Betwinner Rishikimi 2024 - Deposits

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Për të luajtur në Betwinner Casino ju duhet të bëni një depozitë në fillim. Ky është një hap shumë i thjeshtë dhe ju do të transferoni fonde në llogarinë tuaj shumë shpejt. Nëse kjo është hera e parë që bëni një depozitë, ne do t'ju udhëzojmë gjatë procedurës.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të krijoni një llogari në Betwinner Casino. Një hap shumë i rëndësishëm që duhet të bëni është të verifikoni llogarinë tuaj dhe shumë lojtarë nuk arrijnë ta bëjnë këtë. Kjo është për të vërtetuar se ju jeni ai që jeni, se jeni në moshë ligjore për të luajtur kumar dhe se po përdorni paratë tuaja për të luajtur. Nëse nuk arrini të verifikoni llogarinë tuaj, nuk do të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Kur hyni në llogarinë tuaj, klikoni në butonin e verdhë që ndodhet në krye të faqes dhe do të shfaqet një dritare e re depozite. Ka shumë metoda të disponueshme për t'u përdorur. Zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni. Fondet do të transferohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

Mbani në mend se duhet të jeni në moshë madhore që të mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj. Ju mund të bëni një depozitë vetëm duke përdorur kartën tuaj të kreditit, kështu që emri në llogarinë tuaj të kazinosë dhe kartën tuaj të kreditit duhet të jenë të njëjta. Ju nuk mund të transferoni fonde nga një sistem pagese në tjetrin. Kur bëni një depozitë, duhet të luani me fondet tuaja të paktën një herë përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Metodat e depozitimit

Metodat e depozitimit

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Betwinner ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni, në mënyrë që të gjeni atë që funksionon më mirë për ju.

Këto janë transfertat bankare të disponueshme në Betwinner Casino:

 • Hızlı Banka Havale-EFT – depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Paytrust88 – depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 10 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • PayGiga - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Hizli QR - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

Këto janë kuponat elektronike të disponueshme në Betwinner Casino:

 • HOTVouchers - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Flexepin - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 10 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

Këto janë kuletat elektronike që mund të përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj:

 • Skrill - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 2 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Skrill 1-Tap - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Perfect Money - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është $1. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • FastPay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Sticpay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 2 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • AirTM - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Neteller - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 5 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • ecoPayz - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 5 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Quiwi UZ - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • UzbPaymeBot - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • UzPay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

Këto janë terminalet e vetë-shërbimit që mund të përdorni:

 • Terminalet e vetë-shërbimit CyperPlat - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Paymaster.md - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet e vetë-shërbimit Kassa24 - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet e vetë-shërbimit e-Pay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • 2Klikoni terminalet e vetë-shërbimit - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet e vetë-shërbimit CityPay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet e vetë-shërbimit EasyPay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet e vetë-shërbimit IBox - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet e vetë-shërbimit Sistema - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet MMPS - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet Quickpay - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • PBCreditors - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • 24 Terminalet e vetë-shërbimit gjatë gjithë kohës - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Quickteller - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Terminalet Paynet - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

Ju gjithashtu mund të përdorni Internet Banking, dhe këto janë opsionet që keni:

 • Itau - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Banco do Brasil - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Bradesco - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Caixa - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Multibanco - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1$. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Santander - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1 $. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Boleto - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 5 dollarë. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

Këto janë kriptovalutat e disponueshme që mund të përdorni në Betwinner Casino:

 • Bitcoin - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 0.01 mBT. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Litecoin - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 4.00 mLTC. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Dogecoin - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 2.00 DOGE. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Dash - depozitimi minimal që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 3.00 mDASH. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Ethereum - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 50.00 mETH. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Monero - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 2.00 mXMR. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • ZCash - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 5.00 mZEC. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • NEM - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 2.00 XEM. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • DigiByte - depozitimi minimal që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 10.00 DGB. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Bitcoin gold - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 10.00 mBTG. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Bitcoin Cash - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1.00 mBCH. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Ethereum Classic - depozitimi minimal që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 30.00 mETC. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Verge - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 20.00 XVG. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • QTUM - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 0.05 QTUM. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Ripple - depozitimi minimal që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 1.00 XRP. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Eos - depozitimi minimal që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 0,10 EOS. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • Monedha USD - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 150.00 USDC. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

 • TrueUSD - depozita minimale që duhet të bëni kur përdorni këtë metodë është 150,00 TUSD. Transferimi është i menjëhershëm dhe nuk përfshihen tarifa.

Monedha në Betwinner Casino:

Monedha në Betwinner Casino:

 • A$ AUD
 • CHF CHF
 • C$ CAD
 • Kr DKK
 • € EUR
 • £ GBP
 • ¥J PY
 • Zł PLN
 • ₱ PHP
 • ₽ RUB
 • ₺ PROVO
 • ₴ UAH
 • S$ SGD
 • HK$HKD
 • Kr NOK
 • Kr SEK