Betwinner Rishikimi 2024 - Bonuses

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme në dispozicion për lojtarët e rinj dhe ekzistues në Betwinner Casino. Disa prej tyre kërkojnë kode bonus dhe të tjerët jo.

Nëse nuk doni të humbisni asgjë, ju sugjerojmë të kontrolloni herë pas here faqen e Promocionit dhe nëse diçka ju pret, do të ketë një njoftim.

Kur krijoni llogarinë tuaj, mund të përfitoni nga një nga dy bonuset e mirëseardhjes, bonusi i kazinosë dhe bonusi sportiv. Nëse dëshironi të kërkoni bonusin e basteve sportive, duhet të vendosni kodin e bonusit 130SPORT, në këtë mënyrë kazinoja mund të njohë se cilin bonus dëshironi të merrni. Ju do të merrni jo 100 dollarë, por 130 dollarë me këtë bonus.

Mbani në mend se duhet të plotësoni të gjitha fushat në formularin e regjistrimit kur hapni llogarinë tuaj të re. Është shumë e rëndësishme të futni kodin promovues kur regjistroheni për një llogari. Bëni depozitën e kërkuar dhe fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në të njëjtën kohë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën është $1 dhe depozita maksimale është e kufizuar në $130. Fondet e bonusit do të kreditohen në llogarinë tuaj menjëherë pasi të bëni një transaksion të suksesshëm.

Ju duhet ta kaloni bonusin 5 herë në bastet akumuluese ku çdo bast akumulues duhet të përmbajë 3 ngjarje ose më shumë. Të paktën 3 ngjarje duhet të kenë koeficient 1.40 ose më të lartë. Ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të verifikoni identitetin tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës. Kjo është një marrëveshje një herë, por kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse ata mendojnë se është e nevojshme.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Betwinner Casino ofron një program besnikërie edhe për lojtarët e tyre. Sa herë që luani për para të vërteta do të merrni pikë speciale dhe pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund të shkoni në dyqanin e kodeve promocionale dhe të blini opsionin që mendoni se ju përshtatet më së miri.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Pasi të bëheni të rregullt në Betwinner Casino, mund të përfitoni nga bonusi i ringarkimit që ofrohet çdo të enjte. Kjo është një mundësi e përkryer për lojtarët që u lejon atyre të dyfishojnë depozitën e tyre çdo javë.

Kushtet për këtë bonus janë të njëjta me ato të bonusit të mirëseardhjes. Kjo do të thotë që ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit ose 5 herë përpara se të mund të kërkoni për tërheqje. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe duhet të bëni baste akumuluese në të paktën tre ndeshje me koeficient jo më të vogël se 1.40.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, duhet të depozitoni 10 dollarë çdo të enjte nga ora 00:00 deri në 23:59. Shuma maksimale që mund të merrni në këtë mënyrë është e kufizuar në 100 dollarë. Mënyra e vetme për të marrë këtë bonus, nuk mund të keni oferta të tjera aktive bonus në llogarinë tuaj.

Ju do të merrni fondet e bonusit automatikisht, pasi të keni bërë depozitën tuaj. Ky bonus mund të vihet vetëm në ngjarje sportive.

Ju duhet të bastni shumën e bonusit brenda 24 orëve, që nga momenti i marrjes së tij, përndryshe, bonusi do të konfiskohet. Shuma e bonusit duhet të vihet tre herë në të paktën tre ngjarje me baste akumuluese me koeficient 1.40 ose më të lartë.

Për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të plotësoni të gjitha kërkesat e ofertës.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Kur regjistroheni për një llogari të re në Betwinner, do të merrni një bonus 100% deri në shumën maksimale prej $100.

E vetmja gjë që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj menjëherë, pasi të jetë kryer transaksioni. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe nëse nuk arrini ta bëni këtë, do të humbni fitimet dhe fondet tuaja të bonusit.

Për t'u kualifikuar për bonusin, duhet të bëni të paktën një depozitë $1. Për të përfituar plotësisht nga bonusi, ju sugjerojmë të depozitoni shumën maksimale dhe në këtë mënyrë kazinoja do të dyfishojë shumën dhe ju do të keni fonde të mjaftueshme në llogarinë tuaj për të luajtur. Shuma maksimale që mund të vini bast kur luani me fonde bonus është e kufizuar në 5 dollarë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur krijoni me sukses një llogari në Betwinner Casino, mund të përfitoni nga një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj.

Pothuajse çdo bonus që merrni vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Ne ju sugjerojmë të kaloni termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se ta kërkoni atë.

Disa lojtarë refuzojnë shpërblimet sepse nuk duan të jenë të lidhur me kërkesat e basteve. Duhet të themi se Betwinner ka menduar për gjithçka dhe ata i kanë krijuar bonuset e tyre në atë mënyrë që të jetë e lehtë për çdo lojtar të luajë përmes fondeve të bonusit dhe të tërheqë fitimet e tij.