Betwinner - Account

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Betwinner Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Do të jeni të lumtur të dëgjoni se të gjitha lojërat e kazinosë janë vetëm një klikim larg jush. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë dhe do të bëhet në vetëm disa minuta.

Për t'u regjistruar për një llogari, duhet të shkoni në kazinofaqen zyrtare të `s dhe klikoni në butonin e regjistrimit. Futni disa informacione personale dhe sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj më vonë.

Ky është një hap vendimtar që duhet të kaloni përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Do t'ju duhet të ngarkoni kopje të disa dokumenteve ligjore si dokumentet e identitetit dhe një letër që lidh detajet e llogarisë tuaj bankare me ID-në tuaj.

Do t'ju duhet të prisni vetëm 24 orë që kazinoja të rishikojë letrat tuaja dhe pasi ato të miratohen, do të merrni një email konfirmimi që llogaria juaj është verifikuar me sukses. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë nëse mendojnë se është e nevojshme.

Bonusi i llogarisë së re

Për të mirëpritur lojtarët e rinj, Betwinner i shpërblen ata me një bonus herën e parë që bëjnë një depozitë. Ky është një fillim i shkëlqyeshëm që do të rrisë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të luani më gjatë se zakonisht. Ju do të merrni një shtesë prej $130 në fonde bonus kur përdorni kodin promovues 130EURO herën e parë që bëni një depozitë.

Për të marrë këtë ofertë, gjithçka që duhet të bëni është të ndiqni vetëm disa hapa të thjeshtë. Shkoni në kazinonë zyrtarefaqen e internetit dhe filloni procedurën e regjistrimit. Futni të gjitha detajet e nevojshme dhe plotësoni të gjitha fushat e kërkuara. Gjëja tjetër që duhet të bëni është të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe bonusi do të shtohet automatikisht. Depozita minimale që duhet të bëni është 1$ dhe shuma maksimale që do të përputhet kazino është 130$.

Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për depozituesit për herë të parë. Ju mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes vetëm një herë. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje dhe keni 30 ditë për ta bërë këtë.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)