Betwinner - FAQ

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

FAQ

Lexoni listën e të gjitha pyetjeve të bëra shpesh që kanë bërë lojtarët nga Betwinner.

Si të luani në Betwinner Casino?

Për të luajtur në Betwinner Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Pasi të keni llogarinë tuaj, mund të bëni depozitën tuaj të parë dhe mos harroni të kërkoni gjithashtu bonusin e mirëseardhjes.

A kam nevojë për ndonjë dokument për të krijuar një llogari?

Ju mund të krijoni llogarinë tuaj në Betwinner kur të dëshironi dhe nuk do t'ju duhet asnjë dokument për këtë. Ju gjithashtu mund të bëni një depozitë dhe të luani disa lojëra në kazino. Por, përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, së pari duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar identitetin tuaj, adresën tuaj dhe mënyrën tuaj të pagesës.

Cili është kufiri maksimal i fitimit?

Të gjitha lojërat në kazino kanë një pagesë maksimale prej $100,000.

Në sa ngjarje mund të vë bast në fletën e bastit?

Ju mund të vini bast në 50 ngjarje në një biletë.

A mund të përdor kriptomonedhën për të bërë një depozitë?

Ju mund të depozitoni kriptomonedhë, thjesht kontrolloni mënyrat e pagesës në dispozicion për ju.

A ka Betwinner një aplikacion për përdoruesit e celularëve?

Po, kazino ofron një aplikacion falas për lojtarët e tyre. Mund ta shkarkoni lehtësisht aplikacionin në pajisjen tuaj dhe kazinoja do të jetë vetëm një klikim larg jush.

Sa gjuhë mbështet Shërbimi i Klientit?

Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është aktiv në 10 gjuhë të ndryshme dhe shërbimi ndaj klientit mund t'u përgjigjet emaileve në mbi 25 gjuhë.

A është e sigurt Betwinner Casino?

Betwinner Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Së dyti, kazinoja mbron të dhënat financiare dhe personale përmes masave të sigurisë së murit të zjarrit. Mbi të gjitha, Betwinner Casino ka një reputacion të madh midis lojtarëve të saj për të qenë një kazino e sigurt dhe e sigurt.

Si të tërhiqeni nga Betwinner?

Për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqjet. Ka mënyra të ndryshme pagese në dispozicion dhe ju duhet të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Mbani në mend se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Cilat sporte janë në dispozicion për baste?

Në këtë pikë, ka më shumë se 60 pika të ndryshme në dispozicion për të bastuar. Ju mund të bastni në disa nga sportet më të njohura dhe disa më pak të njohura, duke përfshirë futbollin, garat me kuaj dhe zagar, basketboll, regbi, boks, MMA, kriket, vetëm për të përmendur disa.

Cili është bonusi më i mirë që ofron kazino?

Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, Betwinner ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë lojtarët e tyre të rinj. Ka shumë promovime të tjera të ndryshme në dispozicion, prandaj sigurohuni që të identifikoheni herë pas here në llogarinë tuaj.

A më duhet një kod promocional për bonusin e mirëseardhjes?

Nuk do t'ju duhet një kod promocional për bonusin e mirëseardhjes në kazino. Pasi të bëni depozitën e kërkuar, fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes?

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e bastit 5 herë. Kjo do të thotë që ju duhet të luani me fondet e bonusit 5 herë përpara se të kërkoni një tërheqje.

A mund ta mbyll llogarinë time?

Po, nëse besoni se keni varësi nga bixhozi ose çfarëdo arsye që keni, mund ta mbyllni lehtësisht llogarinë tuaj. Mund të filloni duke mbyllur llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar dhe nëse besoni se bixhozi juaj po del jashtë kontrollit, mund ta mbyllni llogarinë tuaj përgjithmonë. Mbani në mend se pasi të mbyllni llogarinë tuaj përgjithmonë, nuk mund ta rihapni përsëri.

Gjëja më e mirë për të bërë është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të kuptoni se cili duhet të jetë hapi juaj i ardhshëm.

A është e ligjshme krijimi i një llogarie?

Nëse jeni në moshë ligjore për të luajtur kumar dhe jetoni në një juridiksion ku kumari është i ligjshëm, mund të krijoni një llogari në Betwinner Casino.

A mund të luaj Bingo në Betwinner?

Po, ka lojëra të ndryshme Bingo që mund të luani në Betwinner. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni një llogari, nëse nuk e keni, dhe të bëni një depozitë në llogarinë tuaj.

A mund të luaj disa lojëra falas?

Ju mund të luani shumicën e lojërave në Betwinner Casino në modalitetin argëtues. Kjo do të thotë që ju nuk keni nevojë të bëni një depozitë, dhe në vend të kësaj kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionojnë disa lojëra dhe si praktikoni rregullat e disa lojërave.

A mund të ndryshoj të dhënat e mia të hyrjes?

Ju mund të ndryshoni disa të dhëna në llogarinë tuaj kur shkoni në profilin tuaj brenda llogarisë tuaj. E vetmja gjë që mundesh`Ndryshimi është numri juaj i llogarisë dhe vendi juaj i banimit.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Nëse harroni fjalëkalimin tuaj, mund ta rikuperoni lehtësisht. Duhet të klikoni në butonin 'fjalëkalim i harruar' në faqen e hyrjes. Ju do të duhet të shkruani numrin e llogarisë tuaj dhe adresën e emailit që përdorni për t'u regjistruar për një llogari.

A mund të luaj në Betwinner kur jam duke udhëtuar jashtë vendit?

Ju mund të hyni në kazino nga kudo që të jeni, për sa kohë që bixhozi është i ligjshëm në vendin ku jeni.

A mund të përdor kartën e dikujt tjetër për të kërkuar një tërheqje?

Nuk ju lejohet të përdorni mënyrën e pagesës së dikujt tjetër për të depozituar ose tërhequr fonde.

A duhet të kaloj procedurën e verifikimit?

Po, do të duhet të kaloni procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Ky është një proces i lehtë ku duhet të dërgoni kopje të disa dokumenteve ligjore dhe pasi llogaria juaj të verifikohet, nuk keni pse ta bëni më këtë. Mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo moment që ata mendojnë se është e nevojshme.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)