Betwinner - Responsible Gaming

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Varësia nga bixhozi është një çështje serioze dhe ju duhet të bëni gjithçka në fuqinë tuaj për të shmangur kurthet e kësaj varësie. Betwinner është gjithashtu i vetëdijshëm se disa lojtarë mund të zhvillojnë një marrëdhënie jo të shëndetshme me lojërat e fatit. Për këtë arsye, ata kanë shtuar disa veçori që mund t'i përdorni për t'ju ndihmuar të kontrolloni lojën tuaj të fatit.

Ajo që ne i këshillojmë të gjithë lojtarët të bëjnë në momentin që krijojnë llogarinë e tyre është të vendosin një kufi depozite. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që do t'ju pengojë të shpenzoni tepër. Ju gjithashtu keni mundësinë për të mbyllur llogarinë tuaj për një javë, një muaj, gjashtë muaj ose edhe një vit të tërë.

Testi i vetëvlerësimit Nëse e gjeni veten duke shpenzuar shumë kohë duke luajtur bixhoz, atëherë është koha e duhur që të bëni testin e vetëvlerësimit. Ky është një grup pyetjesh që duhet t'u përgjigjeni sinqerisht për të parë se ku qëndroni.

  • A janë shpenzimet tuaja jashtë kontrollit?
  • A merrni hua para për të luajtur kumar?
  • A kaloni më shumë kohë duke luajtur bixhoz dhe më pak kohë me familjen tuaj?
  • A ofendoheni kur të tjerët komentojnë zakonet tuaja të lojërave të fatit?
  • A mendoni se keni humbur interesin për hobi dhe aktivitetet tuaja të kohës së lirë?
  • A gënjeni për të mbuluar sasinë e kohës dhe parave që shpenzoni për kumar?

Nëse shumica e përgjigjeve tuaja ishin pozitive, atëherë ka të ngjarë që ju të keni një problem me lojërat e fatit, kështu që duhet të konsideroni marrjen e disa hapave drejt rimëkëmbjes. Ju mund të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë dhe nëse kjo nuk funksionon, atëherë ju sugjerojmë të kërkoni ndihmë profesionale.

Vetëpërjashtimi

Lojtarët që dëshirojnë të bëjnë një pushim nga lojërat e fatit mund të përfitojnë nga shërbimi i vetëpërjashtimit. Ju mund ta mbyllni llogarinë tuaj për 1 muaj, 6 muaj ose 1 vit. Pasi të mbyllni llogarinë tuaj, do t'ju duhet të prisni që të kalojë periudha përpara se ta hapni përsëri. Gjatë periudhës së vetëpërjashtimit, nuk do të jeni në gjendje të depozitoni fonde dhe të luani për para të vërteta. Kazinoja do të respektojë vendimin tuaj dhe nuk do të dërgojë asnjë email promovues në rrugën tuaj.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)