Rishikimi i kazinosë 1xBet - Withdrawals

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)

Withdrawals

Nuk ka ndjenjë më të mirë sesa kur fitoni para të vërteta duke luajtur lojën tuaj të preferuar. Hapi tjetër padyshim do të ishte tërheqja. Ofertat e kazinosë 1xBet mënyra të besueshme pagese.

Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të konfirmoni të dhënat tuaja personale duke dërguar një kopje të pasaportës ose ID tuaj. Në disa raste, kazino do të kërkojë gjithashtu një fotografi të një karte bankare.

Si të bëni një tërheqje?

Ju mund të filloni të bëni një tërheqje duke shkuar te butoni "Llogaria personale" dhe zgjidhni "Tërheqja e fondeve". Nëse keni zgjedhur sistemin MIR, atëherë, në atë rast, duhet të plotësoni një formular të veçantë me këtë informacion:

 • Shuma e tërheqjes
 • Numri i kartës dhe emri i pronarit të saj
 • Detajet e pasaportës
 • Adresa e shtëpisë dhe numri i telefonit

Kur bëhet fjalë për kartën Visa, duhet të përfshini numrin, numrin e telefonit dhe emrin e mbajtësit të kartës. Për Maestro vetëm numri i kartës dhe data e skadencës.

Në rast se keni disa probleme me tërheqjen, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju udhëheqin gjatë procesit.

Mënyra më e mirë për të tërhequr fonde është duke përdorur e Kuletat. Ata nuk janë aq kërkues dhe gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari duke përdorur emailin tuaj. Për më tepër, transferimi i parave tuaja në Yandex. Paratë janë kaq të lehta dhe ka një komision 0%.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet nga mënyra që përdorni për të arkëtuar fitimet tuaja. Nëse jeni duke përdorur kuletat elektronike, koha e tërheqjes është zakonisht 24 orë ose më pak. Nëse përdorni një kartë krediti ose debiti, koha e tërheqjes është nga 3 deri në 5 ditë. Nëse përdorni transfertë bankare, koha e tërheqjes është nga 1 deri në 5 ditë.

Bonusi i tërheqjes

Për të bërë një tërheqje, duhet të plotësoni të gjitha kërkesat e çdo basti. Pasi të keni mbaruar kthimin e bonusit, mund të grumbulloni fondet në llogarinë tuaj.

Kur bëhet fjalë për të bërë një tërheqje, ka shumë metoda që mund të përdorni.

Kartat bankare

 • Viza
 • Mastercard
 • Maestro

Kuletat elektronike

 • WebMoney
 • QIWI
 • Skrill
 • B-pagesa
 • Paratë e përsosura
 • Bota e tankeve
 • Bota e Luftanijeve
 • Bota e avionëve luftarakë
 • Vkreditorët
 • Portofoli Jeton
 • Paydunya
 • Express Union Kamerun
 • Cashmaal
 • Portofoli i Runpay
 • FastPay
 • Sticpay
 • Paynet

Pagesat në celular

 • Beeline
 • MTS
 • Tele2
 • MegaFon
 • Tattelecom
 • MTS Ukrainë
 • LifeCell
 • Airtel
 • Dinarak
 • M-Birr
 • CBE
 • M-Pesa Kenia
 • Raycash

Sistemet e Pagesave

 • Neteller
 • ecoPayz
 • Paguesi

Terminalet e vetë-shërbimit

 • Kreditorët e PBC

Internet Banking

 • Privat24
 • Transfertë bankare lokale
 • Kina UnionPay Bank
 • ECOBANQ
 • Polaris Bank

