Rishikimi i kazinosë Betwinner - Withdrawals

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner
100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Betwinner Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja. Koha e tërheqjes do të varet kryesisht nga metoda që vendosni të përdorni. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Nëse kjo është hera e parë që po tërheqni fitimet tuaja, ne do t'ju shpjegojmë këtë proces të thjeshtë. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, drejtohuni te arkëtari dhe zgjidhni seksionin Tërheqje. Klikoni në mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transaksionin.

Monedhat

Monedhat

Këto janë të gjitha monedhat e disponueshme në Betwinner që mund të përdorni:

 • A$ AUD
 • CHF CHF
 • C$ CAD
 • Kr DKK
 • € EUR
 • £ GBP
 • ¥J PY
 • Zł PLN
 • ₱ PHP
 • ₽ RUB
 • ₺ PROVO
 • ₴ UAH
 • S$ SGD
 • HK$HKD
 • Kr NOK
 • Kr SEK
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë