Betwinner Rishikimi 2024 - Account

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Betwinner Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Do të jeni të lumtur të dëgjoni se të gjitha lojërat e kazinosë janë vetëm një klikim larg jush. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë dhe do të bëhet në vetëm disa minuta.

Për t'u regjistruar për një llogari, duhet të shkoni në kazinofaqen zyrtare të `s dhe klikoni në butonin e regjistrimit. Futni disa informacione personale dhe sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj më vonë.

Ky është një hap vendimtar që duhet të kaloni përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Do t'ju duhet të ngarkoni kopje të disa dokumenteve ligjore si dokumentet e identitetit dhe një letër që lidh detajet e llogarisë tuaj bankare me ID-në tuaj.

Do t'ju duhet të prisni vetëm 24 orë që kazinoja të rishikojë letrat tuaja dhe pasi ato të miratohen, do të merrni një email konfirmimi që llogaria juaj është verifikuar me sukses. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse mendojnë se është e nevojshme.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Për të mirëpritur lojtarët e rinj, Betwinner i shpërblen ata me një bonus herën e parë që bëjnë një depozitë. Ky është një fillim i shkëlqyeshëm që do të rrisë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të luani më gjatë se zakonisht. Ju do të merrni një shtesë prej $130 në fonde bonus kur përdorni kodin promovues 130EURO herën e parë që bëni një depozitë.

Për të marrë këtë ofertë, gjithçka që duhet të bëni është të ndiqni vetëm disa hapa të thjeshtë. Shkoni në kazinonë zyrtarefaqen e internetit dhe filloni procedurën e regjistrimit. Futni të gjitha detajet e nevojshme dhe plotësoni të gjitha fushat e kërkuara. Gjëja tjetër që duhet të bëni është të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe bonusi do të shtohet automatikisht. Depozita minimale që duhet të bëni është 1$ dhe shuma maksimale që do të përputhet kazino është 130$.

Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për depozituesit për herë të parë. Ju mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes vetëm një herë. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje dhe keni 30 ditë për ta bërë këtë.