Kartat e parapaguara

 • Astro Pay Card
 • Kupon Paycasa

Transferte bankare

 • BT lokale indoneziane
 • BT lokale malajziane
 • BT lokale Thai
 • Vietnamese lokale BT
 • EcoBank
 • Access Bank
 • Access Bank PLC (Diamond)
 • Banka e Trashëgimisë
 • Zenith Bank
 • FCMB
 • UBA
 • Banka e Parë
 • Banka Fidelity
 • Banka Keystone
 • GTB
 • Stanbic IBTC Bank
 • Standard Chartered Bank
 • Sterling Bank
 • Union Bank
 • Unity Bank
 • Banka Wema
 • Jaiz Bank
 • CitiBank
 • Banka e Ndërmarrjeve
 • Sepa
 • Besimi i pagave88
 • Aninda Bank Havalesi
 • Akilli Havale

Kriptovaluta

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • ZCash
 • Kreditë e lojës
 • NEM
 • Bytecoin
 • DigiByte
 • Bitcoin Gold
 • Bitcoin Cash
 • QTUM
 • STRATIS
 • Ripple
 • monedhë USD
 • Tether
 • TRON
 • Bitshares
 • E-VOUCHER
 • Kupon PS
 • Kupon elektronik Perfect Money

Monedha

Këto janë monedhat e mëposhtme që pranohen në 1xBet Casino për të bërë një tërheqje:

 • Dollarë të Zelandës së Re
 • Uzbekistani Som
 • Rialët iranianë
 • Franga kongoleze
 • Denarë maqedonas
 • Kwanzas Angolan
 • Rupia indoneziane
 • Pesos meksikane
 • Pesos Filipine
 • Laris Gjeorgjiane
 • Franga Burundiane
 • Pesos kilian
 • Leva bullgare
 • Baht Thai
 • Koruna të Republikës Çeke
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Krona Norvegjeze
 • Reals brazilian
 • Shilinga keniane
 • Rupia indiane
 • Dirhemet marokene
 • Lei rumun
 • dinarë tunizianë
 • dinarë serbë
 • Rubla bjelloruse
 • Shilinga të Tanzanisë
 • Bolivianos boliviane
 • Jeni japonez
 • Rialët e Omanit
 • Dong vietnamez
 • Paund egjiptian
 • Peso uruguaiane
 • Bolivarët e Venezuelës
 • Ringgits malajziane
 • Manat e Azerbajxhanit
 • Lei moldav
 • Hryvnia ukrainase
 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Dramë armene
 • Shilinga nga Uganda
 • Sole peruane Nuevos
 • Pesos kolumbiane
 • Guarani paraguajane
 • Dollarë Australianë
 • Nairas nigerian
 • Paund Britanik
 • Dollarë të Hong Kongut
 • Forinta hungareze
 • Cedis ganeze
 • Dinarë të Kuvajtit
 • Rialët e Katarit
 • dinarë algjerianë
 • Meticals Mozambike
 • dinarë jordanez
 • franga zvicerane
 • Lira turke
 • Takas Bangladesh
 • Kronur Islandeze
 • Dollarë të rinj të Tajvanit
 • Dollarë Singapori
 • Zlotitë polake
 • Pesos argjentinase
 • Kuna kroate
 • Sheqelat e reja izraelite
 • Juan kinez
 • Birrs etiopian
 • Dollarë kanadezë
 • Paund sudanez
 • Dinarë Bahrein
 • Leke Shqiptare
 • Tenges kazakistanez
 • Rialet Saudite
 • Krona suedeze
 • Won e Koresë së Jugut
 • Kwachas Zambian
1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador
2022-11-21

1xBet bashkëpunon me Dani Alves për t'u bërë ambasador

Futbollisti më i dekoruar në botë, Dani Alves, është tani me 1xBet. Dani Alves bëhet ambasador i libralidhësve të besuar.

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022
2022-11-12

5 kazinotë më të mira në internet Blackjack në 2022

Nëse jeni të lodhur duke luajtur Blackjack Live dhe Blackjack real në kazinotë reale, ndoshta duhet të provoni Blackjack Online. Të luash Blackjack në internet në vend të llojeve të tjera të tij ka shumë përfitime. Do të merrni fitime shumë më të mira sepse kushton më pak për të drejtuar një lojë Blackjack Online, do të shijoni provat falas, keni një sërë opsionesh për të zgjedhur dhe më shumë. 

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.