Betwinner - Bonuses

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme në dispozicion për lojtarët e rinj dhe ekzistues në Betwinner Casino. Disa prej tyre kërkojnë kode bonus dhe të tjerët jo.

Nëse nuk doni të humbisni asgjë, ju sugjerojmë të kontrolloni herë pas here faqen e Promocionit dhe nëse diçka ju pret, do të ketë një njoftim.

Kur krijoni llogarinë tuaj, mund të përfitoni nga një nga dy bonuset e mirëseardhjes, bonusi i kazinosë dhe bonusi sportiv. Nëse dëshironi të kërkoni bonusin e basteve sportive, duhet të vendosni kodin e bonusit 130SPORT, në këtë mënyrë kazinoja mund të njohë se cilin bonus dëshironi të merrni. Ju do të merrni jo 100 dollarë, por 130 dollarë me këtë bonus.

Mbani në mend se duhet të plotësoni të gjitha fushat në formularin e regjistrimit kur hapni llogarinë tuaj të re. Është shumë e rëndësishme të futni kodin promovues kur regjistroheni për një llogari. Bëni depozitën e kërkuar dhe fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në të njëjtën kohë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën është $1 dhe depozita maksimale është e kufizuar në $130. Fondet e bonusit do të kreditohen në llogarinë tuaj menjëherë pasi të bëni një transaksion të suksesshëm.

Ju duhet ta kaloni bonusin 5 herë në bastet akumuluese ku çdo bast akumulues duhet të përmbajë 3 ngjarje ose më shumë. Të paktën 3 ngjarje duhet të kenë koeficient 1.40 ose më të lartë. Ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të verifikoni identitetin tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës. Kjo është një marrëveshje një herë, por kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse ata mendojnë se është e nevojshme.

Bonusi i besnikërisë

Betwinner Casino ofron një program besnikërie edhe për lojtarët e tyre. Sa herë që luani për para të vërteta do të merrni pikë speciale dhe pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund të shkoni në dyqanin e kodeve promocionale dhe të blini opsionin që mendoni se ju përshtatet më së miri.

Bonusi i ringarkimit

Pasi të bëheni të rregullt në Betwinner Casino, mund të përfitoni nga bonusi i ringarkimit që ofrohet çdo të enjte. Kjo është një mundësi e përkryer për lojtarët që u lejon atyre të dyfishojnë depozitën e tyre çdo javë.

Kushtet për këtë bonus janë të njëjta me ato të bonusit të mirëseardhjes. Kjo do të thotë që ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit ose 5 herë përpara se të mund të kërkoni për tërheqje. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe duhet të bëni baste akumuluese në të paktën tre ndeshje me koeficient jo më të vogël se 1.40.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, duhet të depozitoni 10 dollarë çdo të enjte nga ora 00:00 deri në 23:59. Shuma maksimale që mund të merrni në këtë mënyrë është e kufizuar në 100 dollarë. Mënyra e vetme për të marrë këtë bonus, nuk mund të keni oferta të tjera aktive bonus në llogarinë tuaj.

Ju do të merrni fondet e bonusit automatikisht, pasi të keni bërë depozitën tuaj. Ky bonus mund të vihet vetëm në ngjarje sportive.

Ju duhet të bastni shumën e bonusit brenda 24 orëve, që nga momenti i marrjes së tij, përndryshe, bonusi do të konfiskohet. Shuma e bonusit duhet të vihet tre herë në të paktën tre ngjarje me baste akumuluese me koeficient 1.40 ose më të lartë.

Për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të plotësoni të gjitha kërkesat e ofertës.

Bonusi i regjistrimit

Kur regjistroheni për një llogari të re në Betwinner, do të merrni një bonus 100% deri në shumën maksimale prej $100.

E vetmja gjë që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj menjëherë, pasi të jetë kryer transaksioni. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe nëse nuk arrini ta bëni këtë, do të humbni fitimet dhe fondet tuaja të bonusit.

Për t'u kualifikuar për bonusin, duhet të bëni të paktën një depozitë $1. Për të përfituar plotësisht nga bonusi, ju sugjerojmë të depozitoni shumën maksimale dhe në këtë mënyrë kazinoja do të dyfishojë shumën dhe ju do të keni fonde të mjaftueshme në llogarinë tuaj për të luajtur. Shuma maksimale që mund të vini bast kur luani me fonde bonus është e kufizuar në 5 dollarë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur krijoni me sukses një llogari në Betwinner Casino, mund të përfitoni nga një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj.

Pothuajse çdo bonus që merrni vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Ne ju sugjerojmë të kaloni termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se ta kërkoni atë.

Disa lojtarë refuzojnë shpërblimet sepse nuk duan të jenë të lidhur me kërkesat e basteve. Duhet të themi se Betwinner ka menduar për gjithçka dhe ata i kanë krijuar bonuset e tyre në atë mënyrë që të jetë e lehtë për çdo lojtar të luajë përmes fondeve të bonusit dhe të tërheqë fitimet e tij.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)