Rishikimi i kazinosë Betwinner - Responsible Gaming

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Varësia nga bixhozi është një çështje serioze dhe ju duhet të bëni gjithçka në fuqinë tuaj për të shmangur kurthet e kësaj varësie. Betwinner është gjithashtu i vetëdijshëm se disa lojtarë mund të zhvillojnë një marrëdhënie jo të shëndetshme me lojërat e fatit. Për këtë arsye, ata kanë shtuar disa veçori që mund t'i përdorni për t'ju ndihmuar të kontrolloni lojën tuaj të fatit.

Ajo që ne i këshillojmë të gjithë lojtarët të bëjnë në momentin që krijojnë llogarinë e tyre është të vendosin një kufi depozite. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që do t'ju pengojë të shpenzoni tepër. Ju gjithashtu keni mundësinë për të mbyllur llogarinë tuaj për një javë, një muaj, gjashtë muaj ose edhe një vit të tërë.

Testi i vetëvlerësimit Nëse e gjeni veten duke shpenzuar shumë kohë duke luajtur bixhoz, atëherë është koha e duhur që të bëni testin e vetëvlerësimit. Ky është një grup pyetjesh që duhet t'u përgjigjeni sinqerisht për të parë se ku qëndroni.

  • A janë shpenzimet tuaja jashtë kontrollit?
  • A merrni hua para për të luajtur kumar?
  • A kaloni më shumë kohë duke luajtur bixhoz dhe më pak kohë me familjen tuaj?
  • A ofendoheni kur të tjerët komentojnë zakonet tuaja të lojërave të fatit?
  • A mendoni se keni humbur interesin për hobi dhe aktivitetet tuaja të kohës së lirë?
  • A gënjeni për të mbuluar sasinë e kohës dhe parave që shpenzoni për kumar?

Nëse shumica e përgjigjeve tuaja ishin pozitive, atëherë ka të ngjarë që ju të keni një problem me lojërat e fatit, kështu që duhet të konsideroni marrjen e disa hapave drejt rimëkëmbjes. Ju mund të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë dhe nëse kjo nuk funksionon, atëherë ju sugjerojmë të kërkoni ndihmë profesionale.

Vetëpërjashtimi

Vetëpërjashtimi

Lojtarët që dëshirojnë të bëjnë një pushim nga lojërat e fatit mund të përfitojnë nga shërbimi i vetëpërjashtimit. Ju mund ta mbyllni llogarinë tuaj për 1 muaj, 6 muaj ose 1 vit. Pasi të mbyllni llogarinë tuaj, do t'ju duhet të prisni që të kalojë periudha përpara se ta hapni përsëri. Gjatë periudhës së vetëpërjashtimit, nuk do të jeni në gjendje të depozitoni fonde dhe të luani për para të vërteta. Kazinoja do të respektojë vendimin tuaj dhe nuk do të dërgojë asnjë email promovues në rrugën tuaj.