Rishikimi i kazinosë Betwinner - Affiliate Program

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner
100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bërë pjesë e programit të filialeve në Betwinner Casino, duhet të paraqisni fillimisht aplikimin tuaj. Pasi aplikimi juaj të miratohet, mund të filloni të promovoni kazinonë dhe të fitoni të ardhura të mira.

Sigurohuni që informacioni që përfshini në aplikacionin tuaj të jetë i saktë dhe do ta përditësoni sipas nevojës në të ardhmen. Ju duhet të jeni në moshë madhore për të qenë në gjendje të lidhni një kontratë detyruese.

Pjesa e të ardhurave fillon me 25% nga të gjitha fitimet e basteve dhe mund të rritet sipas rezultateve individuale. CPA është një model tjetër që ofron një pagesë fikse dhe llogaritet vetëm kur plotësoni të gjitha kërkesat e ofruara nga kazinoja. Marrëveshjet hibride janë një kombinim i CPA-së dhe Ndarjes së të Ardhurave, dhe nëse dëshironi këtë marrëveshje, duhet ta diskutoni atë me menaxherin tuaj.

Cili është programi i filialeve të Betwinner Casino?

Cili është programi i filialeve të Betwinner Casino?

Programi i filialeve të Betwinner Casino quhet BetWinner Affiliate dhe ka markat e mëposhtme:

  • Kazino BetWinner
  • BetWinner Sports
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë