të sigurta.

Si mund të kontaktoj Bitdreams nëse kam ndonjë problem? Nëse hasni ndonjë problem ose keni ndonjë pyetje, mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të Bitdreams. Thjesht kontaktoni ata përmes veçorisë së tyre të bisedës live në faqen e internetit, dërgoni një email në adresën e tyre të dedikuar të mbështetjes ose telefonojini në numrin e telefonit të dhënë.

A mund të provoj lojëra falas në Bitdreams përpara se të luaj me para të vërteta? po! Bitdreams ofron një modalitet demo për shumicën e lojërave të tyre, duke ju lejuar t'i provoni ato falas përpara se të vendosni të luani me para të vërteta. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me lojërat dhe për të parë se cilat prej tyre ju pëlqejnë më shumë.

A ka një program besnikërie në Bitdreams? Absolutisht! Në Bitdreams, ata vlerësojnë lojtarët besnikë dhe ofrojnë një program besnikërie shpërblyese. Ndërsa luani lojërat tuaja të preferuara, do të fitoni pikë besnikërie që mund të blihen për përfitime të ndryshme si fonde bonus, rrotullime falas apo edhe dhurata dhe përvoja ekskluzive.

Live Casino

Live Casino

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë përfshijnë një kazino në internet që transmeton lojëra tavoline në kohë reale. Rrjedhimisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë u ofrojnë lojtarëve një përvojë emocionuese dhe reale të kazinosë pa u kërkuar që ata të largohen nga komoditeti i shtëpive të tyre. Disa nga lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë përfshijnë:

 • Ruletë e shpejtësisë
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Blackjack i pafund
 • Ëndrra tërheqëse
 • Pokeri i Karaibeve
About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy